Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Kleinwalsertal Bergnarcis - 2-4 personen

In het skigebied Kleinwalsertal ligt het gezellige dorpje Mittelberg, met in het centrum de appartementen Kleinwalsertal. De dichtstbijzijnde skilift is de Jedermann sleeplift op 250 meter afstand. Het dalstation van de Walmendingerhornbahn ligt op 1,5 km afstand en brengt je naar een hoogte van 1940m. Er is een skibushalte op 50 meter afstand. Het dorp Mitterberg is omringd door prachtige natuur en hoge bergtoppen. In appartementengebouw Kleinwalsertal is een restaurant met broodjesservice, bar met televisie, een kegelbaan en pooltafels. Ook is er een skiberging. Na een dag op de piste kun je heerlijk gebruik maken van het zwembad, de sauna en relaxruimte. Verder is er nog een wellnesscentrum (tegen betaling). Voor kinderen is er een indoor speelruimte met trampoline, ballenbak en tafeltennistafels. Ieder appartement beschikt over internet (Wi-Fi) en heeft zijn eigen parkeerplaats in de garage. Vanuit de garage kun je direct intern met de lift naar de appartementen.

Vanaf € 295,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Dengg inclusief catering - 9-10 personen

Chalet Dengg inclusief catering - 9-10 personen
Chalet.nl

Het chalet Dengg ligt op een goede locatie in Gerlos, direct naast de oefenpiste met sleeplift en langlaufloipe. Je zit op het randje van Gerlos, op slechts 5 minuten met de skibus of auto van de 'Isskogel' cabinelift. Met deze lift word je gelijk middenin het skigebied van de Zillertal Arena gebracht. Sinds december 2016 kun je ook via de nieuwgebouwde Dorfbahn Gerlos het skigebied in! Deze ligt nóg dichter bij chalet Dengg en brengt je via het middenstation op de Rössl Alm richting het bergstation op de Vorkogel op 2.100 m hoogte. Deze liften zijn dus het perfecte startpunt voor een dag lang skiën. De gratis skibus stopt op een afstand van 75 meter en rijdt tot 2 uur in de nacht. Après-ski vind je in Gerlos natuurlijk volop, het wordt zelfs de après-ski hoofdstad van Oostenrijk genoemd! Vanuit het centrum rijdt er een bus tot in de kleine uurtjes (tot ca. eind maart), waardoor je tot laat kunt genieten van de gezelligheid van Gerlos. Het chalet is sfeervol en warm ingericht. Het heeft typisch Oostenrijkse kenmerken: het is er knus en gezellig, maar toch ruim van opzet en bovenal uitstekend verzorgd. Er zijn twee stuben, waarvan één oudhouten stube met een karaktervolle 'Kachelofen', en één stube met een televisie en een aangrenzend balkon. Beide stuben zijn natuurlijk prima geschikt om na een dag skiën weer helemaal tot rust te komen. Er zijn voldoende gratis parkeerplaatsen bij het chalet. Een verblijf in Chalet Dengg is inclusief uitgebreide cateringservice. Deze service bestaat uit zeven keer uitgebreid ontbijt, vijf keer iets lekkers na het skiën en zes keer een uitgebreid 3-gangen diner. Tijdens je verblijf zijn alle drankjes inclusief (uitgezonderd sterke drank). Meer informatie kun je vinden onder "Extra te boeken". Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder niet in de tekst omschreven.

Vanaf € 4.725,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Marienhof - 30-39 personen

Chalet Marienhof - 30-39 personen
Chalet.nl

In het gezellige dorpje St. Leonhard, in de wijk Piösmes, bevindt zich het grote chalet Marienhof, ideaal voor grotere groepen. Het chalet is gelegen op een centrale locatie in het Pitztal, waardoor het een goede thuisbasis is om de verschillende skigebieden van deze regio te ontdekken. De skigebieden Rifflsee (op 7 km afstand) en Pitztaler Gletscher (op 9 km afstand) met diverse skiliften zijn te bereiken met de gratis skibustransfer, die vertrekt vanaf het chalet (op aanvraag). Deze skigebieden zijn geschikt voor skiërs en snowboarders van alle niveaus. Ook voor langlaufers en wandelaars zijn er diverse mogelijkheden. Het centrum van St. Leonhard (op 1,5 km afstand) beschikt over allerlei voorzieningen, zoals een skischool, skiverhuur, kinderopvang, winkels, restaurants en après-ski gelegenheden. Ook vind je er een 6 km lange rodelbaan, curling en een schaatsbaan. Het ruime chalet Marienhof is een voormalig pension en beschikt o.a. over veel slaapkamers, een privé-sauna, speelkamer met tafeltennis en meerdere balkons. Bij het chalet is voldoende parkeergelegenheid.

