Chalet-appartement Bauernhof Hallmoos - 4-6 personen
In de wijk Hallmoos, in Wagrain, ligt het chalet-appartement Bauernhof Hallmoos. De skilift in Wagrain ligt op ca. 5,4 km afstand. Met de Grafenbergexpress kun je de Alpendorf op en kom je in het Ski Amadé - Salzburger Sportwelt gebied terecht. Er is een verbindingslift waardoor de verschillende bergen van het skigebied op elkaar aansluiten. Het centrum van Wagrain ligt op ca. 4,8 km van Bauernhof Hallmoos. Dit gezellige en sfeervolle dorp heeft goede après-ski mogelijkheden. Voor de liefhebbers zijn er zo'n 8 bars en 3 discotheken. Daarnaast zijn er veel restaurants in Wagrain en heb je daarmee keuze genoeg om lekker uiteten te gaan. Verder is er in het dorp een supermarkt en een overdekt zwemparadijs. Het chalet Bauernhof Hallmoos is gelegen in een rustige wijk en heeft meerdere appartementen. Deze zijn verzorgd en hebben een warme sfeer door het vele gebruik van hout. Vanaf het balkon heb je een panoramisch uitzicht. In het chalet is een skiberging met skischoendroger en er zijn parkeerplaatsen beschikbaar. De ligging van Baurenhof Hallmoos is op een hellende weg en daarom kunnen sneeuwkettingen nodig zijn.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Wildbachhof - 2-4 personen
Direct aan de blauwe piste (Nr. 7 Zeller Skiweg) in Zell am See vind je de mooie appartementen Wildbachhof. De appartementen zijn ideaal gelegen; de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress liggen op slechts 250 meter en brengen je naar een hoogte van 2000 meter, midden in het skigebied. De skilift CityXpress is via piste nr. 7 eenvoudig te bereiken. Van en naar het appartement skiën is mogelijk. Ook de Sonnenalmbahn en de sleepliften Fallegg- en Schmidolinlift met kinderclub liggen dichtbij de appartementen (300 meter). Bij de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress bevindt zich de skischool en ook bijgeboekt huurmateriaal haal je hier op! Er is een skibushalte op 50 meter. Het sfeervolle centrum van Zell am See met verschillende winkeltjes, een supermarkt, restaurants en bars ligt in het dal op 1,7 km (ca. 5 minuten rijden / ca. 15-20 minuten lopen / ook per ski bereikbaar). Wildbachhof bestaat uit twee gebouwen die aan elkaar verbonden zijn. Alle appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi. Na een dag op de piste kun je heerlijk ontspannen in de gezamenlijke wellnessruimte (geopend van zondag t/m vrijdag van 16.00 - 20.00 uur) met een Finse sauna, bio sauna, stoomcabine, twee jacuzzi's en een relaxruimte. Bij Wildbachhof zijn gratis parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid) en er is een skiberging met skischoendroger. Broodjesservice is mogelijk. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.
Vanaf € 331,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Casa Barbara - 6-7 personen
Appartement Casa Barbara bevindt zich op de tweede verdieping en is gelegen op slechts 100 meter van het centrum van Zell am See. In dat centrum kun je terecht voor winkels, restaurants en barretjes. De skilift CityXpress ligt op ca. 300 meter vanaf het appartement, hier eindigen tevens een blauwe en zwarte piste. Vanaf je balkon kijk je o.a. uit op het Schmittenhöhe gebergte. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.
Vanaf € 388,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Penthouse Möschl - 4-5 personen
Penthouse Möschl ligt op ca. 400 meter van de Wildkogelbahn en de piste. Hier is tevens het bijbehorende appartement Alpenchalet, waar je gratis gebruik mag maken van een prachtige ruime wellnessruimte met diverse sauna's, stoomdouches en een relaxruimte. In het dalstation, bij Intersport Harms, mag je gratis gebruik maken van het ski- en schoenendepot. Tegen betaling is een broodjesservice mogelijk. Het gezellige centrum van Neukirchen ligt op ca. 500 meter afstand. Hier vind je diverse winkels, restaurants en bars.
Vanaf € 1.070,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Altachhof - 2-3 personen
Appartement Altachhof is rustig maar toch zeer gunstig gelegen op slechts 800 meter van de Schattberg X-Press. De skibus stopt direct voor de deur, maar er is ook een shuttle-service naar en van de Schattberseilbahn. Er is een eigen geprepareerde afdaling, via de Bernkogel piste (nummer 46) ski je via de Westernstadl direct tot aan Altachhof. Op ca. 4 km afstand begint de langlaufloipe. Op ongeveer 900 meter afstand ligt het levendige centrum van Saalbach. Hier vind je winkels, restaurants, bars en vele après-ski mogelijkheden. De appartementen Altachhof maken deel uit van Hotel Altachhof. Er is een hoofdgebouw en een (op 30 meter gelegen) bijgebouw. In het hoofdgebouw is een receptie (met gratis Wi-Fi internetverbinding), lobby met zitjes, restaurant, stube, bar en skiberging met skischoenendroger. Verder is er een recreatieruimte met tafelvoetbal en tafeltennis, fitnessruimte en een wellness met sauna en relaxruimte (onder 14 jaar alleen toegang onder begeleiding van een volwassene). Bovendien mag je gratis gebruik maken van het overdekte zwembad in Zell am See (op ca. 19 km afstand gelegen). Alle gasten van Appartement Altachhof krijgen 10% korting op de entree voor de Tauern Spa. (bij de receptie verkrijgbaar).
Vanaf € 920,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Alpin Nederkogel - 8-11 personen
Appartementen Alpin bevindt zich op een rustige en zonnige locatie, op korte afstand van de piste die uitkomt bij de Giggijochbahn. Deze piste ligt op ca. 300 meter afstand. Het dichtstbijzijnde restaurant vind je al op ca. 100 meter afstand en een kleine supermarkt ligt op ca. 1 km afstand. Bij het appartementengebouw loopt een wandelroute en een skibushalte ligt op slechts 50 meter afstand. In het centrum van Sölden zijn vele voorzieningen gelegen, waaronder een supermarkt, winkels, verschillende restaurants en natuurlijk diverse bars. Voor een bruisende après-ski ben je in Sölden namelijk aan het juiste adres! Een skischool en skiverhuur vind je op ongeveer 1,3 km afstand van appartement Alpin. Appartementen Alpin heeft een wat verhoogde ligging, waardoor je een mooi panoramazicht hebt. In het gebouw vind je een gemeenschappelijke wellnessruimte met een sauna en infraroodcabine (beide 2x per week gratis te gebruiken, extra gebruik tegen betaling mogelijk) en een ontspanningsruimte. Verder is er een lift en skiberging met skischoenendroger. Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te regelen en er is parkeergelegenheid bij het appartementengebouw. Ook is het mogelijk om elektrische auto's op te laden.
Vanaf € 3.620,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
