Chalet-appartement Am Waldrand - 4 personen
Chalet-appartement Am Waldrand is een knus, typische Oostenrijks chalet, gelegen in een rustige wijk van het gezellige wintersportdorp Königsleiten. Het chalet ligt op loopafstand van de dichtstbijzijnde restaurants en après-ski barretjes. De dichtstbijzijnde lift die je direct in het uitgerekte Zillertal Arena brengt is de Eberharter's Almdorflift, op slechts 200 meter afstand. Verder is er een internetverbinding (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: F6, nr. 264 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Haus Schuler Type 2 - 55m² - 2-4 personen
In het bekende Sankt Anton am Arlberg, in de wijk Nasserein, ligt Haus Schuler met meerdere chalet-appartementen. Op ca. 350 meter van het huis is de Nassereinbahn en met deze lift bereik je het Ski Arlberg skigebied. Dit gebied heeft zeer uitgebreide en sneeuwzekere pistes die uitdaging bieden voor beginners en gevorderden. Het centrum van Sankt Anton am Arlberg is op ca. 1,6 km van Haus Schuler. Dit bekende wintersportoord is één van de oudste dorpen van Oostenrijk en heeft van alles te bieden. Je kunt er terecht voor een gezellige après-ski in één van de bars of lekker uiteten in een restaurant. Daarnaast zijn er vele spa's en meerdere winkels waaronder een supermarkt. Haus Schuler bestaat uit meerdere verzorgde chalet-appartementen. In het huis is een Wi-Fi internetverbinding en een skiberging met skischoendroger. Het is mogelijk om te parkeren bij Haus Schuler.
Vanaf € 605,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Bramberg Type 4 - 8-12 personen
Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 2.660,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Wiesberg - 4 personen
De Chalet-appartementen Wiesberg zijn centraal gelegen met een prachtig uitzicht over het omliggende berglandschap en nabij het centrum van Königsleiten. In het centrum vind je o.a. verschillende restaurants, winkels en verschillende après-ski gelegenheden. Verder is er bij de chalet-appartementen Wiesberg parkeergelegenheid, een internetverbinding (Wi-Fi) en er is broodjesservice beschikbaar. Ligging op plattegrond: D5, nr. 62 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 640,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Kirchbichl - 5-6 personen
Chalet Kirchbichl is een knus chalet op een centrale locatie in het wintersportdorp Königsleiten. De supermarkt is gemakkelijk met een verkorte route via de 'Kirchbichl' te bereiken en in de directe omgeving vind je o.a. winkels, restaurants en après-ski gelegenheden. De Eberharter's Almdorflift ligt op loopafstand en brengt je direct in het skigebied van de Zillertal Arena. Het chalet heeft een comfortabele inrichting en er is een sauna aanwezig (gezamenlijk gebruik). Verder is er parkeergelegenheid bij chalet Kirchbichl en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: E5, nr. 66 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 965,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Orgler comfort - 4-6 personen
Hartje centrum in Kaprun vind je de mooie appartementen Orgler (geopend december 2016) met een wellnessruimte. Het gebouw is gunstig gelegen met veel voorzieningen op loopafstand; de skilift en pistes van het Maiskogel skigebied liggen op 300 meter en in het centrum vind je allerlei winkels, waaronder een supermarkt, restaurants en (après-ski)bars. De skiverhuur zit direct bij de appartementen Orgler. Vanaf het Maiskogel skigebied is er een verbinding naar de Kitzsteinhorngletjser, waar je de sneeuwzekere pistes boven de boomgrens kunt gaan verkennen. Mocht je ook in Zell am See willen skiën, dan kun je dit skigebied eenvoudig bereiken met de skibus. Op 200 meter is de skibushalte. De skischool met de oefenweide Lechnerberg bevindt zich op 450 meter. Appartement Orgler heeft een moderne architectuur gecombineerd met de traditionele alpenstijl, dit geeft een warme, sfeervolle uitstraling. Alle appartementen zijn ruim en bieden een mooi uitzicht op de omliggende bergwereld. In het appartementengebouw is er een restaurant, een bar en een lounge. De gezamenlijke wellnessruimte bestaat uit een sauna en relaxruimte. Ook een receptie, lift en skiberging zijn aanwezig. Op aanvraag en tegen betaling is het mogelijk om gebruik te maken van de broodjesservice, een ontbijtbuffet of halfpension, de wasmachine en droger en de parkeergarage.
Vanaf € 551,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
