Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Kaltenbrunn - 18-20 personen

Chalet Kaltenbrunn is een knus chalet en de grotendeels handgemaakte meubels en de oorspronkelijke houten vloeren en trappen zorgen ervoor dat het chalet zijn originele karakter behouden heeft. Door de vele houten elementen ademt het chalet een rustieke en gezellige sfeer uit. Het chalet heeft een geweldige ligging. Op slechts 100 meter afstand ligt de dalafdaling en het dalstation van de Hartkaiserbahn. Van hieruit heb je een directe aansluiting op het gehele skigebied van de Wilder Kaiser/Brixental. Wil je liever een keer richting Going of op de ski's naar het centrum van Ellmau? Dan neem je de Hausberglift, die op slechts 150 meter afstand ligt. Voor een enerverende après-ski kun je bij Fabels terecht. Deze Nederlandse après-ski bar ligt direct naast de Hartkaiserbahn. Maar ook de liefhebbers van een wat meer Oostenrijkse sfeer, hebben meerdere mogelijkheden in één van de andere après-ski bars. De restaurants Gasthof Au en Bettina liggen op loopafstand van het chalet (200 m). Hier kun je na een dag vol inspanningen heerlijk aanschuiven. Ben je op zoek naar wat meer levendigheid? Dan ligt het centrum van Ellmau op ca. 1000 meter. Hier vind je een uitgebreide selectie aan restaurants, winkels en bars. Mocht je een avond op stap willen, dan kun je hier tot in de vroege uurtjes terecht in de plaatselijke discotheek. Op ca. 2 km van het chalet ligt het Kaiserbad met overdekt zwembad, sauna's, tennisbanen en klimmuur. Het skigebied van Ellmau zal naar alle waarschijnlijkheid 13 april gesloten worden. Afhankelijk van de sneeuwsituatie kun je daarna nog skiën in het skigebied van Kitzbühel (op ca. 18 km). Dit chalet is ook boekbaar van mei t/m november op: www.zomerhuisje.nl.

Vanaf € 1.345,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Hugs - 10 personen

Chalet Hugs - 10 personen
Chalet.nl

Chalet Hugs is een prachtig chalet met maar liefst een oppervlakte van 450 m². Ideaal als je graag met meerdere families in één chalet zit maar ook genoeg ruimte wilt hebben om af en toe privacy op te zoeken. Want buiten de sfeervolle keuken is er ook nog een een eetkamer met Oostenrijkse Kacheloven. Willen er een paar liever televisie kijken? Dan kunnen zij terecht in de andere Stube met televisie. Bovendien is er op de bovenste verdieping nog een suite met woonkamer. Op ca. 3,4 km afstand vind je de skilift en pistes in Auffach. Auffach maakt deel uit van het skigebied Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau met maar liefst 145 km piste. Op 4 km afstand van chalet Hugs vind je supermarkten, winkels, bars en restaurants in Oberau. Wil je een avond lekker uit eten? Op 1 km afstand is het dichtstbijzijnde restaurant. In Chalet Hugs is een skiberging met skischoenendroger en er zijn genoeg parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.540,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Grimming Lodges Top 4 met sauna - 4-7 personen

Appartement Grimming Lodges Top 4 met sauna - 4-7 personen
Chalet.nl

Appartementen Grimming Lodges bevinden zich op een perfecte locatie in Tauplitz, op ca. 100 meter van de cabinelift Tauplitz. Aan het einde van de dag kan je terug skiën via de dalafdaling. Het skigebied Die Tauplitz beschikt over ca. 43 km aan gevarieerde pistes. Het centrum van Tauplitz is klein en beschikt over een aantal restaurants en winkels die binnen een straal van ca. 300 meter te vinden zijn. Verder zijn er diverse wandelpaden en loipes in de omgeving. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien en er is een skiberging met skischoenendroger en een parkeerplaats beschikbaar.

Chalet Andrea met sauna - 16 personen

Chalet Andrea met sauna - 16 personen
Chalet.nl

Het compleet gerenoveerde chalet Andrea is gelegen in het gemoedelijke dorp Leogang. Op 500 meter van het chalet stopt een skibus en de gondellift Steinbergbahn ligt op 850 meter. Deze skilift brengt je naar 1760m hoogte (direct naast het bergstation van de Asitzbahn), waarna je verder het skigebied Skicircus Saalbach / Hinterglemm / Leogang/Fieberbrunn in kunt. Bij de Steinbergbahn vind je verder een oefenweide met de Krallerhoflift en korte blauwe piste. Er is een skischool en voor de kleintjes is er Krallis Kinderland. Op 1,3 km van het chalet Andrea is een supermarkt. In de omgeving is een aantal (sport)winkeltjes, restaurants en bars te vinden. Voor meer winkels en restaurants kun je uitwijken naar het centrum van Saalfelden op ca. 9 km afstand. Chalet Andrea is sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien met veel luxe items, zoals een televisie-lounge en sauna. Kortom na een dag op de piste kun je je hier heerlijk ontspannen! Bij het chalet zijn zeven parkeerplaatsen. Verder is er een verwarmde skiberging en Wi-Fi. Het agentschap waar je de sleutel ophaalt bevindt zich in Maishofen.

Vanaf € 1.755,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Jované Superior chalet (combi app.+ chalet) - 18 personen

Chalet Jované Superior chalet (combi app.+ chalet) - 18 personen
Chalet.nl

Chalet Jované bevindt zich op een rustige locatie in Bad Kleinkirchheim, in de wijk Obertschern. Op ca. 600 meter afstand van het chalet kan je twee kanten op in het skigebied, namelijk richting St. Oswald door de Sonnwiesbahn I en II te nemen of richting Bad Kleinkirchheim te gaan door de dalafdaling te nemen en vervolgens met de Maibrunnbahn het skigebied in te gaan. In totaal heb je toegang tot ongeveer 115 km aan pistes. Voor diverse voorzieningen kan je terecht in het centrum van Bad Kleinkirchheim op ca. 2,5 km. Bad Kleinkirchheim staat bekend om zijn twee grote kuuroorden "Thermal Spa St. Kathrein" en "Thermal Spa Römerbad", waar je terecht kan om te ontspannen na een lange dag op de piste. Chalet Jované is een groot chalet, verdeeld in een appartement en een chalet. Beide zijn apart te verhuren en hebben een afzonderlijke toegangsdeur, maar het is ook als combinatie beschikbaar. Het appartement is geschikt voor 6 personen, het chalet voor 12 personen en het gehele chalet voor 18 personen. Kort verblijf is ook mogelijk bij dit chalet. De gemeente Bad Kleinkirchheim heeft een actie voor skipassen van januari tot maart, waar chalet Jované aan mee doet.

Vanaf € 3.300,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIb - 4-8 personen

Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIb - 4-8 personen
Chalet.nl

Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)

Vanaf € 1.680,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje