Appartement Panorama Typ C - 4-6 personen
De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Grimming Lodges Top 4 met sauna - 4-7 personen
Appartementen Grimming Lodges bevinden zich op een perfecte locatie in Tauplitz, op ca. 100 meter van de cabinelift Tauplitz. Aan het einde van de dag kan je terug skiën via de dalafdaling. Het skigebied Die Tauplitz beschikt over ca. 43 km aan gevarieerde pistes. Het centrum van Tauplitz is klein en beschikt over een aantal restaurants en winkels die binnen een straal van ca. 300 meter te vinden zijn. Verder zijn er diverse wandelpaden en loipes in de omgeving. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien en er is een skiberging met skischoenendroger en een parkeerplaats beschikbaar.
Vanaf € 875,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Jenig Nassfeld Holiday Parcs - 4-6 personen
Jenig Nassfeld Holiday Parcs is een vakantiepark met chalets en heeft in 2018 haar deuren geopend. De in totaal 12 chalets zijn vervaardigd uit mooie robuuste houtsoorten en hebben een warme uitstraling. Ook de inrichting is sfeervol en modern maar geeft je toch ook het typisch Oostenrijkse gevoel. De chalets liggen in Jenig, een buurtschap van Nassfeld, op ca. 6 kilometer van de Italiaanse grens. Vanuit Jenig Nassfeld Holiday Parcs heb je zicht op de skipistes die zich op ca. 3 kilometer afstand bevinden. Hier neem je de Millennium Express (de langste gondel in Oostenrijk) die je direct in het skigebied van Nassfeld brengt. Dit gebied is het grootste skigebied van Karinthië en beschikt over moderne liften, sneeuwkanonnen en ruim 110 kilometer piste. De skibus naar deze gondel stopt op slechts 150 meter van Nassfeld Holiday Parcs maar uiteraard kun je ook met je eigen auto gaan. Een grote supermarkt vind je op ca. 3,4 km afstand maar verse warme broodjes voor het ontbijt kun je dagelijks bij de receptie bestellen. Op korte afstand van het park ligt ook nog een benzinestation met een shop waar je voor kleinere inkopen terecht kunt.
Vanaf € 790,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Alpenheim Simone - 16 personen
Chalet Alpenheim Simone is een ruim chalet met een rustieke en traditionele inrichting. Het chalet is rustig gelegen in het charmante Zwieselstein, net boven Sölden op 1427 meter hoogte. Zwieselstein ligt tussen het skigebied van Sölden en Obergurgl / Hochgurgl. Sölden vind je op 4 km van Zwiesenstein en Obergurgl / Hochgurgl op 9 km. De skigebieden zijn niet op elkaar aangesloten. Op ongeveer 200 meter van chalet Alpenheim Simone vertrekt er een skibus. Deze gaat zowel naar het skigebied van Sölden als van Obergurgl / Hochgurgl. Ook voor de dagelijkse boodschappen, bars en restaurants kun je terecht in Sölden. Ter plaatse kun je (tegen betaling) half pension in een nabijgelegen restaurant bijboeken. Chalet Alpenheim Simone is een voormalig familiepension en is in 2016 gerenoveerd. Het chalet beschikt over parkeergelegenheid.
Vanaf € 2.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Hajenius - 6 personen
Chalet-appartement Hajenius is perfect gelegen middenin Königsleiten, direct naast de oefenweide met Eberharter's Almdorflift. Je kunt simpelweg bij het chalet je ski's onderbinden en gaan! Bij de oefenweide vind je ook de skischool en skiverhuur. De supermarkt bevindt zich op 500 meter van het chalet en ook restaurants en (après-ski)bars zijn niet ver weg. Broodjesservice bij het chalet is mogelijk. Appartement Hajenius straalt moderne gezelligheid uit met o.a. lichte houten meubels in Alpenstijl en een industriële keuken. De woonkamer en eethoek worden opgesplitst door een grote traditionele kacheloven en tevens een open trap waarna je op de charmevolle mezzanine komt. Bij chalet-appartement Hajenius is een parkeerplaats onder de carport. Ligging op plattegrond: F4, nr. 279 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 1.310,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Brunner Penthouse - 8 personen
Appartement Brunner heeft in december 2015 zijn deuren geopend. De ligging is fantastisch, in het centrum van Niederau en direct naast de Markbachjochbahn skilift en piste. De skibus stopt voor de deur. Naar de Schatzberg bij Auffach is het ca. 10 minuten rijden, dit kan tevens met de skibus. Het skigebied Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau beschikt over 145 km piste. Voor nog meer variatie kun je tevens ca. 15 minuten rijden naar Hopfgarten en vanaf daar via de Salvenbahn het skigebied Wilder Kaiser - Brixental in (279 km piste). Restaurants, bars en winkels liggen in de nabije omgeving. Brunner beschikt over 7 luxe appartementen en heeft een receptie, restaurant, lift, skiberging en parkeerplaatsen. Je mag gratis gebruik maken van de sauna in appartementen Vicky (ca. 300 meter afstand). De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 1.750,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
