Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Dornauer 14 - 9-11 personen

Het appartementencomplex Dornauer heeft een rustige ligging aan de rand van het dorp Fügen. Het familie skigebied van Fügen bereik je met de cabinelift 'Spieljochbahn', deze is gelegen op ca. 2,6 km afstand van de appartementen. Aan het einde van de lift heb je verschillende rode pistes en één blauwe piste tot je beschikking. Vanaf dit punt kun je tevens met de 'Onkeljochlift' naar de top van de Onkeljoch op 2050 meter hoogte. De skibushalte bevindt zich op ca. 100 meter afstand van de accommodatie. Het grotere skigebied Hochfügen-Hochzillertal is te bereiken met de cabineliften vanuit Kaltenbach, gelegen op 5,5 km afstand. In het gebouw Dornauer bevinden zich meerdere studio's en twee appartementen. De appartementen hebben een comfortabele inrichting. De auto kan bij de appartementen op de parkeerplaats geparkeerd worden. Verder is er een skiberging met skischoenendroger. Broodjesservice kan ter plekke geregeld worden. Ondanks dat dit appartement in Fügen ligt, is het dichtstbijzijnde centrum dat van Uderns. Dit centrum is gelegen op ca. 1 km afstand van de appartementen. In vergelijking met het bruisende dorp Fügen, is Uderns een rustig, gemoedelijke dorp. Je kunt hier ouderwets rodelen, schaatsen op een natuurijsbaan en gezellig een drankje doen in één van de bars. Het centrum van het dorp Fügen vind je op ca. 2,5 km afstand van de appartementen. Er bevinden zich hier genoeg bars voor een leuk avondje après-ski. Enkele aanraders zijn de moderne Bawa Lounge, de Schirmbar en Café Treff. Verder zijn er vele restaurants en leuke winkeltjes te vinden.

Vanaf € 381,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Kirchbichl - 5-6 personen

Chalet Kirchbichl - 5-6 personen
Chalet.nl

Chalet Kirchbichl is een knus chalet op een centrale locatie in het wintersportdorp Königsleiten. De supermarkt is gemakkelijk met een verkorte route via de 'Kirchbichl' te bereiken en in de directe omgeving vind je o.a. winkels, restaurants en après-ski gelegenheden. De Eberharter's Almdorflift ligt op loopafstand en brengt je direct in het skigebied van de Zillertal Arena. Het chalet heeft een comfortabele inrichting en er is een sauna aanwezig (gezamenlijk gebruik). Verder is er parkeergelegenheid bij chalet Kirchbichl en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: E5, nr. 66 (zie link bij plaats Königsleiten).

Chalet Margret - 4 personen

Chalet Margret - 4 personen
Chalet.nl

Chalet Margret heeft een gunstige ligging in het dorp Längenfeld. Het ligt in de centrum van Längenfeld en de skibushalte ligt op loopafstand (ca. 100 meter). Deze gratis bus brengt je naar o.a. naar de dichtstbijzijnde skiliften (ca. 13 km) in Sölden. Wil je eens een ander skigebied ontdekken? Dat kan! Het veelzijdige skigebied van Oetz ligt namelijk op ca. 17 km. Op deze manier kun je zelf bepalen welk skigebied van Ötztal je wilt verkennen. Ook is er op 200 meter van de bungalow een langlaufloipe. Het authentieke dorpje Längenfeld heeft alle benodigde faciliteiten voor de wintersport. Je vind er verschillende restaurants, bars, winkels en een skischool. Zo kun je na een dag actief in de buitenlucht de dag gezellig afsluiten met een hapje en een drankje. Het wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. In het sfeervolle en comfortabele chalet is het fijn thuiskomen na een dag in de koude buitenlucht. Er is een houtkachel waar je je fijn kunt opwarmen. Je auto kun je parkeren op de parkeerplaats. Verder beschikt chalet Margret over Wi-Fi en een terras.

