Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Gretl inclusief catering - 28-32 personen

Chalet Gretl heeft een centrale maar rustige ligging in het familievriendelijke Serfaus. Het dorp is autovrij en beschikt over een ondergronds metrostelsel waardoor alles gemakkelijk te bereiken is. Het chalet ligt 60 meter van de dichtstbijzijnde metrohalte, deze metro brengt je binnen enkele minuten naar het dalstation. Vanaf hier vertrekken er drie gondels die je direct middenin het skigebied van Serfaus-Fiss-Ladis brengen. Het sfeervolle dorpscentrum van Serfaus bevindt zich zowat voor de deur van het chalet (50 m). Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een top wintersport. Zo zijn verschillende leuke eettentjes, supermarkten, (sport) winkels, verschillende barretjes en gezellige aprés-ski mogelijkheden. Het typisch Tirolse chalet is goed onderhouden en ademt veel sfeer uit. In het chalet is een infraroodsauna waar je lekker kunt bijkomen na een dag in de buitenlucht. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Alle kamers hebben een mooi uitzicht over de omliggende besneeuwde bergen en zijn er meerdere balkons waar je na een dag op de latten, als je geluk hebt, kunt genieten van de laatste winterse zonnestralen. Verder is er skiberging waar je het materiaal kunt opbergen en beschikt het chalet over Wi-Fi. Omdat het dorp autovrij is en je overal gemakkelijk komt met de ondergrondse metro zul je de auto niet nodig hebben tijdens je vakantie. Alleen op zaterdag is het mogelijk om met de auto naar het chalet te rijden zodat je de bagage makkelijk uit en in kunt laden. Aan het begin van het dorp zijn er verschillende uitgebreide parkeermogelijkheden waar je de auto kunt parkeren. Chalet Gretl wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 19.880,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Berg-Klause inclusief catering - 26-30 personen

Chalet Berg-Klause inclusief catering - 26-30 personen
Chalet.nl

Chalet Berg-Klause is een comfortabel en sfeervol onderkomen. Het chalet biedt plaats aan maar liefst 30 personen. Na een actieve dag op de piste kun je heerlijk bijkomen in de uitgebreide wellness van dit chalet. Op slechts een paar minuten lopen van het chalet bevindt zich de skilift. De Albona lift brengt je tot 2400 meter hoogte en brengt je in verbinding met het gehele Ski Arlberg gebied. Je kunt hier vandaan dus gemakkelijk alle pistes van het skigebied verkennen. Het centrum van Stuben am Arlberg begint al bij de voordeur van het chalet. Stuben is een authentiek en sfeervol Oostenrijks dorp en door de jaren heen heeft het haar charmes en authenticiteit weten te behouden. Het rustige wintersportdorpje is perfect voor als je niet naar het levendige St. Anton wilt maar wel het grote skigebied Ski Arlberg wilt verkennen. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten te dineren. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 16.900,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Alber inclusief catering - 35-42 personen

Chalet Alber inclusief catering - 35-42 personen
Chalet.nl

Chalet Alber is een zeer ruim chalet met een goede ligging in St. Anton am Arlberg. De "Nassereinbahn" cabinelift, het "Nassereinbahn" sleepliftje en de kinderweide zijn gelegen op zo'n 600 meter van het chalet. De cabinelift brengt je naar de Gampen op 1850 meter hoogte. De piste die je naar deze lift brengt ligt op slechts 250 meter vanaf het chalet. Op de terugweg kun je bijna tot aan het chalet terugskiën; het eerste gedeelte over piste nummer 24, daarna een stukje via de rodelbaan (ook voor beginners goed te doen). De skibus stopt op 100 meter van het chalet. Deze brengt je naar de bruisende dorpskern van St. Anton, gelegen op zo'n 700 meter. Het chalet beschikt over een eigen saunaruimte, deze bevindt zich tegenover het chalet. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Chalet Alber wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 24.325,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Maierhofer - 2-4 personen

Appartement Maierhofer - 2-4 personen
Chalet.nl

Appartement Maierhofer heeft een rustige, maar centrale ligging in Viehhofen. Op 200 meter vanaf het appartement stopt de skibus die je in slechts 10 minuten naar de Schönleitenbahn in Vorderglemm brengt (de skibus rijdt ca. elke 15 minuten, gratis op vertoon van je skipas). Via de skilift Schönleitenbahn kom je in het skigebied Skicircus Saalbach / Hinterglemm / Leogang / Fieberbrunn. Bij voldoende sneeuw is het mogelijk om via de dalafdaling (Nr. 68) naar Viehhofen terug te skiën. Deze 7,5 km blauwe afdaling is de langste van het skigebied en ligt slechts 150 meter vanaf appartement Maierhofer. Vanaf de winter 2019/2020 is er één skipas die geldig is voor het gebied van Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn en Zell am See/Kaprun. Dit betekent in totaal 408 km aan pistes. Vanuit Viehhofen kun je de gondel naar het skigebied van Zell am See nemen. In Viehhofen is een oefenweide met babylift, dit is tevens het verzamelpunt van de skischool en ligt op 150 meter vanaf het chalet. Binnen enkele minuten lopen bereik je tevens een supermarkt, sportwinkel en verschillende restaurants. Meer winkels, restaurants, maar ook bruisende après-skigelegenheden vind je in het levendige Saalbach op 7 km afstand. Appartement Maierhofer ligt op een verhoging met uitzicht over de Schattberg en het Glemmtal. Er is een skiruimte met skischoenendroger en een parkeerplaats.

Vanaf € 1.060,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Hölzl Top West - 2-4 personen

Chalet-appartement Hölzl Top West - 2-4 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen Hölzl hebben een ideale ligging in het levendige wintersportdorp Königsleiten. De appartementen liggen bij de entree van het dorp, dichtbij allerlei voorzieningen. Zo vind je de piste en de Märchenwaldlift op ca. 500 meter afstand (bergopwaarts) en de supermarkt en het dichtstbijzijnde restaurant liggen al op slechts 150 meter afstand van de chalet-appartementen Hölzl. In Königsleiten vind je verder twee skischolen en kinderopvang. Ook 's avonds is er in het dorp van alles te doen, zo zijn er o.a. diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Königsleiten valt onder Wald im Pinzgau, in dat dorp vind je een overdekt zwembad en een aantal wellnessfaciliteiten. De chalet-appartementen Hölzl bevinden zich in een rustiek en in traditionele stijl gebouwd chalet. De appartementen hebben een nette inrichting en zijn allemaal voorzien van o.a. een balkon of terras. Er is parkeergelegenheid aanwezig bij het chalet en er is een gezamenlijke skiberging. Ligging op plattegrond: C5, nr. 1 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Hochkrimml 108 - 4 personen

Appartement Hochkrimml 108 - 4 personen
Chalet.nl

Klein, maar gezellige chalet met een centrale ligging in Hochkrimml en in de buurt van de Duxeralm stoeltjeslift. De Platten-Gletscherblickloipe loopt langs het chalet. Bij goede sneeuwcondities is het mogelijk om terug te skiën naar het appartement. Appartement Hochkrimml 108 beschikt o.a. over een sauna (gezamenlijk gebruik, tegen betaling) en er is parkeergelegenheid. Broodjesservice is mogelijk. Ligging op de plattegrond: G3, nr. 108 (zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.