Appartement Ambiente - 3-5 personen
Appartement Ambiente is een rustiek ingericht appartement en maakt deel uit van een appartementengebouw. Het heeft een perfecte ligging, namelijk naast de Kohlmaisbahn in Saalbach. Met de Kohlmaisbahn kom je in het gehele skigebied van Skicircus Saalbach / Hinterglemm / Leogang / Fieberbrunn. Appartement Ambiente ligt in het centrum van Saalbach. Hier vind je vele winkels, restaurants, bars en een levendige après-ski. Tegen betaling kun je gebruik maken van de sauna. Er is gratis Wi-Fi en één parkeerplaats.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Aineckblick - 6-8 personen
De appartementen Aineckblick liggen op slechts 100 meter van de piste én Aineckbahn skilift. Deze skilift brengt je in het gecombineerde Aineck-Katschberg skigebied, met pistes van alle niveaus. Bij het dalstation van de Aineckbahn bevinden zich de skischool met oefenweide en de skiverhuur. Tussen de dorpen St. Margarethen en Katschberg rijdt een skibus, maar ook de overige, naastgelegen skigebieden van de Lungau-regio (Großeck-Speiereck, Fanningberg en Obertauern) zijn met de skibus te bereiken. St. Margarethen is een klein wintersportdorp. Er is een restaurant op 300 meter en een supermarkt op 700 meter. Bij de skilift vind je een bar, voor meer après-ski kun je naar Katschberg. Langlaufers kunnen gebruikmaken van een loipe op 300 meter van het appartement. De appartementen Aineckblick zijn rustig gelegen en beschikken over een eigen parkeergarage.
Vanaf € 1.065,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Gletscherstraße - 4-7 personen
In Sölden, op 50 meter van de skibushalte en op ca. 1 km van de Gaislachkogelbahn skilift vind je de appartementen Gletscherstraße. De skischool bevindt zich bij de Innerwald sleeplift op ca. 1,5 km afstand. Het centrum van Sölden met vele après-ski bars, restaurantjes en (sport)winkels ligt op 1,1 km. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de supermarkt op 350 meter. Appartementenhuis Gletscherstraße ligt in de wijk Pitze en heeft 4 appartementen. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en kun je gebruikmaken van de Wi-Fi (tegen betaling). Alle appartementen beschikken over een balkon of terras. Bij appartement Gletscherstraße zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.040,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Carola - 5 personen
Appartement Carola ligt aan de rand van het centrum van het gezellige en bruisende Mayrhofen. Zowel de skilift Penkenbahn als de Ahornbahn bevinden zich op ca. 2,3 km. De skibushalte vind je op ca. 500 meter van het appartement, deze brengt je binnen een kleine tien minuten naar de naar de liften. Doordat het appartement zich aan de rand van het centrum bevindt heeft het een rustige ligging, maar ben je met de bus of auto zo in het levendige centrum. Het centrum van Mayrhofen ligt op ca. 2,5 km afstand. Mayrhofen is een gezellig dorp in het Zillertal en heeft haar typisch Oostenrijkse charme ondanks haar populariteit weten te behouden. En staat ook wel bekend om de zeer gezellige aprés-ski. Je vindt hier alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er diverse restaurants, winkels, skischolen en natuurlijk genoeg après-ski mogelijkheden waar je een leuke avond kunt beleven. Ook is Mayrhofen een prima uitgangspunt om andere skigebieden van het Zillertal te ontdekken. Op vertoon van je skipas kun je met de gratis ski-bus en/of trein gemakkelijk naar Zell am Ziller (met aansluiting op Gerlos en Königsleiten) en Kaltenbach toe. Daarnaast is de Hintertuxer Gletsjer ook vanuit Mayrhofen te bereiken. Deze gebieden zijn allemaal bij de meerdaagse skipas inbegrepen! Je kunt dus zelf bepalen welk skigebied je wilt ontdekken. Het appartement Carola is comfortabel ingericht, van alle gemakken voorzien en het beschikt over Wi-Fi. Je auto kun je kwijt in de overdekte parkeerplaats bij het huis.
Vanaf € 378,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Dornauer 14 - 9-11 personen
Het appartementencomplex Dornauer heeft een rustige ligging aan de rand van het dorp Fügen. Het familie skigebied van Fügen bereik je met de cabinelift 'Spieljochbahn', deze is gelegen op ca. 2,6 km afstand van de appartementen. Aan het einde van de lift heb je verschillende rode pistes en één blauwe piste tot je beschikking. Vanaf dit punt kun je tevens met de 'Onkeljochlift' naar de top van de Onkeljoch op 2050 meter hoogte. De skibushalte bevindt zich op ca. 100 meter afstand van de accommodatie. Het grotere skigebied Hochfügen-Hochzillertal is te bereiken met de cabineliften vanuit Kaltenbach, gelegen op 5,5 km afstand. In het gebouw Dornauer bevinden zich meerdere studio's en twee appartementen. De appartementen hebben een comfortabele inrichting. De auto kan bij de appartementen op de parkeerplaats geparkeerd worden. Verder is er een skiberging met skischoenendroger. Broodjesservice kan ter plekke geregeld worden. Ondanks dat dit appartement in Fügen ligt, is het dichtstbijzijnde centrum dat van Uderns. Dit centrum is gelegen op ca. 1 km afstand van de appartementen. In vergelijking met het bruisende dorp Fügen, is Uderns een rustig, gemoedelijke dorp. Je kunt hier ouderwets rodelen, schaatsen op een natuurijsbaan en gezellig een drankje doen in één van de bars. Het centrum van het dorp Fügen vind je op ca. 2,5 km afstand van de appartementen. Er bevinden zich hier genoeg bars voor een leuk avondje après-ski. Enkele aanraders zijn de moderne Bawa Lounge, de Schirmbar en Café Treff. Verder zijn er vele restaurants en leuke winkeltjes te vinden.
Vanaf € 381,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Gletscherstraße - 4-8 personen
In Sölden, op 50 meter van de skibushalte en op ca. 1 km van de Gaislachkogelbahn skilift vind je de appartementen Gletscherstraße. De skischool bevindt zich bij de Innerwald sleeplift op ca. 1,5 km afstand. Het centrum van Sölden met vele après-ski bars, restaurantjes en (sport)winkels ligt op 1,1 km. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de supermarkt op 350 meter. Appartementenhuis Gletscherstraße ligt in de wijk Pitze en heeft 4 appartementen. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en kun je gebruikmaken van de Wi-Fi (tegen betaling). Alle appartementen beschikken over een balkon of terras. Bij appartement Gletscherstraße zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.125,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
