Villa Mirella
Comfortabele vakantievilla op enkele kilometers van Cortona, de belangrijkste culturele en toeristische centrum van de Val di Chiana Arezzo. Het ligt in een rustige omgeving dicht bij het Museum voor Borghi, die trouw en in de meest realistische manier waarop de lokale landelijke cultuur. De locatie is van strategisch belang om de belangrijkste bezienswaardigheden van de regio te bezoeken: Cortona, Arezzo, Siena en op korte afstand met inbegrip van het meer van Trasimeno (Umbria). Modern erg mooi, grote buitenruimtes beschikbaar is en uitzicht op Cortona vanuit de tuin.
Vergelijkbare Accommodaties
Colonna 4
Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardiano, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.
Vanaf € 287,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantievilla Maria
Vakantievilla mer zwembad gelegen in de heuvels van Mugello. Rustige locatie en wijd uitzicht over de omringende heuvels. Redelijk comfortabele inrichting. Toegang via 500m steile onverharde weg die niet geschikt is voor sportwagens of lage auto's. Centrale verwarming. Huisdieren toegestaan.
Vanaf € 1.372,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Casa Iris - 6 personen
Casa Iris met drie ruime appartementen voor 6 personen is gelegen in het gezellige centrum van Falcade (ca. 300 meter afstand). Winkels en restaurants zijn dus op loopafstand. De skilift ligt op ca. 5 minuten rijden van het appartementencomplex, hier kun je ook de skischool vinden. De skibus stopt op ca. 250 meter. Bij Casa Iris is een gemeenschappelijke tuin/terras aanwezig en in het complex is een skiberging. Verder zijn er parkeerplaatsen.
Vanaf € 690,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Regina Comfort - 4-6 personen
Appartementencomplex Regina bevindt zich aan het stuwmeer van het bergdorpje Alleghe. Het gezellige centrum met winkeltjes en restaurants ligt op 900 meter. De skilift ligt op ca. 700 meter afstand. Op 50 meter afstand van de residence stopt een skibus en hiermee is de cabinelift dus makkelijk bereikbaar. Ook is het eenvoudig met de eigen auto naar de lift te rijden, hier is namelijk een grote parkeerplaats (gratis). Belangrijk detail is dat de appartementen in zomer 2011 volledig zijn gerenoveerd. Veel appartementen bieden een schitterend uitzicht over het stuwmeer van Alleghe. In de kelder van het appartementencomplex is een skiberging. Verder zijn er overdekte en open parkeerplaatsen.
Vanaf € 880,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Sella Ronda comfort - 4-5 personen
Mooie en ruime appartementen verdeeld over meerdere chalets nabij het gezellige centrum van Arabba (400 meter afstand) in het hart van de Dolomieten. De chalet-appartementen zijn gelegen op ca. 75 à 250 meter van de piste. Vanaf deze piste kan in de morgen gemakkelijk naar twee stoeltjesliften en de skischool in het centrum van Arabba geskied worden. In de middag kan men weer eenvoudig terug skiën naar de accommodatie. De dichtstbijzijnde stoeltjeslift zit rechtstreeks aangesloten op de beroemde Sella Ronda. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Bij alle appartementen is een skilocker aanwezig. Ter plaatse is het ook mogelijk in Hotel Alpenrose (50m tot 200m afstand van de appartementen) halfpension bij te boeken (ca. ? 35,- p.p.p.n.). De appartementen beschikken ieder over één parkeerplaats. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie het 'Prijzen en boeken' gedeelte).
Vanaf € 1.630,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |