Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Annelies - 4-5 personen

Annelies is een rustiek chalet-appartement, rustig en zonnig gelegen op een helling in Aschau im Zillertal, in de wijk Tiefenbach. De dalafdaling (= skiroute, alleen voor zeer ervaren skiërs) naar Aschau (skigebied Hochzillertal-Hochfügen) bevindt zich op ca. 200 meter van het chalet. Vanuit Aschau zijn diverse wintersportgebieden van het Zillertal eenvoudig bereikbaar per gratis skibus (op 200 meter afstand) of auto. Op 6,9 km afstand vind je de skilift van Kaltenbach, die je toegang geeft tot het Hochfügen-Hochzillertal skigebied. Vanuit Zell am Ziller, gelegen op 6 km afstand, kun je gaan skiën in de Zillertal Arena. Het gemoedelijke centrum van Aschau ligt op ongeveer 2,5 km afstand van chalet-appartement Annelies. Hier vind je o.a. een supermarkt, verschillende restaurants en bars. Chalet Annelies is onderverdeeld in drie appartementen. Het chalet-appartement beschikt over een gratis Wi-Fi internetverbinding, een gezamenlijke skiberging en is bereikbaar over een bergweg. Sneeuwkettingen worden dan ook aanbevolen. Er is parkeergelegenheid bij het chalet. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Kaltenbach, direct onderaan de skilift zit de skiverhuur.

Vanaf € 375,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Josef - 8 personen

Chalet Josef - 8 personen
Chalet.nl

Chalet Josef heeft een rustige en zonnige ligging in het wintersportdorp Niederau. Het chalet ligt aan de rand van het dorp, ongeveer 2 km van het centrum vandaan. De afstand tot de gondellift Markbachjoch naar het Markbachjoch gebied is ongeveer 1,5 km. Op ca. 800 meter afstand is een sleeplift gelegen en hier eindigt ook een rode piste. Bovenaan de sleeplift is het mogelijk om via een rode piste af te dalen naar het dalstation van de Markbachjoch. Bij goede sneeuwcondities is chalet Josef per ski bereikbaar (off-piste). Het Markbachjoch gebied is onderdeel van het Wildschönau skigebied. De andere gebieden en dorpen van het Wildschönau skigebied zijn vanuit Niederau te bereiken met de auto of skibus. Het Wildschönau skigebied is aangesloten op het Alpbachtal skigebied. Samen vormen deze gebieden de Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau met 145 km piste. De skibushalte ligt ca. 300 meter van het chalet vandaan. Chalet Josef is tevens een ideaal uitgangspunt om te skiën in het skigebied Skiwelt Wilder Kaiser-Brixental (279 km piste). De Salvenbahn in Hopfgarten is gelegen op ca. 7 km afstand. Chalet Josef is een ruime twee-onder-een-kap woning met een comfortabele inrichting. Het chalet is o.a. voorzien van gratis internet (Wi-Fi), een balkon en een terras. Voor gezamenlijk gebruik met de andere woning zijn er overdekte parkeerplaatsen (gemeenschappelijke open garage, tegen betaling) aanwezig. Ook is er een wasmachine en een droger. Het wordt aanbevolen om sneeuwkettingen mee te nemen. Op ongeveer 1,5 km afstand van chalet Josef zijn een supermarkt en restaurant gelegen. Verder vind je in Niederau o.a. een bakker, diverse winkels, bars en een skischool. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.

Vanaf € 1.945,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Hansjörg - 3 personen

Appartement Hansjörg - 3 personen
Chalet.nl

Op een zonnige locatie in Fügen vind je de appartementen Hansjörg. De skibus stopt op 350 meter van het appartement en rijdt zowel naar zowel het Spieljoch skigebied (1,4 km vanaf het appartement) als naar het Hochfügen-Hochzillertal skigebied (6 km vanaf het appartement). In beide gebieden is een skischool. Mocht je liever niet de piste op gaan maar wel actief bezig zijn, er is een langlaufloipe op 400 meter en een ijsbaan op 1 km afstand. Liever relaxen? Op 1 km afstand wellnesscentrum Erlebnistherme Zillertal met diverse sauna's en een zwembad. Het centrum van Fügen met diverse winkels, restaurants en bars ligt op 1,7 km afstand. Er is al een supermarkt is 800 meter van het appartementenhuis en het dichtstbijzijnde restaurant is gelegen op 500 meter. Bij het appartementenhuis worden streekproducten verkocht. De appartementen Hansjörg zijn rustig gelegen en worden omgeven door weide. In het appartementenhuis vind je o.a. een skiberging met skischoenendroger. Bij de appartementen zijn parkeerplaatsen.

Appartement Christoph - 7 personen

Appartement Christoph - 7 personen
Chalet.nl

Appartementenhuis Christoph bevindt zich in het dorpje Stumm, vlakbij Kaltenbach. Op ongeveer 2,5 km afstand ligt de Hochzillertal cabinelift, die je toegang geeft tot de pistes van het Hochfügen/Hochzillertal skigebied. De gratis skibus naar de Hochzillertal cabinelift en Kaltenbach vertrekt op slechts 50 meter afstand. Het dichtstbijzijnde restaurant bevindt zich op slechts 50 meter afstand van appartement Christoph en op ca. 100 meter afstand ligt een langlaufloipe. Het centrum van Stumm is te vinden op ongeveer 1,5 km afstand. Je vindt hier enkele voorzieningen, waaronder een supermarkt. Voor meer voorzieningen kun je terecht in één van de grotere plaatsen in de omgeving, zoals Fügen. Appartementenhuis Christoph beschikt over een skiberging voor gezamenlijk gebruik en buiten is er parkeergelegenheid. Het is mogelijk om verse broodjes te laten bezorgen bij je appartement.

Appartement Avenida Mountain Lodges Kaprun - 6-8 personen

Appartement Avenida Mountain Lodges Kaprun - 6-8 personen
Chalet.nl

De nieuwgebouwde appartementen van Avenida Mountain Lodges zijn gelegen aan de rand van Kaprun, op 150 meter vanaf de skibushalte. Het Maiskogel skigebied ligt op ca. 1,5 km afstand en is (vanaf december 2019) verbonden met de Kitzsteinhorn gletsjer (3203m) waardoor je toegang hebt tot een veelzijdig skigebied. Ook kun je nog het skigebied van Zell am See verkennen, de Areitxpress waarmee je Schmittenhöhe op komt, ligt op 6,5 km afstand. Dichterbij, op 650 meter, bevindt zich de Lechnerberg met kinderlift, oefenweide en skischool. Het centrum van Kaprun is in 10 minuten lopen bereikbaar, hier vind je diverse winkels, restaurants en (après-ski)bars. Avenida Mountain Lodges bestaat uit 26 comfortabele appartementen. Na een dag op de piste kun je in het resort heerlijk bijkomen in de sauna met relaxruimte of naar loungebar The Lodge. Ontbijt- en broodjesservice is mogelijk. Verder is er in het resort een skiberging. Alle appartementen beschikken over internet (Wi-Fi), een balkon of terras en een parkeerplaats in de parkeergarage.

Chalet-appartement Dornauer 5 - 4-5 personen

Chalet-appartement Dornauer 5 - 4-5 personen
Chalet.nl

Chalet Dornauer is een mooi chalet, waarin meerdere appartementen zijn ondergebracht. Het chalet is rustig gelegen aan de rand van het dorp Fügen, op circa 2 km van de Spieljochbahn skilift en op circa 4 km afstand van de piste. In het centrum van Fügen vind je allerlei voorzieningen, waaronder diverse winkels, restaurants en après-ski bars, een overdekt zwembad, een schaatsbaan en wellnessfaciliteiten. Ook skischolen en kinderopvang zijn aanwezig. De skibus stopt op circa 50 meter afstand van chalet Dornauer. Het chalet-appartement dat wij aanbieden bevindt zich op de begane grond van het chalet en beschikt o.a. over een open haard, een skischoenendroger, een balkon en een terras. Het chalet-appartement is officieel geschikt voor maximaal 5 personen, maar ook zijn er twee kinderbedjes aanwezig (op aanvraag). Het chalet-appartement kan daarom ook bezet worden door 5 volwassenen en 2 baby's/kinderen (t/m 2 jaar).