Vanaf € 4.845,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Aitken Inclusief catering - 8-9 personen

Chalet Aitken Inclusief catering - 8-9 personen
Chalet.nl

Chalet Aitken heeft een gunstige ligging in het levendige dorp Sankt Anton. Op 500 meter ligt de 'Rendlbahn' skilift welke je omhoog het skigebied in brengt. Wanneer je geen zin hebt om te wandelen kun je de skibus pakken, deze stopt namelijk zowat voor de deur van het chalet (15 m). Het skigebied telt samen met het naastgelegen Lech 340 kilometer aan veelzijdige en uitgestrekte pistes. Het sfeervolle dorpscentrum van Sankt Anton ligt op zo'n vier minuten lopen. Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er verschillende leuke restaurants, bruisende (après-ski)bars, een supermarkt, diverse winkels, skiverhuur en een oefenweide voor kinderen. Ook is er naast skiën genoeg te beleven. Zo is er een wellnesscentrum in Pettneu am Arlberg waar je tijdens een actieve vakantie fijn kunt ontspannen. Sankt Anton is een populair en bekend wintersportoord met vele mogelijkheden en is de laatste jaren wat toegankelijker geworden voor een breder publiek. Het comfortabele chalet heeft een sfeervolle inrichting. Ook beschikt het chalet over een open haard en sauna waar je na een dag in de buitenlucht kunt opwarmen. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Een verblijf in chalet Aitken is inclusief uitgebreide cateringservice. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf nabij chalet Aitken.

Vanaf € 5.760,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Avenida Panorama - 12-16 personen

Chalet Avenida Panorama - 12-16 personen
Chalet.nl

Deze compleet nieuwgebouwde, luxe chalets Avenida Panorama zijn gelegen aan de Erlebnisberg in Walchen. Deze Erlebnisberg is ideaal voor kinderen om te leren skiën en tevens is er het leuke funpark 'Nagelköpfl'. De vrijstaande chalets hebben verder een gunstige ligging ten opzichte van de grotere skigebieden van Kaprun en Zell am See. De dichtstbijzijnde skipiste ligt op ca. 10 autominuten rijden. Tevens rijdt er dagelijks een skibus, de skibushalte is op loopafstand. Het gezellige centrum van Kaprun ligt op ca. 8 km en het centrum van Zell am See op ca. 12 km afstand. Broodjesservice is mogelijk. De chalets beschikken allemaal over een privé-sauna, Wi-Fi internetverbinding en een balkon en/of terras. Verder is er een verwarmde skiberging en beschik je over drie tot vier parkeerplaatsen in de carport. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Zell am See of Kaprun, de skiverhuur zit bij de dalstations van beide dorpen.

Vanaf € 4.525,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Brechhorn Landhaus - 16-20 personen

Chalet Brechhorn Landhaus - 16-20 personen
Chalet.nl

Dit mooie twee-onder-één-kap chalet ligt aan de piste in het plaatsje Westendorf op 1.700 meter hoogte. Vanuit het chalet is er een prachtig uitzicht over de Kitzbühler Alpen. Lekker uit eten gaan is mogelijk in het nabijgelegen restaurant "Das Brechhornhaus". Op aanvraag is het ook mogelijk ontbijt of halfpension bij te reserveren. Op 60 meter van het chalet bevindt zich een sauna en hot tub die (op aanvraag bij de eigenaar, tegen betaling) gebruikt kunnen worden. Door de nieuw gebouwde verbindingslift naar Aschau kan er naar het skigebied Jochberg/Kitzbühel geskied worden. Het chalet is in de winter alleen met de "Ki West" cabinelift bereikbaar en dus niet met de auto. Vanuit het bergstation brengt de eigenaar de bagage naar het chalet, de bewoners skiën in 400 meter naar het chalet.

Vanaf € 6.715,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje