Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Brixental - 4-8 personen

Appartementen Brixental zijn eenvoudige maar nette appartementen op korte loopafstand van de skilift in Hopfgarten. Op ca. 400 meter vind je de skipiste en de Gondelbahn van Hopfgarten. Deze lift brengt je naar de Hohe Salve en van hieruit heb je een directe aansluiting op het gehele skigebied van de Wilder Kaiser/Brixental. Appartementengebouw Brixental bevindt zich in het centrum van Hopfgarten met winkeltjes, restaurants, bars en een supermarkt. Onder het appartementengebouw is de gezellige Six Pence bar. Op ca. 12 kilometer afstand vind je in Wörgl o.a. een winkelcentrum, een treinstation en het overdekte zwembad Wasserwelt WAVE. Er is een kleine receptie, skiberging met skischoenendroger, lift, wasmachine (tegen betaling) en parkeerplaats. Ook is er Wi-Fi mogelijk.

Vanaf € 490,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Maierhofer - 2-4 personen

Appartement Maierhofer - 2-4 personen
Chalet.nl

Appartement Maierhofer heeft een rustige, maar centrale ligging in Viehhofen. Op 200 meter vanaf het appartement stopt de skibus die je in slechts 10 minuten naar de Schönleitenbahn in Vorderglemm brengt (de skibus rijdt ca. elke 15 minuten, gratis op vertoon van je skipas). Via de skilift Schönleitenbahn kom je in het skigebied Skicircus Saalbach / Hinterglemm / Leogang / Fieberbrunn. Bij voldoende sneeuw is het mogelijk om via de dalafdaling (Nr. 68) naar Viehhofen terug te skiën. Deze 7,5 km blauwe afdaling is de langste van het skigebied en ligt slechts 150 meter vanaf appartement Maierhofer. Vanaf de winter 2019/2020 is er één skipas die geldig is voor het gebied van Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn en Zell am See/Kaprun. Dit betekent in totaal 408 km aan pistes. Vanuit Viehhofen kun je de gondel naar het skigebied van Zell am See nemen. In Viehhofen is een oefenweide met babylift, dit is tevens het verzamelpunt van de skischool en ligt op 150 meter vanaf het chalet. Binnen enkele minuten lopen bereik je tevens een supermarkt, sportwinkel en verschillende restaurants. Meer winkels, restaurants, maar ook bruisende après-skigelegenheden vind je in het levendige Saalbach op 7 km afstand. Appartement Maierhofer ligt op een verhoging met uitzicht over de Schattberg en het Glemmtal. Er is een skiruimte met skischoenendroger en een parkeerplaats.

Vanaf € 1.060,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Central classic - 4-6 personen

Appartement Central classic - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartement Central is gelegen in het hart van Zell am See, op 250 meter van de Ebenbergbahn en 350 meter vanaf de CityXpress skilft waarmee je verder de berg Schmitenhöhe op komt. De dichtstbijzijnde piste Rennstrecke (nr. 17) is zelfs een aantal avonden per week verlicht en biedt je een mooi uitzicht over het eveneens verlichte dorp Zell am See! De supermarkt, winkels, het station, restaurants en bars liggen allemaal op loopafstand. Het appartementengebouw Central (december 2014) bestaat uit comfortabele appartementen. In het gebouw is een mix gebruikt van natuurstenen elementen, accessoires in trendy alpine stijl, smaakvolle kleuren en moderne technologie. Een ambiance om je snel thuis te voelen. Alle appartementen beschikken over een balkon en gratis internet (Wi-Fi). In het gebouw is een restaurant (ontbijt is bij te boeken). Ook broodjesservice is mogelijk. Verder kun je gebruik maken van een wasmachine en droger. Bij appartement Central zijn overdekte parkeerplaatsen (maximale hoogte: 2.20 meter). Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Appartement Gletscherstraße - 2-3 personen

