Appartement Gerda begane grond - 10 personen
Het in 2009 gerenoveerde appartementenhuis Gerda is zonnig en centraal gelegen in Ried im Zillertal, op ca. 1 km van Kaltenbach. Het appartementenhuis ligt op ongeveer 50 meter van de skibushalte en vanaf daar ben je met de gratis skibus binnen 5 minuten bij de pistes in Kaltenbach. Vanuit Kaltenbach vertrekt een gondelbaan naar het grote skigebied Hochzillertal. Hier bevindt zich ook een skischool. Op ca. 10 km afstand bevindt zich bovendien de skilift van Zell am Ziller, die je in het skigebied Zillertal Arena brengt. Hiervandaan kun je naar Gerlos en Königsleiten skiën. Op 50 meter van het appartementenhuis bevindt zich tevens een langlaufloipe. In het 5 km verderop gelegen Fügen vind je het overdekte zwembad "Erlebnistherme Zillertal", met o.a. sauna's en massagemogelijkheden (tegen betaling). Het centrum van Ried im Zillertal is gezellig en sfeervol met een aantal restaurants, winkels en gezellige bars. Een kleine supermarkt bevindt zich op ca. 140 meter en een restaurant op ca. 70 meter. Appartementenhuis Gerda is onderverdeeld in drie appartementen en beschikt over een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling), een gezamenlijke skiberging met skischoendroger en een een gezamenlijke wasmachine (tegen betaling). Er is gratis parkeergelegenheid bij het appartementenhuis. Broodjesservice is mogelijk.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Bergfried - 33-37 personen
Chalet Bergfried met wellnessruimte bevindt zich op een prachtige locatie in het centrum van Galtür. Op ongeveer 2 km afstand in de wijk Wirl kan je de Birkhahnbahn stoeltjeslift nemen naar het kleinschalige skigebied van Galtür met ca. 40 km piste. Het is ook mogelijk om met de skibus (ca. iedere 20 minuten) naar het skigebied van Ischgl te gaan, met meer dan 230 km aan pistes. De skibus vertrekt op ca. 200 meter afstand van Bergfried. In beide skigebieden kan je terecht voor skischolen en skiverhuurders. Vanaf 300 meter van het chalet zijn diverse winkels en restaurants te vinden in het centrum van Galtür. Voor bruisende après-ski kan je terecht in Ischgl, op ca. 9 km afstand van Galtür. Chalet Bergfried is geschikt voor groepen van 33 tot 37 personen. Het chalet beschikt over een skiberging met skischoenendroger, een groot terras en 15 parkeerplaatsen voor het chalet.
Vanaf € 5.995,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Bauernhaus Kreidl - 16 personen
Bauernhaus Kreidl is een rustig gelegen chalet met prachtig uitzicht over Hippach en het omilggende berglandschap. De Horbergbahn gondel naar het skigebied van Hippach ligt op 5,2 km afstand. Vanuit daar heb je toegang tot het grote skigebied van Mayrhofen, Finkenberg en Tux-Lanersbach. De skibushalte ligt op 30 m lopen van het chalet. De gezellige dorpskern van Hippach ligt op 3 km afstand van Kreidl. Er zijn meerdere winkels en restaurants te vinden. Voor de echte après-ski kan je het beste naar Mayrhofen gaan. Voor de langlaufers zijn er twee loipes in de omgeving van Hippach.
Vanaf € 367,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Juen - 10 personen
Chalet Juen is gelegen in Kappl op een rustige locatie op een heuvel naast de dalafdaling, die tot op 40 meter van het chalet loopt. Juen is een oude boerderij uit 1742 die gerenoveerd is. De Dias cabinelift is op 4 km afstand en brengt je naar het skigebied van Kappl met 40 km aan pistes. Kappl is onderdeel van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Op 13,3 km van Juen ligt het skigebied van Ischgl. De skibushalte ligt op 50 meter. Het centrum van Kappl ligt op ongeveer 2,7 km en er zijn diverse restaurants, winkels en supermarkten te vinden. Er is 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl.
Vanaf € 1.155,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sonnberg Ferienanlage Appartement type D - 6-8 personen
Chalet-appartementen Sonnberg liggen op een kindvriendelijk vakantiepark en hebben een rustige ligging in de wijk Reitdorf in het gemoedelijke Flachau. De dichtstbijzijnde 'Space Jet 1' skilift ligt op ca. 1.5 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 50 meter, welke je binnen vijf minuten naar de liften brengt zodat je zo snel mogelijk het veelzijdige skigebied kunt verkennen! Vanuit drie verschillende punten in het dorp heb je toegang tot het enorme skigebied, onderdeel van de Salzburger Sportwelt. Flachau ligt in het hart van de Ski Amadé en het levendige dorp kent een gezellige après-ski. Je vindt er naast alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport een ruim aanbod van bars, cafés en discotheken waar het tot laat gezellig is. De chalet-appartementen Sonnberg beschikken over een wellnessruimte met sauna en stoombad, die van 15.00 tot 22.00 uur geopend zijn. Hier kun je na een dag actief op de piste lekker relaxen en ontspannen. Voor de kinderen is het hier een waar paradijs. Er is een grote speelruimte (200 m²), kinderbioscoop, en klimwand. Bovendien is er van maandag t/m vrijdag de gehele dag gratis kinderopvang (voor baby's van 10.00 tot 14.00 uur) mogelijk. Is de auto al volgepakt? Geen probleem want je kunt hier een een compleet babypakket bestellen (babybedje met beddengoed, badje, kinderstoel, plaspotje, luieremmer en nachtlichtje) Ook zijn er kinderwagens en draagzakken beschikbaar. Verder beschikt Sonnberg over gratis Wi-Fi, bibliotheek en diverse gezelschapsspellen. Je kunt je bagage laden en lossen bij de appartementen en daarna de auto op de parkeerplaats van het autovrije vakantiepark neerzetten. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 1.090,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Strasserin Top 36 - 2-4 personen
De appartementen van Strasserin zijn ideaal gelegen, aan de piste van de Märchenwaldlift. Deze sleeplift brengt je naar de Königsleiten gondels die je direct in het immense skigebied van de Zillertal Arena brengen met 139 km aan uitdagende pistes voor jong en oud, beginners en gevorderden! In de directe omgeving (ca. 500 meter) vind je een aantal restaurants, bars en (sport) winkels. Bij appartement Strasserin is broodjesservice mogelijk en er is parkeergelegenheid. Ligging op plattegrond: A/B4, nr. 28 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 590,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
