Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Haus Dienten - 6-8 personen

Appartement Haus Dienten is de afgelopen maanden flink gerenoveerd en is nu een comfortabel en modern appartement waar het heerlijk vertoeven is. Op slechts 300 meter afstand bevindt zich de Gabühel skilift die je in het skigebied van Hochkönig brengt. Bij goede sneeuwcondities kun je (buiten de piste) tot op ca. 25 meter van het appartement skiën. Liever een keertje naar een van de andere gebieden? De skibus stopt op slechts 70 meter van het appartement. Appartement Haus Dienten ligt aan de rand van het plaatsje Dienten. De Spar en een bakker zijn ca. 300 meter verwijderd. Wil je een avondje lekker uit eten? Gezellige restaurants zijn op loopafstand te vinden.

Vanaf € 700,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Haus Alpenblick - 8 personen

Chalet-appartement Haus Alpenblick - 8 personen
Chalet.nl

Op slechts 75 meter van de piste ligt Haus Alpenblick in Sölden met dit chalet-appartement voor 8 personen. Door deze ligging kun je dus vlakbij het chalet-appartement de piste opstappen en aan het einde van de dag weer gemakkelijk terug skiën. De piste leidt je naar de Gaislachkogelbahn en deze lift brengt je tot bovenin het skigebied. Op 350 meter van het chalet is de Mittelstation lift. Met deze lift kom je halverwege het gebied, maar vanaf daar heb je ook voldoende mogelijkheden om het skigebied van Sölden verder te verkennen. Chalet-appartement Haus Alpenblick is comfortabel ingericht en o.a. voorzien van een internetverbinding via WiFi (tegen betaling), een skiberging en een balkon. Er zijn parkeerplaatsen bij het huis beschikbaar. Het bruisende centrum van Sölden ligt op ca. 2,5 km van het chalet-appartement. Hier zijn meerdere winkels, restaurants en bars. Vanaf 15.00 kun je in Sölden al terecht voor de après-ski en het gaat door tot in de late uurtjes.

Vanaf € 1.600,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Demlhof inclusief catering - 22-28 personen

Chalet Demlhof inclusief catering - 22-28 personen
Chalet.nl

Chalet Demlhof is gelegen in Finkenberg, een vriendelijk, sfeervol wintersportdorp. Je bent op loopafstand van de cabinelift (ca. 500 meter), maar als je geen zin hebt om te wandelen kun je ook in de gratis skibus stappen. Deze stopt op ca. 150 meter van het chalet. Deze skibus rijdt ook naar Mayrhofen. Je kunt met de "Finkenberger" cabinelift omhoog tot een hoogte van ruim 2000 meter. Vanaf de "Penkenjoch" kun je vervolgens over één van de vele rode of zwarte pistes aan je afdaling beginnen. Voor beginnende skiërs zijn er ook een aantal blauwe pistes in het gebied, maar het zijn met name de rode en zwarte pistes die de overhand hebben. Op de "Penkenjoch" vind je ook de toepasselijk genaamde "Harakiri" piste: met een hellingspercentage van 78% het steilste stukje piste van Oostenrijk! Ter vergelijking, dit is steiler dan de springschans die wordt gebruikt bij schansspringen. Zelfs voor de grootste waaghals zal dit stukje piste van 150 meter een grote uitdaging zijn. Bij goede sneeuwcondities kom je off-piste tot de voordeur van je chalet (vanaf de Ahorn), of kun je off-piste naar Mayrhofen skiën. Na een dag lang op de piste gestaan te hebben kun je genieten van de après-ski in Finkenberg. Je kunt hier al vroeg in de middag beginnen en tot diep in de nacht doorgaan. Maar mocht je aan alleen Finkenberg niet genoeg hebben, het bruisende centrum Mayrhofen is maar zo'n vier kilometer van chalet Demlhof gelegen; je bent hier met de auto dus al binnen tien minuten. Chalet Demlhof wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 13.420,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Berghof met (privé) infraroodcabine - 6 personen

Chalet-appartement Berghof met (privé) infraroodcabine - 6 personen
Chalet.nl

Chalet-appartementen Berghof hebben een gunstige en panoramische ligging bij het bruisende skidorp Hinterglemm. Het chalet ligt aan de Hochalmbahn-skipiste (ca. 10 meter) en biedt een directe toegang tot het skigebied van Skicircus Saalbach-Hinterglemm. Het heeft ski-in-ski-out mogelijkheden en ligt op ca. 300 meter van de Hochalmbahn gondellift. Zo kun je vroeg op pad en om het veelzijdige skigebied te verkennen. Dit grote skigebied heeft voor elke type wintersporter uiteenlopende mogelijkheden. Het levendige centrum van Hinterglemm ligt op ca. 3,2 km. Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er tal van leuke winkels, restaurants en verschillende aprés-ski mogelijkheden waar je de dag gezellig kunt afsluiten met een lekker drankje. De dichtstbijzijnde skibushalte ligt op ca. 800 meter van het chalet, welke je binnen 5 minuten in Hinterglemm brengt. Het chalet ligt op een heuvel in een woonwijk. Door de wat hogere ligging heb je een prachtig panoramisch uitzicht over de omliggende besneeuwde bergen. De chalet-appartementen hebben allen een gemoedelijke inrichting en zijn voorzien van een balkon of terras. Het chalet beschikt daarnaast over een kleine wellnessruimte (voor gemeenschappelijk gebruik) met een infraroodcabine en een douche. Hier kun je na een dag op de piste lekker ontspannen en relaxen. Er is per appartement een kluisje met skischoendroger waar je je materiaal kunt opbergen. Ook is er een spelkamer met een tafeltennis en tafelvoetbal. Er zijn meerdere parkeerplekken bij het chalet waar je de auto kunt neerzetten. Verder is er een broodjesservice mogelijk. In 2017 zijn alle appartementen compleet gerenoveerd. De foto's geven een impressie.

Vanaf € 2.130,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Panorama Längenfeld - 2-4 personen

Appartement Panorama Längenfeld - 2-4 personen
Chalet.nl

De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.

Chalet Alpenchalets Montafon - 16-24 personen

Chalet Alpenchalets Montafon - 16-24 personen
Chalet.nl

In het mooie Montafon aan de rand van Gaschurn liggen de Alpenchalets Montafon. Deze chalets zijn nieuw gebouwd en hebben in november 2019 hun deuren geopend. Op 900 meter afstand van de chalets is de Versettla Bahn. Met deze skilift kom je in het Silvretta Montafon skigebied. Dit uitgestrekte skigebied heeft uitdagende pistes voor verschillende niveaus. Vanaf de chalets kun je gemakkelijk met de skibus naar de skilift, de bushalte ligt op ca. 50 meter van de chalets. Gaschurn is een perfect uitgangspunt om het skigebied van Montafon te ontdekken. Het is een gezellige en relatief goedkoop wintersportdorpje. In Gaschurn vind je gezellige après-ski bars, maar ook restaurants en een aantal winkels. De Alpenchalets Montafon zijn modern ingericht en hebben een grote woon- en eetkamer. Elk chalet heeft ook een eigen wellnessruimte met een Finse sauna, relaxruimte en hottub op het terras (ter plaatse wordt de stroom naar verbruik verrekend en gebruik van hottub is afhankelijk van het weer). Verder hebben de chalets een wasmachine, droger en een skiberging met skischoendroger.

Vanaf € 6.600,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje