Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Hallofer - 6-9 personen

Chalet Hallofer is een vrijstaand chalet, met een heerlijke rustige ligging en prachtig uitzicht over Lofer. Bij voldoende sneeuw kun je op de ski's naar de skibushalte en kun je aan het einde van de dag op de ski's terug tot aan het chalet. Het skigebied van Lofer ligt op 1 km afstand. Het centrum van Lofer, met winkels en restaurants, ligt op ca. 1500 meter afstand. Op ca. 300 meter van het chalet kun je verse producten kopen van de boerderij.

Vanaf € 845,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Chasa Per La Punt 52 m2 - 4 personen

Appartement Chasa Per La Punt 52 m2 - 4 personen
Chalet.nl

Het kleinschalige appartementengebouw Chasa Per La Punt is gunstig gelegen middenin het centrum van het kindvriendelijke plaatsje Galtür. De skibushalte bevindt zich op slechts 50 meter afstand van het appartementengebouw. De gratis skibus brengt je naar de skiliften in de wijk Wirl gelegen op ca. 2 km afstand (Silvapark skigebied met 40 km piste). Ook is het mogelijk om met de skibus naar de levendige wintersportplaats Ischgl te gaan op ca. 9 km afstand (Silvretta Arena skigebied met 238 km piste). Binnen een straal van ca. 100 meter afstand vind je o.a. al een bakker, slager, restaurants en cafés. Aan de rand van het dorp is een kleine supermarkt. Meer winkels, restaurants en bruisende après-skigelegenheden vind je in het nabij gelegen Ischgl. Het appartementengebouw Chasa Per La Punt (Romaans voor huis aan de brug) is eveneens gelegen aan een riviertje. Het gebouw is onderverdeeld in acht appartementen, die allemaal een comfortabele en gemoedelijke inrichting hebben en voorzien zijn van gratis Wi-Fi. Verder is er in het gebouw een gemeenschappelijke ruimte met zitgelegenheid aanwezig. Per appartement heb je één gratis parkeerplaats tot je beschikking bij appartementengebouw Chasa Per La Punt. Overige auto's kunnen geparkeerd worden op de openbare parkeerplaats, die op ca. 100 meter afstand gelegen is. Gasten van Chasa Per La Punt hebben gratis toegang tot het openbare zwembad "Erlebnishallenbad Silvapark", gelegen op ca. 250 meter van het appartement.

Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIb - 4-8 personen

Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIb - 4-8 personen
Chalet.nl

Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)

Vanaf € 1.680,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Haus Schuler Type 2 - 55m² - 2-4 personen

Chalet-appartement Haus Schuler Type 2 - 55m² - 2-4 personen
Chalet.nl

In het bekende Sankt Anton am Arlberg, in de wijk Nasserein, ligt Haus Schuler met meerdere chalet-appartementen. Op ca. 350 meter van het huis is de Nassereinbahn en met deze lift bereik je het Ski Arlberg skigebied. Dit gebied heeft zeer uitgebreide en sneeuwzekere pistes die uitdaging bieden voor beginners en gevorderden. Het centrum van Sankt Anton am Arlberg is op ca. 1,6 km van Haus Schuler. Dit bekende wintersportoord is één van de oudste dorpen van Oostenrijk en heeft van alles te bieden. Je kunt er terecht voor een gezellige après-ski in één van de bars of lekker uiteten in een restaurant. Daarnaast zijn er vele spa's en meerdere winkels waaronder een supermarkt. Haus Schuler bestaat uit meerdere verzorgde chalet-appartementen. In het huis is een Wi-Fi internetverbinding en een skiberging met skischoendroger. Het is mogelijk om te parkeren bij Haus Schuler.

Appartement Herbert - 6 personen

Appartement Herbert - 6 personen
Chalet.nl

De appartementen Herbert zijn rustig en zonnig gelegen aan de rand van Kaltenbach. Op ca. 1 km vind je de skilift Hochzillertal, hiermee kom je in skigebied Hochfügen-Hochzillertal. Bij de skilift bevindt zich ook de skischool. Tip: rij ook eens naar de Karspitzbahn bij Zell am Ziller, op ca. 9 km afstand. Deze lift brengt je in het skigebied Zillertal Arena (je meerdaagse Zillertaler Superskipas is hier ook geldig). Er is een langlaufloipe op 400 meter afstand. Na een dag op de piste is het mogelijk om onderaan de skiliften in Kaltenbach te après-skiën. Het centrum van Kaltenbach ligt op ca. 1200 meter van het appartement, hier vind je o.a. restaurants. Op ca. 1 km afstand is een supermarkt. Bij het appartement is broodjesservice mogelijk. De drie appartementen Herbert zijn hoger gelegen in Kaltenbach en beschikken allemaal over Wi-Fi. Verder is er een skiberging. Met sneeuwval zijn voor de laatste ca. 100 meter zijn sneeuwkettingen noodzakelijk. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen.

Chalet Ellmau - 8 personen

Chalet Ellmau - 8 personen
Chalet.nl

Chalet Ellmau bevindt zich op een mooie locatie aan de "Sonnseite" van Ellmau. Op nog geen 250 meter van het chalet vind je het Kaiserbad met overdekt zwembad, sauna's, tennisbanen en een restaurant. Het is hier mogelijk om tegen betaling schoonheidsbehandelingen en massage te boeken. Op ca. 2 km kan je de Vetterstätt lift nemen, waar je verschillende oefenpistes hebt voor de beginnende skiërs. Ook kan je vanaf deze lift via een piste bij de Hartkaiserbahn cabinelift uitkomen, waarvandaan je een goede verbinding hebt met de dorpen Scheffau, Brixen im Thale, Söll en Hopfgarten. Op ca. 2,5 km afstand ligt de Hartkaiserbahn met parkeer-plaatsen en garage. Op ca. 350 meter afstand van het chalet kan je de skibus nemen. Het centrum van Ellmau is op ongeveer 1,7 km te vinden en biedt genoeg voorzieningen zoals een aantal grote supermarkten, diverse winkels en restaurants. Daarnaast kan je in Ellmau ook terecht voor gezellige aprés-ski gelegenheden. Voor langlaufers is er ongeveer 15 km aan loipes, voor wandelaars 50 km aan wandelpaden en er is ook een 4,5 km lange rodelbaan. Chalet Ellmau is in 2017 volledig gerenoveerd en is nu een modern chalet met een luxe uitstraling en van alle gemakken voorzien. Er zijn twee parkeerplaatsen naast het chalet en is er een groot balkon en gemeubileerd terras.

Vanaf € 2.400,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje