Chalet Necou met sauna - 16 personen
Het schitterende chalet Necou (een voormalig pisterestaurant) is direct aan de skipistes van Les Menuires gelegen in de wijk Reberty 2000. Een absolute toplocatie met prachtig, panoramisch uitzicht over de bergen en met een vrije ligging. De dichtstbijzijnde supermarkt, sportwinkels en restaurants zijn op 150 meter te vinden. Door de ligging boven het centrum van Les Menuires, ski je 's morgens zo weg (over de beginnersheuvel) naar het centrum toe. In dit centrum beginnen de skilessen en je vindt er diverse skiliften om het skigebied mee te kunnen verkennen. Het chalet is gebouwd in traditionele stijl met gebruik van natuurlijke materialen, zoals steen en hout. Dit comfortabele chalet beschikt over een balkon op het zuidwesten. Daarnaast is er een open haard aanwezig en een sauna, waar je na een dag in de sneeuw lekker kunt opwarmen. Het chalet beschikt verder over een Wi-Fi internetverbinding, een wasmachine en een skiberging. Door de uitzonderlijke ligging op de piste is Chalet Necou niet met de auto te bereiken. Vanaf de weg loop je een stukje (ca. 40 meter) door de sneeuw naar het chalet toe. De auto's kun je op zo'n 75 meter van het chalet parkeren.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Le Village Gaulois - 5-7 personen
Le Village Gaulois zijn prachtige vrijstaande chalets op slechts 100 meter van de eerste skilift (Marquis) en ca. 200 meter verwijderd van de pistes. De chalets zijn geheel van hout gemaakt en zijn in lokale stijl gebouwd. Naast de receptie met open haard en gratis Wi-Fi-internetverbinding (tijdens openingstijden) vind je in de Le Village Gaulois een overdekt verwarmd zwembad (gratis) en twee sauna's (tegen betaling). Tegen betaling is er Wi-Fi internetverbinding mogelijk in de chalets. Binnen een straal van 100 meter vind je o.a. een bar, supermarkt, restaurant, bakker en het verzamelpunt voor de skischool. Op 200 meter afstand is er een wasserette.
Vanaf € 242,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël Mouflon - 6-8 personen
Deze mooie, luxe chaletappartementen Les Chalets de Rosaël Mouflon liggen vlak boven het centrum van Val Thorens, vlakbij de skilift en pistes. Les Chalets de Rosaël Mouflon maakt onderdeel uit van Les Chalets de Rosaël, maar het betreft dan de gerenoveerde en modern ingerichte appartementen die in een apart chalet zijn gelegen. De blauwe piste loopt boven de appartementen langs, hierdoor is (bij voldoende sneeuw) terugskiën tot de deur mogelijk (off-piste, niet voor beginners). 's Morgens kun je over een vrij vlak pad, bij de blauwe piste komen. Daarna kun je gemakkelijk overal in het skigebied en ook bij de skischool komen. Een restaurant en skiwinkel vind je direct bij de appartementen. Een supermarkt, meerdere restaurants en bars vind je op ongeveer 200 meter afstand. De gratis skibus stopt op ongeveer 150 meter, lopend is het centrum op ongeveer 350 meter te vinden. In het hoofdgebouw bevindt zich een sauna, hammam, fitness ruimte en een zwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden (geopend van 14-21 uur). Elk appartement heeft gratis Wi-Fi-verbinding en een eigen skiberging met skischoendroger. Bij de receptie kan broodjesservice geregeld worden.
Vanaf € 496,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Club MMV L'Altaviva Plus - 2-4 personen
In december 2018 zijn in Tignes 1800 de deuren geopend van de gloednieuwe résidence L'Altaviva. Deze résidence ligt direct aan de blauwe piste en naast de Boisses cabinelift, zodat je 's ochtends meteen op pad kunt gaan om het Espace Killy skigebied te gaan ontdekken! Aan het einde van je skidag kun je gemakkelijk weer terugskiën naar de résidence. Door middel van twee overdekte tapijtliften sta je vanaf de résidence in 5 minuten in het kleine centrum van Tignes 1800, waar je o.a. een skischool, sportwinkels met skiverhuur, supermarkt en enkele bars/restaurants vindt. De loopafstand naar het centrum is ongeveer 300 meter. Résidence L'Altaviva bestaat uit 142 sfeervolle appartementen, geschikt voor 2 tot 8 personen, en heeft daarnaast een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, waar je gratis gebruik van kunt maken, maar ook in het wellnesscentrum (toegang vanaf 18 jaar, tegen betaling) met o.a. hammam, sauna, jacuzzi en massage-/beautybehandelingen kun je heerlijk ontspannen na een sportieve dag op de piste! Voor een lekker diner (ter plaatse te reserveren) kun je terecht in het restaurant met terras, waar je in het winterzonnetje geniet van een mooi uitzicht op de bergen. Verder is er in de résidence een receptie met lounge, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (4 t/m 10 jaar, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), gameroom voor tieners (11 t/m 17 jaar), bagageruimte, wasruimte, verwarmde skiberging en een parkeergarage. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). Bij dit type appartement heb je 1x gratis toegang (voor 1 persoon vanaf 18 jaar) tot de wellnessruimte!
Vanaf € 455,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Balcons Etoiles Appartement A19 - 4-6 personen
In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.
Vanaf € 370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet l'Orme - 16 personen
Het ruime chalet l'Orme is gelegen in de wijk Etringa in het bergdorp Châtel. Het chalet bevindt zich op een centrale locatie, op ongeveer 400 meter van het levendige dorpscentrum. De dichtstbijzijnde winkels en restaurants vind je echter al op slechts 50 meter afstand. Ook de piste en de Télécabine de Super-Châtel vind je op zo'n 400 meter afstand van chalet l'Orme. Deze skilift brengt je direct het immense Les Portes du Soleil skigebied in. In het levendige centrum van Châtel zijn o.a. allerlei restaurants, bars en winkels gelegen en ook voor skischolen en kinderopvang kun je in het dorp terecht. Vanuit het centrum bereik je met de skibus in ca. 10 minuten de Télécabine du Linga (richting Avoriaz/Morzine). Op ongeveer 200 meter afstand van het chalet vind je het Centre Aquatique Forme d'O, met o.a. een binnenzwembad, sauna's, hammam, fitness, massages en beautybehandelingen. Chalet l'Orme heeft een gemoedelijke inrichting, met veel gebruik van hout. Het chalet is o.a. voorzien van een houtkachel, Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor drie auto's.
Vanaf € 388,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
