Chalet Haus am Auweg - 6-8 personen
Chalet Haus am Auweg is geheel gerenoveerd en heeft een moderne uitstraling. Op ca. 10 minuten rijden (met bus of auto) is de eerste skilift in Vorderglemm met directe verbinding op het gehele skigebied van Skicircus Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn. Ook is het mogelijk om in Zell am See te gaan skiën, dit is ook ca. 10 minuten rijden. De skibus stopt op ca. 300 meter van het chalet. Op ca. 100 meter zijn de eerste langlaufloipes gelegen. Op slechts 200 meter afstand ligt het gemoedelijke centrum van Maishofen met o.a. een bakkerij en andere winkeltjes. Het dichtstbijzijnde restaurant is op ca. 300 meter gelegen. Op ca. 4 km afstand ligt het bruisende Zell am See met vele bars, restaurants, discotheken, winkels en overdekt zwembad. Chalet Haus am Auweg heeft een grote tuin, parkeerplaatsen en er is gratis Wi-Fi.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Karli Top 3 - 6-8 personen
Chalet-appartement Karli is zonnig en rustig gelegen in het hoger gelegen deel van Königsleiten. De Königsleiten Dorfbahn skilift ligt op ca. 200 meter afstand en is vanuit het appartement makkelijk te bereiken. De oefenweide bevindt zich tevens op zo'n 200 meter afstand. Bij voldoende sneeuw is het mogelijk om bijna tot aan het chalet terug te skiën. In de omgeving van chalet-appartement Karli zijn diverse winkels, restaurants en après-ski gelegenheden te vinden. Karli is een charmant chalet, dat in totaal bestaat uit vier appartementen. Bij het chalet is verder een skiberging aanwezig (voor gezamenlijk gebruik) en ook is er voldoende parkeergelegenheid bij chalet Karli. Verder is er internet (Wi-Fi) en broodjesservice bij het chalet is mogelijk. Ligging op de plattegrond: H3, nr. 121B (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 965,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Voithofer - 4-6 personen
In het centrum van Königsleiten liggen de chalet-appartementen Voithofer. Met een fantastische en zonnige ligging, naast de oefenweide en bij de skischool. Op slechts 250 meter ligt de Dorfbahn en met deze lift kun je naar de Königsleitenspitze op 2315 meter hoogte. Daarvandaan heb je direct toegang tot het grote skigebied van de Zillertal Arena. Het is dus een ideaal startpunt voor een dag skiën. Het gezellige kleine centrum van Königsleiten ligt op loopafstand ca. 150 meter. Hier vind je verschillende restaurants, winkels, enkele bars en een supermarkt. Het dorp biedt meerdere faciliteiten voor jong en oud. Zin in een avond uitbundige après-ski? Dan kun je zo naar het nabijgelegen Gerlos. De chalet-appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Ze beschikken over een balkon waar je heerlijk in het zonnetje kunt genieten. Verder is er in het huis een skiberging. Het is mogelijk om je auto bij het chalet-appartement te parkeren.
Vanaf € 1.015,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Huber - 4-6 personen
De appartementen Huber liggen in Fügen met uitzicht op het skigebied en vlakbij het centrum. Op 1 km van Huber brengt de cabinelift je naar het skigebied van Spieljoch. Vanaf Spieljoch kan je de skibus nemen naar het skigebied Hochfügen/Hochzillertal op 13 km afstand van Fügen. Het is ook mogelijk om via Kaltenbach het skigebied binnen te komen, op ongeveer 7 km van Huber. De skibushalte ligt op 60 meter afstand van de appartementen. De dorpskern van het levendige Fügen ligt op ongeveer 500 meter van Huber. Je kunt er diverse aprés-ski gelegenheden, winkels en restaurants vinden. Ook zijn er meerdere sportfaciliteiten in Fügen zoals golf, tennis, rodelen en langlaufen. In appartementengebouw Huber is ook een supermarkt en bistro gevestigd. Bij de bistro kan je in de ochtend terecht voor een lekker ontbijt om de dag goed te beginnen voor je de piste op gaat. Verder is er een gratis Wi-Fi internetverbinding, gemeenschappelijke sauna (tegen betaling), skiberging en parkeerplaats.
Vanaf € 382,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Carola - 5 personen
Appartement Carola ligt aan de rand van het centrum van het gezellige en bruisende Mayrhofen. Zowel de skilift Penkenbahn als de Ahornbahn bevinden zich op ca. 2,3 km. De skibushalte vind je op ca. 500 meter van het appartement, deze brengt je binnen een kleine tien minuten naar de naar de liften. Doordat het appartement zich aan de rand van het centrum bevindt heeft het een rustige ligging, maar ben je met de bus of auto zo in het levendige centrum. Het centrum van Mayrhofen ligt op ca. 2,5 km afstand. Mayrhofen is een gezellig dorp in het Zillertal en heeft haar typisch Oostenrijkse charme ondanks haar populariteit weten te behouden. En staat ook wel bekend om de zeer gezellige aprés-ski. Je vindt hier alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er diverse restaurants, winkels, skischolen en natuurlijk genoeg après-ski mogelijkheden waar je een leuke avond kunt beleven. Ook is Mayrhofen een prima uitgangspunt om andere skigebieden van het Zillertal te ontdekken. Op vertoon van je skipas kun je met de gratis ski-bus en/of trein gemakkelijk naar Zell am Ziller (met aansluiting op Gerlos en Königsleiten) en Kaltenbach toe. Daarnaast is de Hintertuxer Gletsjer ook vanuit Mayrhofen te bereiken. Deze gebieden zijn allemaal bij de meerdaagse skipas inbegrepen! Je kunt dus zelf bepalen welk skigebied je wilt ontdekken. Het appartement Carola is comfortabel ingericht, van alle gemakken voorzien en het beschikt over Wi-Fi. Je auto kun je kwijt in de overdekte parkeerplaats bij het huis.
Vanaf € 378,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Brunner - 6 personen
Appartement Brunner heeft in december 2015 zijn deuren geopend. De ligging is fantastisch, in het centrum van Niederau en direct naast de Markbachjochbahn skilift en piste. De skibus stopt voor de deur. Naar de Schatzberg bij Auffach is het ca. 10 minuten rijden, dit kan tevens met de skibus. Het skigebied Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau beschikt over 145 km piste. Voor nog meer variatie kun je tevens ca. 15 minuten rijden naar Hopfgarten en vanaf daar via de Salvenbahn het skigebied Wilder Kaiser - Brixental in (279 km piste). Restaurants, bars en winkels liggen in de nabije omgeving. Brunner beschikt over 7 luxe appartementen en heeft een receptie, restaurant, lift, skiberging en parkeerplaatsen. Je mag gratis gebruik maken van de sauna in appartementen Vicky (ca. 300 meter afstand). De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 1.020,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
