Chalet-appartement Hochstaffl - 2-4 personen
Chalet-appartementen Hochstaffl is centraal gelegen, nabij het centrum van het altijd gezellige Königsleiten en op loopafstand van verschillende restaurants, winkels, apres-ski gelegenheden en de supermarkt. De Märchenwaldlift en de Sonnwendkopfbahn bevinden zich dichtbij het chalet en brengen je direct in het uitgerekte skigebied van de Zillertal Arena. Verder is er internet (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice beschikbaar bij de chalet-appartementen Hochstaffl. Ligging op plattegrond: C5, nr. 8 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Romantica - 6 personen
Chalet Romantica is rustig gelegen op ca. 700 meter van het centrum van Pfunds. In de omgeving van Pfunds liggen meerdere skigebieden. Eén van deze skigebieden is Skiparadies Reschenpass bij Nauders, waarvan de dichtstbijzijnde skilift (Bergkastelbahn) op ca. 13 km van het chalet gelegen zijn. Een ander bekend skigebied is dat van Samnaun/Ischgl. De skilift Luftseilbahn ligt ongeveer 16 km van het chalet vandaan. Verder is het mogelijk om naar het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis te gaan. Op loopafstand van chalet Romantica stopt een skibus, die naar de skigebieden Nauders/Reschenpass en Samnaun/Ischgl gaat. Het rustige dorp Pfunds bevindt zich middenin de ongerepte natuur. Het dorp beschikt over voldoende voorzieningen, waaronder een skischool, wellnessfaciliteiten, een aantal winkels, twee supermarkten, diverse gezellige barretjes voor de après-ski en een aantal restaurants waar je kunt genieten van typisch Oostenrijkse gerechten. De omgeving biedt met ca. 35 km aan wandelpaden, die vrij makkelijk begaanbaar zijn, prima mogelijkheden voor wandelaars. Chalet Romantica is een charmant chalet dat is onderverdeeld in drie verschillende appartementen. De appartementen hebben elk een nette inrichting en zijn voorzien van een balkon of terras. Het 5-persoons en 6-persoons appartement op de eerste verdieping zijn ook gezamenlijk te huur voor groepen tot 11 personen. Alle appartementen beschikken over Wi-Fi. Verder is er een skiberging voor gezamenlijk gebruik en buiten is parkeergelegenheid voor minstens vier auto's.
Vanaf € 575,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Glanzer Homes Studio 3 personen - 2-3 personen
Op 2090 meter hoogte, in de wijk Hochsölden, ligt appartementenhuis Glanzer Homes. Slechts 100 meter bij het chalet ligt de piste. Je kunt hier vandaan naar beneden skiën richting de Rotkogel skilift en aan het einde van de dag ski je weer gemakkelijk terug richting het appartement. De appartementen zijn goed en comfortabel ingericht. In het appartementenhuis is een gemeenschappelijke wellnessruimte waar je na een dag in de buitenlucht heerlijk kunt opwarmen in de sauna of het Turks stoombad. Verder is er een skiberging met skischoendroger, een WiFi-internetverbinding, een verblijfsruimte en een overdekte parkeerplaats. Ontbijt is tegen betaling ter plaatste te regelen. Het bruisende centrum van Sölden ligt op ca. 7 km van het appartementenhuis. Hier vind je een supermarkt voor je dagelijkse boodschappen, meerdere restaurants en gezellige bars. Let op: om de appartementen te bereiken kunnen sneeuwkettingen nodig zijn.
Vanaf € 655,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Edelweisshof balkon - 2-4 personen
Appartementen Edelweisshof is gelegen in Ischgl, in de nabijgelegen wijk Mathon. Er zijn twee gebouwen waar de 16 appartementen in gelegen zijn. Op ongeveer 4,8 km kan je de Silvrettabahn nemen naar het deelskigebied Ischgl, wat onderdeel is van het grote Silvretta Arena. In Ischgl kan je genieten van maar liefst meer dan 230 km aan gevarieerde pistes! De skibushalte is op ca. 50 meter van de appartementen en brengt je naar het skigebied van Ischgl. Bij de Silvrettabahn is ook het gezellige centrum van Ischgl te vinden, op 4,8 km van Edelweisshof. Voor de après-ski fanaten zit je goed in Ischgl, zowel langs de pistes als in het centrum zijn overal après-ski bars waar je de dag leuk kunt afsluiten. Verder ben je in Ischgl van alle gemakken voorzien zoals meerdere supermarkten, restaurants en winkels. In Mathon is een supermarkt met bakker op ca. 200 meter en een restaurant op 500 meter. Voor de beginnende skiër kan je terecht in Mathon op een kleine oefenweide. Ook is er een mooie aangelegde loipe van Ischgl via Mathon naar Galtür tot aan de Bierlerhöhe. De appartementen zijn voorzien van een balkon of terras en Wi-Fi internetverbinding. Er is een skiberging en parkeerplaats beschikbaar. Ook is er een gedeelde sauna (tegen betaling) in het gebouw.
Vanaf € 640,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Holiday - 2-4 personen
Chalet-appartement Holiday is centraal gelegen op een rustige locatie bij de entree van het wintersportdorp Königsleiten. Op 350 meter vind je de Märchenwaldsleeplift waarna je naar de Konigsleiten Bergbahnen kunt skiën en tevens de blauwe piste die je naar de Sonnwendkopfbahn brengt. Beide liften brengen je middenin het ski gebied van de Zillertal Arena. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht in de supermarkt op slechts 100 meter vanaf het appartement. In Königsleiten vind je verder een aantal restaurants/bars, skischolen met oefenweide en de skiverhuur. In appartement Holiday is internet (Wi-Fi). Verder is er parkeergelegenheid en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: C6, Nr. 2a (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 590,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Alpine Pia - 2-5 personen
Chalet-appartementen Alpine bevindt zich op een rustige locatie buiten het centrum van Bad Mitterndorf. Op ca. 5 km kan je de Bergbahn Tauplitz nemen naar het skigebied Die Tauplitz. Op ca. 100 m van Alpine kan je skibus nemen die je naar het skigebied brengt. Het centrum van Bad Mitterndorf bevindt zich op ca. 2,3 km afstand en beschikt over diverse restaurants, après-ski gelegenheden, een zwembad, ijsbaan en spa en wellness faciliteiten. Verder start er op ca. 100 meter een loipe en kan je er ook mooie wandelingen maken. Alpine bestaat uit drie chalets: Lisa, Ulla en Pia. Deze drie chalets bevinden zich naast elkaar en bestaan uit meerdere appartementen. Er is een skiberging met skischoenendroger en een parkeerplaats beschikbaar.
Vanaf € 595,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
