Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Haus Jäger combinatie van 3 appartementen - 17-23 personen

Appartementen Jäger ligt in het dorp Kappl, op 2 km afstand van het centrum. Op 3 km afstand ligt de Dias cabinelift. Kappl heeft een skigebied met ca. 40 km piste en maakt deel uit van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Het skigebied van Ischgl is 12 km verwijderd van appartementen Jäger. De skibushalte is op slechts 50 meter verwijderd en de dalafdaling eindigt op 700 meter van appartementen Jäger. In het centrum van Kappl zijn diverse restaurants en supermarkten te vinden. Voor après-ski kun je het beste naar het centrum van Ischgl. Er is 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In appartementen Jäger zijn in totaal drie appartementen met een landelijke en comfortabele inrichting. Er is parkeergelegenheid, een skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont zelf op de begane grond.

Vanaf € 3.285,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Kleinheinz combinatie van drie appartementen - 22-26 personen

Appartement Kleinheinz combinatie van drie appartementen - 22-26 personen
Chalet.nl

Appartementen Kleinheinz ligt in het centrum van Kappl en op 1,3 km afstand van de Dias cabinelift. Kappl is onderdeel van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. De skibushalte ligt op ongeveer 50 meter en op 350 meter afstand stap je zo op de piste en ski je naar de Dias cabinelift. In het centrum van Kappl zijn diverse restaurants, winkels en supermarkten te vinden. Tegenover het appartement is een supermarkt en op 200 meter bevinden zich een aantal restaurants. Voor après-ski kun je het beste naar het centrum van Ischgl op 10,5 km afstand. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. Er zijn in totaal drie appartementen in appartementen Kleinheinz. Er is gratis Wi-Fi, een skiberging en parkeergelegenheid op 200 meter.

Vanaf € 4.100,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Wildbachhof - 7 personen

Appartement Wildbachhof - 7 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (Nr. 7 Zeller Skiweg) in Zell am See vind je de mooie appartementen Wildbachhof. De appartementen zijn ideaal gelegen; de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress liggen op slechts 250 meter en brengen je naar een hoogte van 2000 meter, midden in het skigebied. De skilift CityXpress is via piste nr. 7 eenvoudig te bereiken. Van en naar het appartement skiën is mogelijk. Ook de Sonnenalmbahn en de sleepliften Fallegg- en Schmidolinlift met kinderclub liggen dichtbij de appartementen (300 meter). Bij de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress bevindt zich de skischool en ook bijgeboekt huurmateriaal haal je hier op! Er is een skibushalte op 50 meter. Het sfeervolle centrum van Zell am See met verschillende winkeltjes, een supermarkt, restaurants en bars ligt in het dal op 1,7 km (ca. 5 minuten rijden / ca. 15-20 minuten lopen / ook per ski bereikbaar). Wildbachhof bestaat uit twee gebouwen die aan elkaar verbonden zijn. Alle appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi. Na een dag op de piste kun je heerlijk ontspannen in de gezamenlijke wellnessruimte (geopend van zondag t/m vrijdag van 16.00 - 20.00 uur) met een Finse sauna, bio sauna, stoomcabine, twee jacuzzi's en een relaxruimte. Bij Wildbachhof zijn gratis parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid) en er is een skiberging met skischoendroger. Broodjesservice is mogelijk. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Appartement Postresidenz Penthouse met privé-sauna - 6 personen

Appartement Postresidenz Penthouse met privé-sauna - 6 personen
Chalet.nl

De ligging van Appartementen Postresidenz is ideaal, midden in het centrum van Mayrhofen en op slechts 800 meter van de Penkenbahn en ca. 1 km van de Ahornbahn. De skibus stopt direct voor de deur. Tegenover de Postresidenz ligt een supermarkt waar je elke dag verse broodjes kunt halen. Het is eventueel ook mogelijk om tegen betaling het ontbijt in het naastgelegen Posthotel te boeken. In de nabije omgeving vind je diverse restaurants en bars. De appartementen zijn modern ingericht, maar hebben toch een traditionele uitstraling. Er is gebruik gemaakt van prachtige, natuurlijke materialen en kleuren. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding. In de Postresidenz is een parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter), skiberging met skischoenendroger en tegen betaling kun je gebruik maken van de wasmachine en droger. In het naastgelegen Posthotel is een wellness met o.a. sauna's, infraroodcabine en relaxruimte (tegen betaling, geopend van 15.00 tot 20.00 uur). Badjassen en slippers zijn ter plaatse te huur.

Vanaf € 4.060,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Lacknerhof - 16-18 personen

Chalet Lacknerhof - 16-18 personen
Chalet.nl

Chalet Lacknerhof ligt aan de voet van de Radstädter Tauern in het kleine doprje Untertauern. Ben je op zoek naar een sneeuwzeker en uitdagend skigebied maar verblijf je liever in een wat rustigere omgeving? Dan is Chalet Lacknerhof zeker de goede keuze. Op ca. 9 km afstand ligt het skigebied van Obertauern, een van de populairste skigebieden van Oostenrijk. Het levendige centrum van Obertauern, met vele winkels, bars, restaurants en après-ski mogelijkheden is ook 9 kilometer van het chalet verwijderd. Achter Chalet Lacknerhof is een bos met mooie wandelpaden.

Vanaf € 3.620,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Wachterhof Gipfelwind met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 6-9 personen

Chalet Wachterhof Gipfelwind met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 6-9 personen
Chalet.nl

Wachterhof bestaat uit een hoofdgebouw en omliggende chalets. Wil je een luxe chalet met privé-wellness of liever een rustig gelegen chalet waar de herten in je tuin lopen? Alles is hier mogelijk. De ligging is fantastisch, op ca. 900 meter hoogte met zicht over het dal en Kaltenbach. Alle chalets bevinden zich vrijwel aan de piste van de dalafdaling naar Kaltenbach. De skibus stopt op ca. 50 meter afstand. Het centrum van Kaltenbach en het dalstation van de Hochzillertalbahn zijn op ca. 2 km afstand. In het centrum vind je een paar restaurants, bars en winkels. In het hoofdgebouw van Wachterhof is een receptie. Hier kun je o.a. broodjes bestellen. Ook is het mogelijk om een compleet ontbijt in je chalet te laten bezorgen (ca. 12 euro p.p.) Heb je s' avonds geen zin om te koken? Er is een bezorgservice met een keuze uit 15 gerechten (tegen betaling). Lekker wijntje er bij? De eigenaar van Wachterhof laat je graag een heerlijke fles uitkiezen uit zijn wijnkelder (tegen betaling). Voor de appartementen is er in het hoofdgebouw een skiberging met skischoenendroger. Er is een privé parkeerplaats voor alle gasten.

Vanaf € 3.430,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje