Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Centro Arabba Type 2 - 4-7 personen

Eenvoudige, maar zeer goed gelegen appartementen in het centrum van het gezellige en authentieke Arabba. Op ca. 150 meter afstand is de stoeltjeslift 'Burz' te vinden, deze brengt je rechtstreeks op de Sella Ronda. Bij deze stoeltjeslift is ook een skischool te vinden. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Omdat de appartementen midden in het centrum gelegen zijn, zijn er voldoende winkeltjes en restaurants in de nabije omgeving aanwezig. De appartementen beschikken ieder over een eigen skilocker en één parkeerplaats in de parkeergarage. Door middel van een internet-USB stick is het mogelijk internet te verkrijgen in het appartement (op aanvraag, tegen betaling). De receptie is op zaterdag geopend tot 19.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie de prijs en beschikbaarheid pagina)

Vanaf € 1.795,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Gelso

Gelso
Villaexpert.nl

Drie appartementen in een elegante boerenhoeve op slechts enkele kilometers van het schilderachtige stadje Montalcino. Panoramisch gelegen in de Orcia vallei, met adembenemende vergezichten over het heuvellandschap. De eigenaar is een bekende wijnbouwer van rode Brunello wijn. Het huis is onlangs gerestaureerd met behoud van het originele Toscaanse karakter. Comfortabel en rustiek ingericht met tevens enkele antieke meubels. Elk appartement beschikt over een alarmsysteem, eigen verwarming en heeft een haardroger in de hoofdbadkamer.Aankomst op zaterdag voor 18.30 uur.Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Vanaf € 1.120,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Villa Gioia

Villa Gioia
Villaexpert.nl

Deze antieke vakantievilla met zwembad dateert uit de Medici- periode, is gelegen in het midden van een typisch Toscaans dorp en is onlangs gerestaureerd in Toscaanse stijl met houten balken en originele terracotta vloeren zodat het perfect voldoet voor mensen die opzoek zijn naar een traditionele en aangename omgeving. De villa is gelegen op de hellingen van de Apennijnen en heeft een volledig omheinde uitgeruste eigen tuin ( 400 m2 ) met zwembad . Comfortabele inrichting met enkele antieke stukken .Er loopt een oude lokale spoorweg in de buurt van het pand. Centrale verwarming. Afstanden : typisch klein restaurant 100m , Vicchio di Mugello geboorteplaats van Giotto en Beato Angelico , met allerlei winkels, banken , een postkantoor, een apotheek , cafes , station 3 km , Borgo San Lorenzo met ziekenhuis 10km, Scarperia met motordrome 17km , golfbaan 19km , Florence 35km, Lucca 110km, Siena en Vagliagli ABV kantoren 114km, Pisa 128km, Rome 314km. Ter beschikking van de gasten: zwembad ( 5m x 10m , diepte 1,50 m , open van 03 /05 tot 27/09 ), omheinde tuin met tuinmeubilair , terras-solarium , barbeque . Biljartzaal. kluis. Op aanvraag: kinderbed en -stoel ( gratis) . Gedeeld met de appartementen van de boerderij : tennisbaan , wasruimte met wasmachine. Eigen parkeerplaats in de woning . Begane grond: eetkamer , woonkamer met SAT-TV, keuken ( oven , koelkast met vriezer, vaatwasser, 4 elektrische kookplaten, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat ) met openhaard, een slaapkamer met tweepersoonsbed , een dubbele slaapkamer met en-suite badkamer met douche (raam ), een kamer met twee eenpersoonsbedden , badkamer met douche (raam ). Eerste verdieping: woonkamer, keuken ( oven , Amerikaanse koelkast met vriesvak , 3 kookplaten, vaatwasser ), eetkamer met satelliet - TV, biljard kamer, drie tweepersoons slaapkamers met en-suite badkamers met douche (raam ), een tweepersoons slaapkamer, badkamer met bad (raam ).

Vanaf € 1.925,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Villa Marghe

Villa Marghe
Villaexpert.nl

Slechts een paar stappen van San Gimignano, Villa Marghe is de ideale plek om een vakantie door te brengen in Toscane! Een comfortabel vakantiehuis dat zorgvuldig is gerenoveerd en uitgerust met alle gemakken om u een speciaal verblijf te verzekeren. De villa is onderdeel van een beroemde wijnmakerij, waar u hun zelfgemaakte wijnen kunt proeven en kopen. Moderne meubels, vloeren gedeeltelijk in terracotta en parket in de slaapkamers.

Vanaf € 1.918,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Corallo 3

Corallo 3
Villaexpert.nl

Dit nieuwe vakantieoord, bestaande uit 27 vakantiewoning, ligt op slechts 500m van het strand, op een rustige locatie in de buurt van Scarlino. Scarlino is een klein middeleeuws gehucht op een steenworp afstand van Follonica, een bekende badplaats aan de Toscaanse kust. Voor die mensen die van een "strand" vakantie willen genieten, maar tegelijkertijd ook geïnteresseerd zijn in natuur-en toeristische attracties zoals het Parco dell'Uccellina of Etruskische dorpen zoals Pitigliano, Sorano e Populonia is dit de ideale locatie! De appartementen zijn onlangs gerestaureerd en ingericht met moderne stukken waarbij rekening is gehouden met het milieu. Enkele verwarming.

Appartement ValPiccola met slaaphoek - 2-4 personen

Appartement ValPiccola met slaaphoek - 2-4 personen
Chalet.nl

Dit recent gebouwde appartementencomplex ligt op loopafstand (ca. 200 meter / 5 minuten lopen) van de piste, skischool en cabinelift van Zoldo Alto. Bij de cabinelift is er een skilocker met schoenendroger waar de gasten gratis gebruik van kunnen maken. Op die manier wordt het korte stukje lopen naar de residence nog gemakkelijker gemaakt. Ondanks dat de appartementen nieuw zijn, is er gekozen voor een gezellige en authentieke inrichting en is er op elk detail gelet. In het naastgelegen hotel kun je twee keer per week gratis gebruik maken van het zwembad (vooraf bij de receptie te reserveren). In de wellness area kun je o.a. genieten van de sauna, Turks bad, jacuzzi en een heerlijke massage (tegen betaling). In de residence is verder een algemene wasmachine aanwezig waar tegen betaling gebruik gemaakt van kan worden.