Appartement Residence Diamant - 4-6 personen
Residence Diamant ligt op een gunstige locatie tussen Ortisei/Sankt Ulrich en Santa Cristina, op 100 meter afstand van de skibushalte waardoor je gemakkelijk verschillende skiliften kan bereiken. De residence biedt verzorgde appartementen met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en bossen. Op ca. 1 kilometer afstand vind je het gemoedelijke centrum van Ortisei/Sankt Ulrich, hier zijn winkels, restaurants, enkele bars en twee oefenweides. Vanuit Ortisei/Sankt Ulrich kan je twee kanten op, namelijk naar het familievriendelijk gebied Alpe di Siusi/Seiseralm, of naar het Seceda gebied dat meer voor gevorderden geschikt is én verbonden is met Santa Cristina. Op ca. 2,5 kilometer van Residence Diamant ligt het centrum van Santa Cristina dat via pistes verbonden is met Selva Gardena/Wolkenstein en daarmee ook met de beroemde Sella Ronda. In de residence zijn vijf nette appartementen, ieder met een balkon en gratis Wi-Fi internetverbinding. Per appartement is er één gratis parkeerplaats in de garage beschikbaar (overige plaatsen op aanvraag en tegen betaling). Verder is er een wasmachine en een skiberging met schoenendroger die voor alle gasten van de residence te gebruiken zijn (beiden gratis). De gasten die in Residence Diamant verblijven kunnen gratis gebruik maken van de wellness-faciliteiten van Hotel Diamant, gelegen op ca. 500 meter afstand van de appartementen. Het hotel beschikt over o.a. een zwembad, whirlpool en fitnessruimte. Tevens zijn er een sauna, Turks stoombad en relaxruimte (deze faciliteiten zijn alleen voor volwassenenen en kinderen vanaf 14 jaar). De wellness-faciliteiten zijn geopend van 15:00 uur tot 20:00 uur.
Vergelijkbare Accommodaties
Vakantiehuis King Arthur
19th century villa on the outskirts of Pisa. Recently restored by the owner who furnished the villa with design pieces making it a high-class, stylish and relaxing villa. The villa and its pool is made of 4 independent buildings that can be booked separately: the villa, the dependence with garden, the suite and the ? Casa delle Lanterne? (House of Lanterns), a small house characterized by a charming living room with lanterns (hence its name) hanging from the ceiling, facing the swimming pool. The owner, friendly, nice and discreet person, lives in a wing of the property with three dogs on the other side of the swimming pool and has access to the garden and pool. The property includes a spacious park, fully fenced, where you can have pleasant walks. Peaceful position even though the technological center is set close to the property and a street transited by residents passes nearby. Fine furnishing with some authentic pieces of art. Central heating.
Vanaf € 1.526,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Maravilla
In het hart van de Chianti, op slechts een paar kilometer van Siena, vindt u 'Casa Maravilla'. Lovely villa met zwembad ligt in een rustige en panoramische positie, hoewel een secundaire weg 50 meter. Het pand is volledig omheind-in en het zwembad, net onder het huis grond, heeft een prachtig uitzicht over de vallei en de wijngaarden. Comfortabel en netjes ingericht. Onafhankelijke verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs
Vanaf € 1.540,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Vittoria
Prachtige vrijstaande vakantievilla met zwembad met een geweldig uitzicht over het meer van Trasimeno en de Val di Chiana. De woning is omgeven door wijngaarden, olijfbomen en bossen, met inbegrip van het Parco del Trasimeno, een park dat behoort tot de Comunità Montana (een vereniging van dorpen van een bepaald gebied), met wandelpaden en picknickplaatsen. Mooi ingericht in rustieke stijl. Toegang via 700 m onverharde weg. Onafhankelijk verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 1.232,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Chiara
Villa Chiara ligt te midden van het Umbrische platteland. Een typisch landhuis, dat onlangs is gerenoveerd, het onderhoud ervan's kenmerken zoals houten balken, terracotta vloeren en stenen muren en het toevoegen van alle gemakken voorzien. Villa Chiara is ingericht met een fotovoltaïsch systeem. Het pand van 1hectar, met zwembad, pergola met tafel en stoelen en een overdekte parkeerplaats is volledig omheind en neemt een deel van de wijk Lago Trasimeno. De eigenaar is een zeer behulpzaam en prachtige persoon advertentie kan toegang krijgen tot het terrein elke dag om te zorgen voor het zwembad en de tuin. Goed onderhouden rustieke stijl ingericht met antieke meubels. Toegang via 800 m onverharde weg in goede omstandigheden. Eindschoonmaak en airconditioning inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Evaldo type B, 6-personen - 4-6 personen
Appartementen Evaldo zijn gezellig ingericht en zijn erg gunstig gelegen aan de piste en midden in het centrum. De stoeltjesliften Burz (aansluiting op de beroemde Sella Ronda) en Due Baite liggen op zo'n 50 meter afstand, bij deze stoeltjesliften is overigens ook het startpunt van de skischool. De overige cabine en stoeltjesliften in Arabba, zijn ook op loopafstand (350 m) gelegen. In de residence zijn een wasmachine en droger aanwezig (algemeen gebruik, tegen betaling). De appartementen beschikken ieder over een skilocker met skischoendroger en over een Wi-Fi internetverbinding. Broodjesservice mogelijk. Na het skiën kan er genoten worden van de wellness faciliteiten van appartementen Evaldo met met o.a. een sauna, Turks bad en jacuzzi (sauna is gratis, Turks bad, jacuzzi en solarium zijn tegen betaling). Ook is het mogelijk om van de wellness area in Hotel Evaldo gebruik te maken, deze is iets groter en heeft o.a. een zwembad, jacuzzi, sauna en Turks bad. Het hotel ligt ongeveer 400 meter van de appartementen vandaan (beide wellness area's zijn ter plaatse te reserveren, tegen betaling).
Vanaf € 1.450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
