Chalet Vonnes - 10-14 personen
Chalet Vonnes is in 2014 nieuw gebouwd aan het Lac du Vonnes in het wintersportdorp Châtel. Het chalet heeft een rustige, maar gunstige ligging op slechts 100 meter afstand van de twee gloednieuwe stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou. De stoeltjeslift Portes du Soleil brengt je naar het Super-Châtel gebied, dat aansluiting biedt op het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil. Met de stoeltjeslift Gabelou bereik je de pistes van het Linga/Pré-la-Joux gebied, waar je vervolgens de Télécabine du Linga richting Avoriaz kunt nemen. Bij de nieuwe stoeltjesliften eindigt de nieuwe, blauwe skipiste vanuit het gebied Super-Châtel. Chalet Vonnes bestaat uit twee vrijwel identieke chalethelften, elk geschikt voor maximaal 14 personen. Deze woningen zijn apart of gezamenlijk te huur, in het laatste geval beschik je over het gehele chalet dat plaats biedt voor groepen van maximaal 28 personen. In één van de woningen is een kleine privé-sauna aanwezig. Beide woningen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, verwarmde skiberging en balkons met uitzicht op het meer! Indien je het gehele chalet huurt, kun je van de twee woonkamers één grote woonruimte maken, zodat je gezellig met de hele groep gezamenlijk kunt eten! Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden. Voor faciliteiten als een supermarkt, skischool, kinderopvang, (sport)winkels, restaurants, bars en een wellnesscentrum met zwembad kun je terecht in het centrum van Châtel, dat zich op ongeveer 1,5 km afstand bevindt. De skibus naar het centrum vertrekt op ca. 100 meter loopafstand, bij de stoeltjesliften. De schaatsbaan van Châtel bevindt zich direct tegenover het chalet.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Backgammon - 13-16 personen
Résidence Backgammon is rustig gelegen aan de rand van het bos van het authentieke dorpje Les Coches, onderdeel van het skigebied Paradiski-La Plagne. De appartementen hebben een gunstige ligging op slechts 50 meter van de piste en 100 meter van de skilift en skischool. Het centrum van Les Coches, met diverse winkels, restaurants en bars, een schaatsbaan, bevindt zich op ongeveer 500 meter afstand. Met de gratis voetgangerslift ''Télébuffette'' kan je eenvoudig het centrum van Les Coches bereiken. De résidence bestaat uit zes verdiepingen en er zijn twee liften in het gebouw aanwezig. De comfortabele appartementen zijn onlangs gerenoveerd wat voor een frisse uitstraling zorgt. Alle appartementen zij voorzien van een balkon en een ski locker met skischoendrogers in de gezamenlijke skiberging. De résidence beschikt over een wellnessruimte met sauna, hammam en een fitnessruimte (tegen betaling en vooraf reserveren bij de receptie). Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en wellnessruimte (tijdens openingstijden). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (tegen betaling). Broodjesservice is via de receptie te regelen. Rondom de accommodatie bevinden zich gratis, openbare parkeerplaatsen.
Vanaf € 360,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Louise - 12 personen
In de wijk La Villette, op ca. 1 km afstand van het centrum van Vaujany, staat het vrijstaande chalet Louise. Het chalet is rustig gelegen en biedt een panoramisch uitzicht over het omliggende berglandschap. Op ongeveer 300 meter afstand van het chalet vind je de piste en de cabinelift Montfrais. Deze brengt je naar 1650 meter hoogte en vanaf hier heb je toegang tot de rest van het skigebied van Alpe d'Huez. Via een blauwe piste kun je terugskiën naar La Villette tot ongeveer 300 meter afstand van het chalet. Voor winkels, restaurants en overige faciliteiten kun je in het centrum van Vaujany terecht. Er is parkeergelegenheid voor 3 auto's bij chalet Louise.
Vanaf € 358,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Temples du Soleil - 2-5 personen
Résidence Les Temples du Soleil heeft een perfecte ligging in het populaire wintersportoord Val Thorens. De résidence bevindt zich namelijk direct aan de skipiste en slechts 20 meter van de skiliften vandaan! Hierdoor kun je 's ochtends dus meteen de ski's onderbinden en het ruim 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées gaan ontdekken! De appartementen Les Temples du Soleil liggen verspreid over twee gebouwen en hebben een eenvoudige inrichting. Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet tegen betaling) en een balkon met een mooi uitzicht op de bergachtige omgeving. In de résidence zijn diverse faciliteiten aanwezig, zoals een wellnessruimte (tegen betaling, kinderen onder de 18 jaar alleen toegestaan onder begeleiding van een volwassene) met een sauna, hammam, twee jacuzzi's en fitnessapparatuur, een kleine supermarkt, sportwinkel, bar, restaurant, kinderclub en wasserette. Auto's kun je tegen betaling parkeren in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, ca. ? 84,00 per auto per week).
Vanaf € 339,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise studio - 2-4 personen
Résidence Les Balcons de La Vanoise heeft een ideale ligging in het dorpje Termignon-la-Vanoise, gelegen in de Haute Maurienne-vallei. Deze résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct bij de skiliften, waardoor je 's ochtends gelijk op je ski's kunt stappen. Tegenover de résidence bevindt zich tevens een kinderweide met oefenpistes en ook de skischool is op loopafstand gelegen. Termignon heeft een klein eigen skigebied met overwegend blauwe en rode pistes. Dit skigebied is aangesloten op dat van Val Cenis, waardoor je in totaal zo'n 125 km piste tot je beschikking hebt. Het dorpscentrum van Termignon ligt op ca. 200 meter van résidence Les Balcons de La Vanoise. Hier vind je o.a. diverse winkels, restaurants en bars. De résidence beschikt in totaal over 65 appartementen, die verspreid liggen over drie kleinschalige gebouwen in chalet-stijl. De appartementen Les Balcons de La Vanoise zijn netjes ingericht en elk voorzien van een balkon of terras. De 'plus' appartementen zijn in 2017 gerenoveerd. In de résidence vind je o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bij de receptie is gratis Wi-Fi aanwezig. Buiten is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid) en ook kun je tegen betaling je auto parkeren in de overdekte parkeergarage (reserveren noodzakelijk, naar beschikbaarheid).
Vanaf € 292,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aconit - 2-4 personen
Résidence Aconit ligt in het hart van de levendige wijk Bruyères, in Les Menuires. De résidence ligt aan de voet van de pistes en de stoeltjeslift 'Arcosses'. De cabinelift 'Bruyères 1' vind je op slechts 100 meter afstand. Alle denkbare faciliteiten zijn in de directe omgeving van résidence Aconit te vinden; winkels, restaurants, bars, een schaatsbaan, een overdekt zwembad, een bioscoop en de skischool (met kinderopvang). Er is een parkeergarage (tegen betaling) en verder zijn er openbare parkeerplaatsen in de buurt van de accommodatie (gratis). De résidence beschikt over een skiberging en er is Wi-Fi aanwezig bij de receptie en in de appartementen.
Vanaf € 365,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
