Appartement Sissipark Nassfeld - 4-6 personen
Appartement Sissipark Nassfeld is gelegen op een chaletpark. Op dit chaletpark staan meerdere houten chalets en in elk chalet zijn vier appartementen. Het appartement ligt op ca. 50 meter van de piste Leitern-Abfahrt (Nr. 51). Via deze piste kom je bij de stoeltjeslift Sonnleitn (Nr. 24) op 200 meter vanaf het appartement en vanaf hier kun je verder het skigebied in. In de wijk Sonnleitn van Nassfeld, waar zich ook de appartementen bevinden, zit een klein winkeltje voor de belangrijkste boodschappen (beperkte openingstijden). Voor een supermarkt en meer winkels kun je naar het centrum van Tröpolach op 13 km afstand (deze gemeente bevindt zich bij het dalstation van de Millenium Express). Op 200 meter van de appartement Sissipark Nassfeld vind je een restaurant. Elk appartement beschikt over een privé-sauna, geschikt voor 2 personen. Verder is er in het hoofdgebouw nog een receptie en een wellnessruimte met sauna en overdekt zwembad (tegen betaling).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Altachhof - 2-3 personen
Appartement Altachhof is rustig maar toch zeer gunstig gelegen op slechts 800 meter van de Schattberg X-Press. De skibus stopt direct voor de deur, maar er is ook een shuttle-service naar en van de Schattberseilbahn. Er is een eigen geprepareerde afdaling, via de Bernkogel piste (nummer 46) ski je via de Westernstadl direct tot aan Altachhof. Op ca. 4 km afstand begint de langlaufloipe. Op ongeveer 900 meter afstand ligt het levendige centrum van Saalbach. Hier vind je winkels, restaurants, bars en vele après-ski mogelijkheden. De appartementen Altachhof maken deel uit van Hotel Altachhof. Er is een hoofdgebouw en een (op 30 meter gelegen) bijgebouw. In het hoofdgebouw is een receptie (met gratis Wi-Fi internetverbinding), lobby met zitjes, restaurant, stube, bar en skiberging met skischoenendroger. Verder is er een recreatieruimte met tafelvoetbal en tafeltennis, fitnessruimte en een wellness met sauna en relaxruimte (onder 14 jaar alleen toegang onder begeleiding van een volwassene). Bovendien mag je gratis gebruik maken van het overdekte zwembad in Zell am See (op ca. 19 km afstand gelegen). Alle gasten van Appartement Altachhof krijgen 10% korting op de entree voor de Tauern Spa. (bij de receptie verkrijgbaar).
Vanaf € 920,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Central Classic A - 2-4 personen
In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.
Vanaf € 975,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Gerlos - 4-6 personen
Chalet Gerlos bevindt zich tegenover de Eberharter Almdorf skilift en er bevinden zich meerdere appartementen in het chalet, waarvan er één verhuurd wordt. Het chalet is gunstig gelegen op een rustige locatie met de mogelijkheid tot vlakbij het chalet terug te skiën (bij voldoende sneeuwval). Chalet Gerlos is een gezellige en knusse accommodatie met een warme uitstraling. Verder zijn er een internetverbinding (Wi-Fi), een parkeergarage en skiberging beschikbaar. Broodjesservice bij chalet-appartement Gerlos is mogelijk. Ligging op plattegrond: G5, Nr. 276 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 965,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Kirchbichl - 5-6 personen
Chalet Kirchbichl is een knus chalet op een centrale locatie in het wintersportdorp Königsleiten. De supermarkt is gemakkelijk met een verkorte route via de 'Kirchbichl' te bereiken en in de directe omgeving vind je o.a. winkels, restaurants en après-ski gelegenheden. De Eberharter's Almdorflift ligt op loopafstand en brengt je direct in het skigebied van de Zillertal Arena. Het chalet heeft een comfortabele inrichting en er is een sauna aanwezig (gezamenlijk gebruik). Verder is er parkeergelegenheid bij chalet Kirchbichl en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: E5, nr. 66 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 965,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Tom Sojer - 2-4 personen
De appartementen Tom Sojer liggen centraal in het centrum van Ellmau. In de directe omgeving bevinden zich tal van winkels, restaurants en café's. Het dalstation Hartkaiserbahn die je naar het Skiwelt skigebied (280 km piste) brengt ligt op 500 meter afstand van de accommodatie. Er zijn diverse langlaufloipes die in de directe omgeving liggen. De bushalte voor gratis vervoer ligt op 50 meter afstand. Het Kaiserbad met binnen- en buitenzwembad, glijbanen en een speeltuin ligt op ongeveer 800 meter afstand. Tom Sojer heeft 15 appartementen, een ontbijtruimte met bar, speelkamer met biljart en darts en een wellness met sauna's en een relaxruimte. Er is een lift aanwezig, een skiberging met skischoenendroger en er zijn parkeerplaatsen. Alle appartementen beschikken over gratis internet (Wi-Fi). Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 1.020,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
