Chalet-appartement Bockstecken - 2-4 personen
Chalet-appartement Bockstecken heeft een rustige ligging, direct aan de bosrand met een mooi uitzicht over de omliggende bergen. Het ligt in de wijk Helfenschein, tegenover Uderns én gelegen tussen twee skigebieden, beide op ca. 4,3 km van het chalet. Aan de ene kant, bij Fügen, vind je het kleine familievriendelijke Spieljoch skigebied en aan de andere kant, in Kaltenbach, vind je het Hochfügen-Hochzillertal skigebied. Er is geen skibushalte in de buurt, dus een auto is noodzakelijk. Door de ligging van het chalet-appartement is het ook mogelijk om vanuit Zell am Ziller (op ca. 10 km afstand) het skigebied van Zillertal Arena te ontdekken. Dit is zeker een aanrader! Het centrum van Kaltenbach ligt op ca. 4,5 km afstand. Hier vind je diverse faciliteiten voor je wintersport. Zo zijn er restaurants, winkels, skischolen en après-ski mogelijkheden. Deze gezellige après-ski speelt zich voornamelijk af naast het dalstation. Appartementengebouw Bockstecken herbergt drie appartementen, waarvan wij er één aanbieden. Dit comfortabele appartement is in 2012 gerenoveerd, waardoor het een frisse uitstraling heeft. Er is veel gebruik gemaakt van natuurlijke materialen. Kenmerkend aan het chalet-appartement is het grote overdekte balkon. Hier kun je na een dag op de piste, als je geluk hebt, nog genieten van de laatste winterse zonnestralen. Verder is er een skiberging met skischoendroger, Wi-Fi en een overdekte parkeerplaats. Bijgeboekt huurmateriaal en je skipas haal je op in Kaltenbach, direct onderaan de skilift zit de skiverhuur.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Lahntal - 8-14 personen
Chalet Lahntal is een authentiek chalet met een typisch Oostenrijkse inrichting met veel hout. Het is landelijk gelegen in het gemoedelijke dorpje Maishofen. Op ca. 10 minuten rijden (met bus of auto) is de eerste skilift in Vorderglemm met directe verbinding op het gehele skigebied van Skicircus Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn. Ook is het mogelijk om in Zell am See te gaan skiën, dit is ook ca. 10 minuten rijden. De skibus stopt op ca. 300 meter van het chalet. Op ca. 500 meter zijn de eerste langlaufloipes gelegen. Het dichtsbijzijnde restaurant ligt op 100 meter afstand. Het centrum van Maishofen ligt op ca. 2 km afstand.
Vanaf € 610,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Haus Rudigier inclusief catering, zondag t/m zondag - 12-15 personen
Haus Rudigier is een mooi vrij gelegen chalet ingericht in typisch Oostenrijkse stijl. Het chalet is gelegen tussen Gaschurn en Gortipohl in, maar de gratis skibus vertrekt direct voor de deur. Het is ongeveer 2 km naar het centrum van Gaschurn en naar de skiliften. Vanuit Gaschurn vertrekt de 'Versettla' cabinelift, deze gaat naar 2100 meter hoogte, vanaf hier kun je het skigebied van Silvretta Montafon Nova ontdekken. Bij deze skilift kun je je skispullen eventueel opbergen in de daarvoor bestemde depots die ze bij de skilift hebben. Tegenover het chalet is, langs het riviertje, een langlaufloipe gelegen. Ook ligt er een mooi wandelpad naar de verschillende dorpjes in de omgeving. Het ouderwetse centrum van Gaschurn met verschillende winkels, restaurants en gezellige bars is gelegen op 2 km. Bij het chalet zijn voldoende parkeerplaatsen aanwezig. Verder beschikt het chalet over een Wi-Fi internetverbinding. Haus Rudigier wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie extra opties voor volledige omschrijving). Het ontbijt vindt plaats in het chalet en het 3-gangen menu vindt plaats in het moderne en zeer goede restaurant Silvretta dat is gelegen op ongeveer 100 meter van het chalet. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, maar kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering staff verblijft in een afzonderlijk gedeelte van het skichalet, dus je hebt volledige privacy.
Vanaf € 6.480,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Kasteel Schloss am See Fischhorn Amethyst zondag t/m zondag - 6 personen
Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.
Vanaf € 388,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Subretta - 3-5 personen
Appartementen Subretta ligt op ca. 1,5 km afstand van het centrum van Kappl. Hier vind je diverse restaurants en supermarkten. Ben je op zoek naar een levendige après-ski en een uitgebreid aanbod aan bars en restaurants, dan kun je naar het bekende Ischgl op ca. 11 km afstand. Op ca. 2,8 km afstand van appartementen Subretta is de Dias cabinelift. Deze lift brengt je in de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Eén van de deelskigebieden van dit skigebied ligt in Kappl en heeft ca. 40 km aan pistes. De skibushalte is op slechts 80 meter verwijderd en de dalafdaling "Abfahrt nach Hof" eindigt op 550 meter van appartementen Subretta. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In chalet-appartement Subretta zijn in totaal vier landelijk ingerichte comfortabele appartementen. Er is een parkeerplaats, skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont op de begane grond.
Vanaf € 605,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Hubertushütte - 7 personen
Chalet Hubertushütte heeft een rustige ligging in het populaire dorp Mayrhofen en biedt een mooi uitzicht over het dorp. Vanaf 500 meter van het chalet kan je op je ski's naar de Ahorn. De cabinelift naar het skigebied Ahorn en de cabinelift naar het skigebied Penken liggen beide op ca. 1 km afstand van het chalet. De skischool en kinderopvang bevinden zich op 1,5 km afstand. Chalet Hubertushütte is een nieuw, maar traditioneel gebouwd chalet. Het chalet heeft een sfeervolle inrichting en is van alle gemakken voorzien. Verder beschikt het chalet over parkeergelegenheid voor twee auto's. Het centrum van Mayrhofen is gelegen op ca. 1 km afstand van Chalet Hubertushütte. Wie van de àpres-ski houdt, is in Mayrhofen zeker op zijn plek! Mayrhofen staat namelijk bekend als àpres-ski dorp bij uitstek. In het centrum zijn dan ook genoeg gezellige bars en disco's te vinden, verder zijn er diverse winkels. Voor degenen die het liever rustiger aan doen is er o.a. een openbare sauna, openbaar solarium en de mogelijkheid voor een rustgevende massage.
Vanaf € 605,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