Appartement Gletscherstraße - 2-3 personen
Chalet.nl

In Sölden, op 50 meter van de skibushalte en op ca. 1 km van de Gaislachkogelbahn skilift vind je de appartementen Gletscherstraße. De skischool bevindt zich bij de Innerwald sleeplift op ca. 1,5 km afstand. Het centrum van Sölden met vele après-ski bars, restaurantjes en (sport)winkels ligt op 1,1 km. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de supermarkt op 350 meter. Appartementenhuis Gletscherstraße ligt in de wijk Pitze en heeft 4 appartementen. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en kun je gebruikmaken van de Wi-Fi (tegen betaling). Alle appartementen beschikken over een balkon of terras. Bij appartement Gletscherstraße zijn parkeerplaatsen.

Chalet Zoller inclusief catering - 16-18 personen

Chalet Zoller inclusief catering - 16-18 personen
Chalet.nl

Chalet Zoller is een ruim en aantrekkelijk chalet in het centrum van het rustige dorpje Sankt Jakob. In dit dorpje kun je genieten van een rustige vakantie, terwijl het gezellig drukke Sankt Anton op een afstand van zo'n 2 kilometer ligt. De après-ski van Sankt Anton is in Oostenrijk en zelfs ver daarbuiten bekend! Je kunt ook in Sankt Anton terecht voor faciliteiten als winkels en restaurants. De "Nasserein" cabinelift is op een afstand van ongeveer 2 kilometer van het chalet gelegen. Je kunt hier gemakkelijk komen met de gratis skibus, die voor de deur van chalet Zoller stopt. Met deze cabinelift word je de berg "Gampen" op gebracht. Op deze berg heb je een aantal blauwe, rode en zwarte pistes. Zowel beginnende als gevorderde skiërs komen hier aan hun trekken. Vlakbij de "Nasserein" cabinelift vind je ook de "Galzig" cabinelift. Met deze cabinelift kom je op de "Galzigberg", en ook hier vind je pistes voor wintersporters van ieder skiniveau. Na een dag lang skiën kun je heerlijk bijkomen in de sauna van het chalet. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Of je kunt blijven hangen in Sankt Anton en tot diep in de nacht doorgaan met de après-ski. Er zijn voldoende parkeerplaatsen bij het chalet. Chalet Zoller wordt inclusief cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 9.680,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Gerda - 8 personen

Appartement Gerda - 8 personen
Chalet.nl

Het in 2009 gerenoveerde appartementenhuis Gerda is zonnig en centraal gelegen in Ried im Zillertal, op ca. 1 km van Kaltenbach. Het appartementenhuis ligt op ongeveer 50 meter van de skibushalte en vanaf daar ben je met de gratis skibus binnen 5 minuten bij de pistes in Kaltenbach. Vanuit Kaltenbach vertrekt een gondelbaan naar het grote skigebied Hochzillertal. Hier bevindt zich ook een skischool. Op ca. 10 km afstand bevindt zich bovendien de skilift van Zell am Ziller, die je in het skigebied Zillertal Arena brengt. Hiervandaan kun je naar Gerlos en Königsleiten skiën. Op 50 meter van het appartementenhuis bevindt zich tevens een langlaufloipe. In het 5 km verderop gelegen Fügen vind je het overdekte zwembad "Erlebnistherme Zillertal", met o.a. sauna's en massagemogelijkheden (tegen betaling). Het centrum van Ried im Zillertal is gezellig en sfeervol met een aantal restaurants, winkels en gezellige bars. Een kleine supermarkt bevindt zich op ca. 140 meter en een restaurant op ca. 70 meter. Appartementenhuis Gerda is onderverdeeld in drie appartementen en beschikt over een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling), een gezamenlijke skiberging met skischoendroger en een een gezamenlijke wasmachine (tegen betaling). Er is gratis parkeergelegenheid bij het appartementenhuis. Broodjesservice is mogelijk.