Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIIa - 6-8 personen

Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)

Vanaf € 1.960,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement La Luna - 10-14 personen

Appartement La Luna - 10-14 personen
Chalet.nl

Appartementenhuis La Luna is rustig en zonnig gelegen tegen een helling in het dorpje Kappl, op ongeveer 10 km afstand van Ischgl. Op ongeveer 1,6 km afstand ligt de DIAS-bahn cabinelift, die je toegang geeft tot de pistes en andere liften van het skigebied van Kappl (ca. 42 km piste), onderdeel van het grote Silvretta-skigebied (347 km piste). Bij deze skilift vind je tevens een skischool. De gratis skibus naar de DIAS-cabinelift vertrekt op slechts 10 meter afstand. Het gemoedelijke centrum van Kappl vind je op ca. 450 meter. Hier bevinden zich onder andere een supermarkt, restaurants en bars. Ook zijn er in Kappl een rodelbaan, een langlaufloipe, een funpark voor snowboarders, wellnessfaciliteiten en mogelijkheden voor wandelaars. Liefhebbers van après-ski kunnen in Ischgl hun hart ophalen. Appartementenhuis La Luna is gebouwd in 2010 en modern ingericht. Het is o.a. voorzien van vloerverwarming, een skiberging met skischoenendroger en internet (WiFi, tegen betaling). Het is mogelijk om verse broodjes te laten bezorgen bij je appartement. Bij het appartementenhuis is parkeergelegenheid voor twee tot drie auto's.

Vanaf € 1.845,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Kleinbretteneben - 10-12 personen

Chalet Kleinbretteneben - 10-12 personen
Chalet.nl

Chalet Kleinbretteneben is een vrij luxe chalet met groot balkon en sauna. Het chalet is rustig en zonnig gelegen tegen de berghelling, in de wijk Unterberg. Kenmerkend is de traditionele en rustieke bouw, met veel aandacht voor details. Het chalet is kindvriendelijk ingericht, beschikt over een grote tuin en is het hele jaar door met de auto bereikbaar. Grossarl ligt op ca. 1 km afstand. Hier bevinden zich diverse winkels, restaurants, de bakker, bank en het postkantoor. Het familievriendelijke skigebied Grossarl-Dorfgastein ligt slechts op 900 meter van het chalet. De skischool ligt zelfs op slechts 600 meter afstand, de skibushalte "Fischbacher" op 100 meter. Er zijn vijf parkeerplaatsen bij het chalet en het chalet beschikt over een Wi-Fi internetverbinding.

Vanaf € 1.985,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Mogli Alm - 8 personen

Chalet Mogli Alm - 8 personen
Chalet.nl

Chalet Mogli is een vrijstaand chalet, gelegen aan het begin van het dorp Königsleiten en nabij de Eberharter skilift. Bovenaan deze sleeplift heb je direct toegang tot de gondels die je binnen enkele minuten het skigebied van de Zillertal Arena inbrengen. Bij voldoende sneeuw is het zelfs mogelijk om tot vlakbij het chalet terug te skiën. Op ca. 1 km afstand is het gezellige centrum van Königsleiten gelegen met o.a. restaurants, après-ski bars, (sport) winkels en op ca. 900 meter afstand is er is een supermarkt. Chalet Mogli is in typisch Oostenrijkse chalet-stijl gebouwd. Bij de inrichting van het chalet is veel gebruik gemaakt van hout en in combinatie met de houtkachel straalt de woning veel gezelligheid uit. Daarnaast heeft chalet Mogli een kleine wellnessruimte, een skiopslag met skischoendroger en een carport (geschikt voor één auto). Verder is er Internet (Wi-Fi) en broodjes service beschikbaar. Ligging op het plattegrond: H5, nr. 175 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 1.865,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement The Peak Bergsteiger Chalet - 6-7 personen

Chalet-appartement The Peak Bergsteiger Chalet - 6-7 personen
Chalet.nl

The Peak oftewel de top van je vakantiegeluk! De chalets en appartementen liggen aan de piste in Sölden en zijn een perfect startpunt om het Ötztal skigebied te gaan verkennen. Via de rode piste (nr. 21) ski je naar de Gigijochbahn. Pak je liever de skibus? Dat kan ook, want die stopt voor de deur. De appartementen en chalets liggen op een helling waardoor je een prachtig panoramisch uitzicht hebt over de omliggende bergen. De inrichting is comfortabel en luxe. Sommige appartementen of chalets beschikken over een eigen infraroodsauna. Op ca. 150 meter van The Peak is een restaurant 'Panorama Alm'. Bij dit piste restaurant kun je terecht voor lekker eten, maar ook voor een gezellige après-ski. Het restaurant is geopend tot 20:00 en de keuken sluit om 18:00. Het centrum van Sölden ligt op ca. 1,5 km afstand van The Peak. Hier gaat het al vanaf halverwege de middag gezellig los tijdens de après-ski. Ook kun je in het dorp terecht voor je dagelijkse boodschappen of lekker uiteten in één van de restaurants. Er is een skiberging met skischoendroger en er zijn parkeerplaatsen beschikbaar.

Vanaf € 1.890,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Andrea met sauna - 16 personen

Chalet Andrea met sauna - 16 personen
Chalet.nl

Het compleet gerenoveerde chalet Andrea is gelegen in het gemoedelijke dorp Leogang. Op 500 meter van het chalet stopt een skibus en de gondellift Steinbergbahn ligt op 850 meter. Deze skilift brengt je naar 1760m hoogte (direct naast het bergstation van de Asitzbahn), waarna je verder het skigebied Skicircus Saalbach / Hinterglemm / Leogang/Fieberbrunn in kunt. Bij de Steinbergbahn vind je verder een oefenweide met de Krallerhoflift en korte blauwe piste. Er is een skischool en voor de kleintjes is er Krallis Kinderland. Op 1,3 km van het chalet Andrea is een supermarkt. In de omgeving is een aantal (sport)winkeltjes, restaurants en bars te vinden. Voor meer winkels en restaurants kun je uitwijken naar het centrum van Saalfelden op ca. 9 km afstand. Chalet Andrea is sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien met veel luxe items, zoals een televisie-lounge en sauna. Kortom na een dag op de piste kun je je hier heerlijk ontspannen! Bij het chalet zijn zeven parkeerplaatsen. Verder is er een verwarmde skiberging en Wi-Fi. Het agentschap waar je de sleutel ophaalt bevindt zich in Maishofen.

Vanaf € 1.755,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje