Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Beim Brunnen - 6 personen

De moderne appartementen Beim Brunnen zijn gelegen aan de rand van Sölden, op ca. 900 meter van de Gaislachkoglbahn, die je naar een hoogte van wel 3058 meter brengt! Op 2 minuten loopafstand vind je de skibushalte. De dichtstbijzijnde grote supermarkt ligt op 350 meter en het centrum van Sölden met vele restaurants, bars en winkels ligt op ca. 2 km afstand. De appartementen Beim Brunnen zijn ruim en comfortabel ingericht en zijn o.a. voorzien van Wi-Fi. Er is een skiberging aanwezig voor gezamenlijk gebruik. Broodjesservice en ontbijtbuffet zijn ter plaatse te regelen. In appartementengebouw Beim Brunnen is verder een wellness-oase (3x gratis, overige keren tegen betaling, vanaf 16.00 uur, onder voorbehoud) met een sauna, stoombad en ontspanningsruimte. De parkeerplaats ligt op ca. 200 meter van de appartementen. In- en uitladen van de bagage is wel bij het appartement mogelijk.

Vanaf € 2.025,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Wildbachhof - 10-12 personen

Appartement Wildbachhof - 10-12 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (Nr. 7 Zeller Skiweg) in Zell am See vind je de mooie appartementen Wildbachhof. De appartementen zijn ideaal gelegen; de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress liggen op slechts 250 meter en brengen je naar een hoogte van 2000 meter, midden in het skigebied. De skilift CityXpress is via piste nr. 7 eenvoudig te bereiken. Van en naar het appartement skiën is mogelijk. Ook de Sonnenalmbahn en de sleepliften Fallegg- en Schmidolinlift met kinderclub liggen dichtbij de appartementen (300 meter). Bij de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress bevindt zich de skischool en ook bijgeboekt huurmateriaal haal je hier op! Er is een skibushalte op 50 meter. Het sfeervolle centrum van Zell am See met verschillende winkeltjes, een supermarkt, restaurants en bars ligt in het dal op 1,7 km (ca. 5 minuten rijden / ca. 15-20 minuten lopen / ook per ski bereikbaar). Wildbachhof bestaat uit twee gebouwen die aan elkaar verbonden zijn. Alle appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi. Na een dag op de piste kun je heerlijk ontspannen in de gezamenlijke wellnessruimte (geopend van zondag t/m vrijdag van 16.00 - 20.00 uur) met een Finse sauna, bio sauna, stoomcabine, twee jacuzzi's en een relaxruimte. Bij Wildbachhof zijn gratis parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid) en er is een skiberging met skischoendroger. Broodjesservice is mogelijk. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Appartement Kleinheinz - 10-11 personen

Appartement Kleinheinz - 10-11 personen
Chalet.nl

Appartementen Kleinheinz ligt in het centrum van Kappl en op 1,3 km afstand van de Dias cabinelift. Kappl is onderdeel van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. De skibushalte ligt op ongeveer 50 meter en op 350 meter afstand stap je zo op de piste en ski je naar de Dias cabinelift. In het centrum van Kappl zijn diverse restaurants, winkels en supermarkten te vinden. Tegenover het appartement is een supermarkt en op 200 meter bevinden zich een aantal restaurants. Voor après-ski kun je het beste naar het centrum van Ischgl op 10,5 km afstand. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. Er zijn in totaal drie appartementen in appartementen Kleinheinz. Er is gratis Wi-Fi, een skiberging en parkeergelegenheid op 200 meter.

Vanaf € 1.980,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Postresidenz Alpenrose - 4-6 personen

Appartement Postresidenz Alpenrose - 4-6 personen
Chalet.nl

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 2.100,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Snowise - 8-10 personen

Chalet Snowise - 8-10 personen
Chalet.nl

Chalet Snowise is ideaal gelegen, op korte afstand van de Eberharter Almdorf sleeplift en in directe nabijheid van het centrum van Königsleiten. De sleeplift is verbonden met de Dorferbahn cabinelift die je direct het skigebied van de Zillertal Arena in brengt. Het centrum van Königsleiten biedt o.a. een supermarkt en diverse restaurants. Verder is er een groot aanbod aan gezellige après-ski bars en vind je in Königsleiten ook nog twee skischolen en skiverhuur. Het chalet is vlakbij een kinderspeelplaats gelegen en voor het chalet bevindt zich een parkeerplaats. Chalet Snowise beschikt o.a. over een skiberging met skischoendroger, een wasmachine met droger en een internetverbinding (Wi-Fi). Bij het chalet is broodjesservice beschikbaar. Ligging op de plattegrond: E5, nr. 243 (is gelegen naast 242, zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 2.025,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Wachterhof Waldhütte - 6-9 personen

Chalet Wachterhof Waldhütte - 6-9 personen
Chalet.nl

Wachterhof bestaat uit een hoofdgebouw en omliggende chalets. Wil je een luxe chalet met privé-wellness of liever een rustig gelegen chalet waar de herten in je tuin lopen? Alles is hier mogelijk. De ligging is fantastisch, op ca. 900 meter hoogte met zicht over het dal en Kaltenbach. Alle chalets bevinden zich vrijwel aan de piste van de dalafdaling naar Kaltenbach. De skibus stopt op ca. 50 meter afstand. Het centrum van Kaltenbach en het dalstation van de Hochzillertalbahn zijn op ca. 2 km afstand. In het centrum vind je een paar restaurants, bars en winkels. In het hoofdgebouw van Wachterhof is een receptie. Hier kun je o.a. broodjes bestellen. Ook is het mogelijk om een compleet ontbijt in je chalet te laten bezorgen (ca. 12 euro p.p.) Heb je s' avonds geen zin om te koken? Er is een bezorgservice met een keuze uit 15 gerechten (tegen betaling). Lekker wijntje er bij? De eigenaar van Wachterhof laat je graag een heerlijke fles uitkiezen uit zijn wijnkelder (tegen betaling). Voor de appartementen is er in het hoofdgebouw een skiberging met skischoenendroger. Er is een privé parkeerplaats voor alle gasten.

Vanaf € 2.225,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje