Appartement Steigerbauer Top 21 - 4 personen
De appartementen Steigerbauer zijn centraal gelegen in het altijd gezellige wintersportdorp Königsleiten. De woning is gelegen nabij het centrum en op loopafstand van de Märchenwaldlift. Deze lift brengt je direct naar het immens grote skigebied van de Zillertal Arena waar je kunt genieten van een gevarieerd aanbod aan pistes! Het nabijgelegen centrum heeft verschillende winkels, restaurants, skiverhuur en een ruim aanbod aan aprés-ski gelegenheden. In het centrum vind je ook een supermarkt. De verschillende appartementen Steigerbauer hebben een knusse inrichting en zijn uitermate geschikt voor kleine gezinnen met kinderen. Daarnaast bieden de appartementen een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. Verder is er bij het chalet een internetverbinding (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice. Ligging op plattegrond: C5, Nr. 25 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Regina - 2-4 personen
De comfortabele appartementen Regina liggen in het centraal gelegen en knusse dorp van Zell am Ziller. Op ca. 800 meter bevindt zich de Achterbahn en deze gondel brengt je direct in het skigebied van het Zillertal Arena. en is verbonden met de skigebieden in Gerlos, Königsleiten en Hochkrimml. Appartementen Regina liggen op ca. 200 meter van het centrum waar je kunt genieten van de sfeer en de rust. Verder vind je hier o.a. winkels, restaurants, bars en een gezellig plein. Mocht je willen après-skiën dan kun je gemakkelijk uitwijken naar Mayrhofen, op ca. 8 km afstand. De skibushalte bevindt zich op ongeveer 150 meter van de appartementen en rijdt regelmatig naar de naastgelegen dorpen. Mocht je tijdens je vakantie willen variëren van skigebied dan kun je natuurlijk ook altijd uitwijken naar de naastgelegen skigebieden van o.a. Mayrhofen, Kaltenbach of zelfs de Hintertuxer gletsjer (ca. 15 km). Andere activiteiten in Zell am Ziller zijn o.a. langlaufen. De dichtstbijzijnde loipe vind je al op 500 meter afstand. Verder zijn er een ijsbaan en een indoor tennisbaan gelegen op ca. 500 meter van de appartementen Regina. De appartementen Regina zijn comfortabel en praktisch ingericht en zijn van alle gemakken voorzien. Er is één parkeerplaats per appartement beschikbaar en tegen betaling is er een Wi-Fi internetverbinding.
Vanaf € 635,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Subretta - 3-5 personen
Appartementen Subretta ligt op ca. 1,5 km afstand van het centrum van Kappl. Hier vind je diverse restaurants en supermarkten. Ben je op zoek naar een levendige après-ski en een uitgebreid aanbod aan bars en restaurants, dan kun je naar het bekende Ischgl op ca. 11 km afstand. Op ca. 2,8 km afstand van appartementen Subretta is de Dias cabinelift. Deze lift brengt je in de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Eén van de deelskigebieden van dit skigebied ligt in Kappl en heeft ca. 40 km aan pistes. De skibushalte is op slechts 80 meter verwijderd en de dalafdaling "Abfahrt nach Hof" eindigt op 550 meter van appartementen Subretta. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In chalet-appartement Subretta zijn in totaal vier landelijk ingerichte comfortabele appartementen. Er is een parkeerplaats, skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont op de begane grond.
Vanaf € 605,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Haus Dienten - 4-5 personen
Appartement Haus Dienten is de afgelopen maanden flink gerenoveerd en is nu een comfortabel en modern appartement waar het heerlijk vertoeven is. Op slechts 300 meter afstand bevindt zich de Gabühel skilift die je in het skigebied van Hochkönig brengt. Bij goede sneeuwcondities kun je (buiten de piste) tot op ca. 25 meter van het appartement skiën. Liever een keertje naar een van de andere gebieden? De skibus stopt op slechts 70 meter van het appartement. Appartement Haus Dienten ligt aan de rand van het plaatsje Dienten. De Spar en een bakker zijn ca. 300 meter verwijderd. Wil je een avondje lekker uit eten? Gezellige restaurants zijn op loopafstand te vinden.
Vanaf € 600,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Steigerbauer Top 44 - 2-4 personen
De appartementen Steigerbauer zijn centraal gelegen in het altijd gezellige wintersportdorp Königsleiten. De woning is gelegen nabij het centrum en op loopafstand van de Märchenwaldlift. Deze lift brengt je direct naar het immens grote skigebied van de Zillertal Arena waar je kunt genieten van een gevarieerd aanbod aan pistes! Het nabijgelegen centrum heeft verschillende winkels, restaurants, skiverhuur en een ruim aanbod aan aprés-ski gelegenheden. In het centrum vind je ook een supermarkt. De verschillende appartementen Steigerbauer hebben een knusse inrichting en zijn uitermate geschikt voor kleine gezinnen met kinderen. Daarnaast bieden de appartementen een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. Verder is er bij het chalet een internetverbinding (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice. Ligging op plattegrond: C5, Nr. 25 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 590,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Demlhof inclusief catering - 22-28 personen
Chalet Demlhof is gelegen in Finkenberg, een vriendelijk, sfeervol wintersportdorp. Je bent op loopafstand van de cabinelift (ca. 500 meter), maar als je geen zin hebt om te wandelen kun je ook in de gratis skibus stappen. Deze stopt op ca. 150 meter van het chalet. Deze skibus rijdt ook naar Mayrhofen. Je kunt met de "Finkenberger" cabinelift omhoog tot een hoogte van ruim 2000 meter. Vanaf de "Penkenjoch" kun je vervolgens over één van de vele rode of zwarte pistes aan je afdaling beginnen. Voor beginnende skiërs zijn er ook een aantal blauwe pistes in het gebied, maar het zijn met name de rode en zwarte pistes die de overhand hebben. Op de "Penkenjoch" vind je ook de toepasselijk genaamde "Harakiri" piste: met een hellingspercentage van 78% het steilste stukje piste van Oostenrijk! Ter vergelijking, dit is steiler dan de springschans die wordt gebruikt bij schansspringen. Zelfs voor de grootste waaghals zal dit stukje piste van 150 meter een grote uitdaging zijn. Bij goede sneeuwcondities kom je off-piste tot de voordeur van je chalet (vanaf de Ahorn), of kun je off-piste naar Mayrhofen skiën. Na een dag lang op de piste gestaan te hebben kun je genieten van de après-ski in Finkenberg. Je kunt hier al vroeg in de middag beginnen en tot diep in de nacht doorgaan. Maar mocht je aan alleen Finkenberg niet genoeg hebben, het bruisende centrum Mayrhofen is maar zo'n vier kilometer van chalet Demlhof gelegen; je bent hier met de auto dus al binnen tien minuten. Chalet Demlhof wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.
Vanaf € 13.420,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
