Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Casa Mulaz - 4 personen

Het appartementencomplex Casa Mulaz is gelegen in een rustige, maar centrale wijk van Falcade. Het heeft een zonnige ligging. Op ongeveer 5 minuten rijden is de skilift gelegen, er stopt een skibus op ca. 100 meter. Het centrum van Falcade ligt op ca. 200 meter afstand. In het complex is een skiberging en een lift aanwezig. Verder is er parkeergelegenheid aanwezig.

Vanaf € 670,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Villa Boggi

Villa Boggi
Villaexpert.nl

Een oude, privé villa van de 18 eeuw, dat zorgvuldig is gerestaureerd en omgebouwd tot een vakantieverblijf. Tijdens de restauratie, het is kenmerken, als dienblad plafonds en houten en stenen vloeren zijn onderhouden en een elegant meubilair met antiek meubilair is gekozen. De villa ligt op drie verdiepingen (met lift). Villa Boggi ligt in het prachtige Mugello-vallei, op slechts 20 km van Florence. Het is de ligging is ideaal om de belangrijkste bezienswaardigheden van Toscane, zoals Siena, Arezzo, Lucca, Pisa, Volterra en bezoek nog veel meer. Villa Boggi wordt omgeven door een groot en deels omheind park (20.000m2) met zwembad.

Vanaf € 3.234,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Villa Pauline

Villa Pauline
Villaexpert.nl

Deze prachtige historische villa ligt heerlijk rustig in het hart van de Chianti. De woning is met heel veel zorg en liefde gerestaureerd door de eigenaren. Het huis bestaat uit twee aparte delen, waardoor dit huis bijvoorbeeld heel geschikt is voor een gezin met kinderen én grootouders. Het hoofdappartement beslaat 130 m2 en bestaat uit een smaakvol ingerichte woon- eetkamer, voorzien van een slaapbank. Daarnaast een volledig ingerichte keuken, met ontbijttafel. De keuken is uiteraard voorzien van o.a. een vaatwasser, oven, fornuis, koffiezetapparaat, koel- vrieskast en broodrooster. Verder in dit appartement beschikt u over twee 4-persoons slaapkamers met ieder een eigen badkamer en een tweepersoonskamer met eigen badkamer. Het tweede appartement beslaat 90m2 en is verdeeld over 3 verdiepingen. Op de begane grond is een kleine woonkamer, voorzien van een slaapbank. Op de 1e verdieping is een grote 2-persoons slaapkamer (aparte bedden), en boven een badkamer met douche en een keuken. Buiten heeft de woning een grote tuin met gras en een bovengronds privé zwembad. Uiteraard zijn er terrassen en tuinmeubelen om buiten te dineren en te genieten van de zon en de mooie omgeving. Tevens is er een barbecue beschikbaar. Het huis is voorzien van internet en er is een TV, wasmachine, een föhn en een strijkplank + -bout. Linnengoed is inbegrepen, dus bedlinnen en handdoeken zijn aanwezig en hoeft u niet zelf mee te brengen. Badia a Passignano is een charmant Toscaans dorp dat is gelegen in Val di Pesa, op een paar minuten afstand van Tavarnelle Val di Pesa en is gelegen op de weg van Greve in Chianti Montefioralle bal richting San Donato en Sambuca. In Badia een Passignano kun je niet een bezoek aan de prachtige abdij van de Benedictijner orde van Vallombrosa, een voormalig klooster, dat al in de middeleeuwen bestond. In 1049, is gehandeld op grond van de hervorming van Vallombrosa. Het bevond zich een scuolaalla dat Galileo Galilei deelnamen. In dit gebied, een andere must-see is het dorp Passignano dat een mooi huis-toren en de kerk van San Biago heeft. Vanaf de terrassen van het kasteel, kunt u het adembenemende landschap van de Chianti bewonderen.

Vanaf € 1.800,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Civetta studio - 2 personen

Chalet-appartement Civetta studio - 2 personen
Chalet.nl

In het hart van de Dolomieten en op 100 meter van de piste en cabinelift liggen de recent gebouwde (2011) chalet-appartementen Civetta. De Pecol cabinelift brengt je direct naar het centrum van het Civetta skigebied, met haar prachtige vergezichten. Ook is bij het beginpunt van de lift de skischool aanwezig. In Zoldo Alto is het ook mogelijk te avondskiën, de pistes waar dit mogelijk is liggen recht tegenover chalet-appartementen Civetta en hiermee is het avondskiën zeker een aanrader! Het centrum van Zoldo Alto ligt op korte loopafstand gelegen, hier is zijn verscheidene winkels en restaurants aanwezig. Ook is er op loopafstand van de chalet-appartementen Civetta een kleine aprés-ski bar gelegen. Er is een game-room voor de kleinsten onder ons aanwezig. Verder kan het skimateriaal in de skiroom met verwarmde schoendrogers geplaatst worden. In de residence zijn liften aanwezig.

Appartement Panorama - 4-8 personen

Appartement Panorama - 4-8 personen
Chalet.nl

De appartementen Panorama hebben een perfecte ligging aan de blauwe piste, midden in de Dolomieten. De liften om je verder in het prachtige gebied van Tre Valli te brengen, zijn dan ook gemakkelijk per ski te bereiken en hier is ook de skischool aanwezig. De appartementen zijn ruim en van alle gemakken voorzien. In het appartementencomplex is een wellness ruimte aanwezig met o.a. sauna, jacuzzi en Turks bad (vooraf te reserveren, kinderen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan). Verder is er een eigen bar, een skilocker met skischoendrogers en een wasruimte aanwezig (gebruik van wasmachine is tegen betaling). Een ontbijt buffet is tevens tegen betaling bij te reserveren, ook is het mogelijk simpelweg broodjes te bestellen voor het ontbijt. Het gezellige centrum van Falcade met restaurants en winkels ligt op een afstand van 4,5 kilometer. Dit centrum is met de auto in 5 tot 10 minuten bereikbaar. Naast de appartementen Panorama bevindt zich ook een restaurant en een aprés-ski bar om na het skiën gezellig een drankje te nuttigen. Appartement Panorama wordt standaard aangeboden van zaterdag t/m zaterdag, maar op aanvraag is een verblijf van zondag t/m zondag ook mogelijk!

Vanaf € 1.795,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Regina - 2-4 personen

Appartement Regina - 2-4 personen
Chalet.nl

Appartementencomplex Regina bevindt zich aan het stuwmeer van het bergdorpje Alleghe. Het gezellige centrum met winkeltjes en restaurants ligt op 900 meter. De skilift ligt op ca. 700 meter afstand. Op 50 meter afstand van de residence stopt een skibus en hiermee is de cabinelift dus makkelijk bereikbaar. Ook is het eenvoudig met de eigen auto naar de lift te rijden, hier is namelijk een grote parkeerplaats (gratis). Belangrijk detail is dat de appartementen in zomer 2011 volledig zijn gerenoveerd. Veel appartementen bieden een schitterend uitzicht over het stuwmeer van Alleghe. In de kelder van het appartementencomplex is een skiberging. Verder zijn er overdekte en open parkeerplaatsen.