Appartement Feriendorf Kirchleitn Großwild (voor max. 2 volw. + 2 kinderen t/m 13 jaar) - 2-4 personen
Het familievriendelijke Feriendorf Kirchleitn Großwild is in traditionele Alpenstijl gebouwd en is gelegen in Bad Kleinkirchheim, in de wijk St. Oswald. Vanaf het park kom je via een kort pad (ca. 200 meter) bij de gondelbaan 'Nationalparkbahn Brunnach'. Deze gondel brengt je naar de Brunnach (1908m) en vanaf hier kun je verder het skigebied van Bad Kleinkirchheim-St. Oswald in. Bij het dalstation vind je tevens een oefenweide met enkele korte oefenliften, een skischool, kinderland en de skibus. Het centrum van Bad Kleinkirchheim ligt op ca. 6 km afstand, hier vind je diverse winkels, een supermarkt, restaurants en bars. Feriendorf Kirchleitn Großwild bestaat uit 92 appartementen verdeeld over 26 typische Karintische boerenhuizen. Op het park bevinden zich verder de receptie, buffetrestaurant 'Wildfütter' en steakalm 'Alte Mühle' en een gezellige lounge hoek met ruim terras. Verder kun je na een dag op de piste heerlijk genieten van de blokhut sauna met relaxruimte (dagelijks geopend vanaf 16:00 uur). Er is internet (Wi-Fi), een skiberging en een wasruimte met wasmachine en droger (tegen betaling). Het gehele park is autovrij, aan het begin van het park zijn parkeerplaatsen. Voor kinderen is er een indoor speelhoek in het restaurant, een natuur speelplaats, een kinderclub en de kinderopvang (vanaf 3 jaar) met tevens breng en ophaalmogelijkheid naar de skischool. Er is een afwisselend animatieprogramma voor jong en oud. Ook is het mogelijk om sleeën te huren. Langs Feriendorf Kirchleitn Großwild lopen mooie winter wandelpaden. Voor langlaufers zijn er op 6 km afstand loipen te vinden. Er rijdt een gratis shuttle naar de twee thermen in het dorp Bad Kleinkirchheim.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Anger Top 25 - 2 personen
Chalet-appartement Anger ligt in het hogere gedeelte van Königsleiten, direct aan de piste en bij de parkeerplaats van de skilift 'Königsleiten Dorfbahn'. Gasten van chalet Anger hebben de keuze om hun auto in de parkeergarage van het chalet-appartement te parkeren of bij de skilift. In de directe omgeving vind je enkele restaurants/bars, de skischool en skiverhuur. In chalet Anger zijn meerdere appartementen gelegen. Er is een gezamenlijke skiberging aanwezig en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: G3, nr. 90 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 435,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Haus Schönjochl inclusief catering, zondag t/m zondag - 15-21 personen
Haus Schönjochl is een ruim chalet met een zeer gunstige ligging in het sfeervolle Fiss. Het chalet heeft verschillende balkons met een prachtig uitzicht over Fiss. De skiliften van Fiss; de Möseralmbahn, Schönjochbahn en de Sonnenbahn Ladis-Fiss, waarmee je tevens toegang hebt tot de naastgelegen plaatsen Serfaus en Ladis, bevinden zich op nog geen 300 meter van het chalet. Bij het tussenstation van de Sonnenbahn vind je het zeer uitgebreide "Berta's Kinderland" waar de kleintjes (vanaf 3 jaar oud) spelenderwijs de eerste stapjes op de ski's zetten. Het chalet ligt midden in het gezellige en sfeervolle centrum van Fiss. Hier vindt je verschillende bars, cafe's en restaurantjes. Chalet Haus Schönjochl wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de catering staf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het chalet schoon en gezellig is. De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie extra opties voor volledige omschrijving). Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De cateringstaf verblijft in een afzonderlijk gedeelte van het skichalet.
Vanaf € 9.985,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Roswitha - 4 personen
Appartement Roswitha ligt in de wijk Fügenberg, net boven Fügen. Omgeven door weiden is dit de ideale plek als je naar rust op zoek bent. Op ca. 3 km afstand ligt de dichtstbijzijnde skilift in Fügen. De skibus stopt op ca. 100 meter van het appartement. Het centrum van Fügen ligt op ca. 2 km afstand. Hier vind je een supermarkt, winkels, bars en restaurants. Appartement Roswitha is met frisse kleuren ingericht en heeft een gezellige uitstraling. Voor het appartement zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 389,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Kasteel Schloss am See Fischhorn Rubin zondag t/m zondag - 8 personen
Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.
Vanaf € 413,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Egger - 5 personen
De chalet-appartementen in Haus Egger zijn gelegen in de wijk Ramsberg bij het populaire Mayrhofen. Het chalet is in 2017 gebouwd en heeft een verzorgde en comfortabele uitstraling. Het centrum van Mayrhofen is op ongeveer 6 km afstand van Haus Egger. Ski Zillertal 3000 is onderdeel van het immense skigebied Zillertal, dit aaneengesloten skigebied bij de plaatsen Finkenberg, Hippach en Tux-Lanersbach in te bereiken vanaf de Horbergbahn, op 4,5 km afstand van Haus Egger. Naast de Horbergbahn bevindt zich een skischool en skiverhuur winkel. Op ongeveer 50 meter van de chalet-appartementen is een skibushalte waar gratis skibussen vertrekken naar diverse skigebieden van het Zillertal. Het centrum van Mayrhofen is op ongeveer 6 km afstand, maar Ramsau im Zillertal is op 2 km bereikbaar. Op ongeveer 2,5 km bevinden zich een supermarkt en restaurant. In het centrum van Mayrhofen zijn diverse cafés, restaurants, winkels en zelfs een bioscoop. Er zijn ongeveer negen loipes in de omgeving van Mayrhofen. Er zijn drie appartementen in Haus Egger. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien, waaronder een skiberging, parkeerplaats, balkon en gratis Wi-Fi internetverbinding.
Vanaf € 385,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