Chalet Erlifeld inclusief catering - 14-18 personen

Chalet Erlifeld inclusief catering - 14-18 personen
Chalet.nl

In de gemoedelijke wintersportplaats Ehrwald vind je chalet Erlifeld. Dit is een goed gelegen chalet, op zo'n 300 meter van de "Sonnenlift". Bij dit sleepliftje begint tevens de skiles en zijn er voor de beginners een aantal makkelijke afdalingen. Ook kun je terecht bij de cabinelift van de "Ehrwalder Alm". Met deze lift kom je in een ander gedeelte van het skigebied terecht, en hier heb je nog meer afdalingen. Zeker voor de skiër met iets meer ervaring zullen deze afdalingen interessanter zijn, omdat je hier meer variatie in de pistes zult vinden. Deze cabinelift is op een afstand van ongeveer 2,5 kilometer gelegen. Je komt hier gemakkelijk met de skibus; de halte voor de skibus is bij de "Sonnenlift" gelegen. Op een afstand van ongeveer 4,5 kilometer heb je het magneettreintje dat je naar de top van de Zugspitze brengt. Dit is de hoogste berg van Duitsland, en dankzij de hoge ligging vind je hier uitdagende pistes. Dit maakt het zeker ook voor de gevorderde skiër een leuk en gevarieerd gebied. Ehrwald is een traditioneel dorp, maar je vindt er ook zeker moderne faciliteiten. Zo vind je er diverse gezellige barretjes en restaurants, maar biedt het dorp je ook moderne winkelfaciliteiten. Het centrum is gelegen op ongeveer 500 meter. Chalet Erlifeld wordt inclusief cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! Ook is er Nederlandse oppas voor de kinderen (1 t/m 5 jaar) aanwezig: op zondag-, maandag-, dinsdag- en vrijdagochtend tot 13.00 uur, oppas op donderdag de gehele dag (tot 16.00 uur). De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 7.630,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Alpina - 4-5 personen

Chalet-appartement Alpina - 4-5 personen
Chalet.nl

In het levendige wintersportdorp Königsleiten vind je het comfortabele chalet-appartement Alpina. Het appartement ligt direct aan de blauwe skipiste, die uitkomt bij de Eberharter's Almdorflift. Bovenaan deze sleeplift kun je oversteken naar de Dorfbahn cabinelift, waarmee je direct toegang hebt tot het Zillertal Arena skigebied! De supermarkt en een aantal restaurants en bars zijn te vinden op ongeveer 450 meter afstand van chalet-appartement Alpina. Bovenaan de Eberharter's Almdorflift bevinden zich ook de skischool en skiverhuur. Chalet Alpina is onderverdeeld in meerdere appartementen. Er is broodjesservice mogelijk. Ligging op de plattegrond: F4, nr. 79 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Tom Sojer - 2-4 personen

Appartement Tom Sojer - 2-4 personen
Chalet.nl

De appartementen Tom Sojer liggen centraal in het centrum van Ellmau. In de directe omgeving bevinden zich tal van winkels, restaurants en café's. Het dalstation Hartkaiserbahn die je naar het Skiwelt skigebied (280 km piste) brengt ligt op 500 meter afstand van de accommodatie. Er zijn diverse langlaufloipes die in de directe omgeving liggen. De bushalte voor gratis vervoer ligt op 50 meter afstand. Het Kaiserbad met binnen- en buitenzwembad, glijbanen en een speeltuin ligt op ongeveer 800 meter afstand. Tom Sojer heeft 15 appartementen, een ontbijtruimte met bar, speelkamer met biljart en darts en een wellness met sauna's en een relaxruimte. Er is een lift aanwezig, een skiberging met skischoenendroger en er zijn parkeerplaatsen. Alle appartementen beschikken over gratis internet (Wi-Fi). Broodjesservice is mogelijk.

Vanaf € 1.020,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje