Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Bergfried - 33-37 personen

Chalet Bergfried met wellnessruimte bevindt zich op een prachtige locatie in het centrum van Galtür. Op ongeveer 2 km afstand in de wijk Wirl kan je de Birkhahnbahn stoeltjeslift nemen naar het kleinschalige skigebied van Galtür met ca. 40 km piste. Het is ook mogelijk om met de skibus (ca. iedere 20 minuten) naar het skigebied van Ischgl te gaan, met meer dan 230 km aan pistes. De skibus vertrekt op ca. 200 meter afstand van Bergfried. In beide skigebieden kan je terecht voor skischolen en skiverhuurders. Vanaf 300 meter van het chalet zijn diverse winkels en restaurants te vinden in het centrum van Galtür. Voor bruisende après-ski kan je terecht in Ischgl, op ca. 9 km afstand van Galtür. Chalet Bergfried is geschikt voor groepen van 33 tot 37 personen. Het chalet beschikt over een skiberging met skischoenendroger, een groot terras en 15 parkeerplaatsen voor het chalet.

Vanaf € 5.995,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Marie - 8 personen

Chalet Marie - 8 personen
Chalet.nl

Het comfortabele chalet Marie ligt direct aan de Ziller en heeft een prachtig uitzicht op het Zillertal en de Tuxer Alpen. Door het vele gebruik van hout heeft het chalet een sfeervolle uitstraling. En met de nabijheid van wintersportfaciliteiten is het huis ideaal voor een ontspannen vakantie in de sneeuw. Een paar minuten bij het chalet vandaan vind je het bruisende centrum van Mayrhofen. Hier zijn tal van winkels, gezellige restaurants en cafés. Wintersport in Mayrhofen is voor jong en oud een onvergetelijke ervaring. De dichtstbijzijnde skilift is de Penkenbahn. Deze lift bevindt zich op ca. 2,5 km van het chalet en brengt je naar het gevarieerde skigebied van Mayrhofen. Er is geen dalafdaling, maar met de Penkenbahn kun je weer terug naar het dorp.

Appartement Goldried in Goldried Park - 4-6 personen

Appartement Goldried in Goldried Park - 4-6 personen
Chalet.nl

De appartementen Goldried bevinden zich op een heuvel in een rustig en bosrijk gebied, met een prachtig panoramisch uitzicht over Matrei. De accommodatie ligt direct aan de piste, waardoor je in de middag dus gemakkelijk terug kunt skiën naar de appartementen. Het is niet mogelijk om 's morgens gelijk per ski te vertrekken, echter is er een bushalte bij de accommodatie gelegen en hiervandaan is het met de skibus maar 3 minuten rijden naar de cabinelift. Op ongeveer 500 meter afstand van de appartementen Goldried vind je het centrum van Matrei. Hier zijn o.a. een aantal restaurants, bars en winkels gelegen. Ook een schaatsbaan vind je in het dorp. Hotel- en appartementencomplex Goldried bestaat uit meerdere gebouwen en beschikt naast appartementen ook over hotelkamers. De appartementen hebben allemaal een gezellige en comfortabele inrichting en zijn voorzien van een privé-sauna en een balkon of terras. De accommodatie beschikt daarnaast over een restaurant met zowel lokale specialiteiten als een internationale keuken, pianobar, après-ski hut, skiberging, gemeenschappelijke wasmachine en een kinderspeelruimte. De beleving van de Tiroolse gastvrijheid staat in Goldried centraal. Overdekt zwembad met kindergedeelte. Nieuwe wellness met o.a. verschillende sauna's, stoombad, infraroodcabine en relaxruimte. De wellness is tegen betaling en alleen toegankelijk vanaf 17 jaar. Verder is er een lounge voor drankjes en snacks en zijn er massagemogelijkheden (tegen betaling). In de pianobar en après-ski hut is gratis Wi-Fi aanwezig en in de appartementen is internet (Wi-Fi) mogelijk tegen betaling. Verder heeft de accommodatie een parkeergarage (tegen betaling).

Appartement Erzherzog Johann - 4-6 personen

Appartement Erzherzog Johann - 4-6 personen
Chalet.nl

Erzherzog Johann ligt aan de dalafdaling van Rohrmoos naar Schladming met directe aansluiting op de stoeltjeslift Hochwurzen en de Goldenjet Planai. De skibus stopt voor de deur. Het centrum van Schladming, met vele winkels, restaurants en uitgaansmogelijkheden is op ca. 1,5 km afstand. De appartementen bevinden zich in het Aparthotel Erzherzog Johann met receptie, lift, restaurant, bar en parkeerplaatsen. De appartementen beschikken over Wi-Fi internetverbinding. Er is een mooie wellness met o.a. sauna, infraroodcabine, warmtebanken, speciale douches en relaxruimte met panorama. Tegen betaling is een massage mogelijk. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en een speciale ruimte om je skikleding te drogen. Parkeerplaatsen vind je voor de deur van het Aparthotel.

Vanaf € 1.790,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Prenner Alm - 11 personen

Chalet Prenner Alm - 11 personen
Chalet.nl

Chalet Prenner Alm zijn twee gloednieuwe chalets op de piste in Haus im Ennstal. Je bindt hier dus in de ochtend de ski's onder en skiet aan het einde van de dag weer terug tot aan het chalet. De chalets liggen aan de Prennerabfahrt 2a en via de Hauser Kaiblingbahn heb je een directe verbinding met het gehele skigebied van Schladming. Bij de bouw van de chalets zijn alleen natuurlijke materialen gebruikt en hebben een landelijke maar zeer comfortabele uitstraling. Het centrum van Haus im Ennstal bevindt zich op ca. 2 km van de chalets, hier vind je diverse winkels en restaurants. Voor meer vertier en een levendige après-ski kun je naar Schladming (op ca. 9 km afstand)

Vanaf € 4.875,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Sissipark Schladming-Dachstein - 6-8 personen

Appartement Sissipark Schladming-Dachstein - 6-8 personen
Chalet.nl

Vanuit de appartementen Sissipark Schladming-Dachstein stap je direct de blauwe piste (nummer 1b) op. Je kunt vervolgens naar de Tauern Seilbahn, deze is gelegen op slechts 200 meter afstand van de appartementen. Verder vind je op 800 meter afstand de Hauser Kaibling Gondelbahn. Ook terug kun je tot aan de accommodatie skiën. De skischool bevindt zich op ca. 600 meter afstand en is te bereiken via een pad waarover je bij voldoende sneeuw kunt skiën. Sissipark Schladming-Dachstein bestaat uit 21 luxe appartementen, van een 4-persoons studio tot een 12-persoons appartement. De appartementen zijn stijlvol ingericht en hebben allemaal een privé-sauna! Vanuit Sissipark Schaldming-Dachstein heb je een mooi panoramisch uitzicht. Op de begane grond is een skiberging gelegen en er is broodjesservice en gratis Wi-Fi in de appartementen aanwezig. Er is voldoende parkeergelegenheid voor de deur. De appartementen zijn gelegen in Haus im Ennstal, aan de gelijknamige rivier. In het dorpje vind je een supermarkt (ca. 500 m), enkele restaurants en een skischool. Het authentieke Schladming is gelegen op ca. 6,5 km afstand. Verder vind je rondom het gebied prachtige langlaufloipen.

Vanaf € 1.705,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje