Chalet Schröckhütte - 8-10 personen
Dit gezellige, met licht hout gebouwde chalet (ca. 150m2) is gelegen in het Gasteinertal. Chalet Schröckhütte heeft een zonnige en rustige ligging boven het deel Bad Hofgastein, afgescheiden van de drukte. Met de skilift bereik je eenvoudig het schitterende skigebied Gastein, gelegen op 3 km afstand. Het skigebied biedt veel mogelijkheden voor zowel skiërs als snowboarders. De skischolen beschikken over goed getrainde skileraren, iedere maandag organiseert de skischool een skisafari avontuur waarvoor je je kan inschrijven. Er zijn ook mogelijkheden om onder leiding van een gids te wandelen door de hoge pakken sneeuw, skitouren te maken of te snowbiken. Er is een langlaufloipe op 2,5 km afstand. Het centrum van Bad Hofgastein is gelegen op 2,5 km afstand, hier vind je o.a. restaurants. Chalet Schröckhütte wordt gedomineerd door veel hout. Het chalet is ca. 2 jaar geleden gerenoveerd en is ideaal om van de winter te genieten met familie of vrienden. Warm water is in dit chalet verkrijgbaar via een stroomboiler. Vanuit het chalet heb je een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld en het bekijken van de zonsondergang is een aanrader. De boerderij van de eigenaar ligt op ca. 1 km afstand, hier kun je boter, kaas en melk kopen. Broodjesservice is mogelijk.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Almwelt Austria - 6-8 personen
Almwelt Austria is een vakantiedorpje op zich en ligt op 1200 meter hoogte. Het bevindt zich direct op de piste dus je stapt zo op de ski's naar de Reiteralm I stoeltjeslift en Hochwurzen I cabinelift. De skibus stopt vrijwel voor de deur. Zowel bij het dalstation als bij het bergstation van de Reiteralm Silver Jet bevindt zich een skischool. Het centrum van Schladming met bars, winkels en restaurants is op ca. 10 km afstand te vinden. Almwelt bestaat uit verschillende chalets en een hoofdgebouw met restaurant, receptie, speelkamer en bar met zonneterras. Ook is er een grote spa (tegen betaling) met o.a. sauna's, stoombad, infraroodcabine, relaxruimte, speciale douches, massage en solarium. Verder is er een grote après-ski hut, deze bevindt zich aan de rand van het dorp, direct aan de piste. Ter plaatse is het mogelijk om tegen betaling ontbijt, diner of halfpension te boeken.
Vanaf € 2.565,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Andrea met sauna - 32 personen
Het compleet gerenoveerde chalet Andrea is gelegen in het gemoedelijke dorp Leogang. Op 500 meter van het chalet stopt een skibus en de gondellift Steinbergbahn ligt op 850 meter. Deze skilift brengt je naar 1760m hoogte (direct naast het bergstation van de Asitzbahn), waarna je verder het skigebied Skicircus Saalbach / Hinterglemm / Leogang/Fieberbrunn in kunt. Bij de Steinbergbahn vind je verder een oefenweide met de Krallerhoflift en korte blauwe piste. Er is een skischool en voor de kleintjes is er Krallis Kinderland. Op 1,3 km van het chalet Andrea is een supermarkt. In de omgeving is een aantal (sport)winkeltjes, restaurants en bars te vinden. Voor meer winkels en restaurants kun je uitwijken naar het centrum van Saalfelden op ca. 9 km afstand. Chalet Andrea is sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien met veel luxe items, zoals een televisie-lounge en sauna. Kortom na een dag op de piste kun je je hier heerlijk ontspannen! Bij het chalet zijn zeven parkeerplaatsen. Verder is er een verwarmde skiberging en Wi-Fi. Het agentschap waar je de sleutel ophaalt bevindt zich in Maishofen.
Vanaf € 1.995,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sonnberg Ferienanlage Appartement type E - 10-12 personen
Chalet-appartementen Sonnberg liggen op een kindvriendelijk vakantiepark en hebben een rustige ligging in de wijk Reitdorf in het gemoedelijke Flachau. De dichtstbijzijnde 'Space Jet 1' skilift ligt op ca. 1.5 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 50 meter, welke je binnen vijf minuten naar de liften brengt zodat je zo snel mogelijk het veelzijdige skigebied kunt verkennen! Vanuit drie verschillende punten in het dorp heb je toegang tot het enorme skigebied, onderdeel van de Salzburger Sportwelt. Flachau ligt in het hart van de Ski Amadé en het levendige dorp kent een gezellige après-ski. Je vindt er naast alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport een ruim aanbod van bars, cafés en discotheken waar het tot laat gezellig is. De chalet-appartementen Sonnberg beschikken over een wellnessruimte met sauna en stoombad, die van 15.00 tot 22.00 uur geopend zijn. Hier kun je na een dag actief op de piste lekker relaxen en ontspannen. Voor de kinderen is het hier een waar paradijs. Er is een grote speelruimte (200 m²), kinderbioscoop, en klimwand. Bovendien is er van maandag t/m vrijdag de gehele dag gratis kinderopvang (voor baby's van 10.00 tot 14.00 uur) mogelijk. Is de auto al volgepakt? Geen probleem want je kunt hier een een compleet babypakket bestellen (babybedje met beddengoed, badje, kinderstoel, plaspotje, luieremmer en nachtlichtje) Ook zijn er kinderwagens en draagzakken beschikbaar. Verder beschikt Sonnberg over gratis Wi-Fi, bibliotheek en diverse gezelschapsspellen. Je kunt je bagage laden en lossen bij de appartementen en daarna de auto op de parkeerplaats van het autovrije vakantiepark neerzetten. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 1.560,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Tom Sojer - 5 personen
De appartementen Tom Sojer liggen centraal in het centrum van Ellmau. In de directe omgeving bevinden zich tal van winkels, restaurants en café's. Het dalstation Hartkaiserbahn die je naar het Skiwelt skigebied (280 km piste) brengt ligt op 500 meter afstand van de accommodatie. Er zijn diverse langlaufloipes die in de directe omgeving liggen. De bushalte voor gratis vervoer ligt op 50 meter afstand. Het Kaiserbad met binnen- en buitenzwembad, glijbanen en een speeltuin ligt op ongeveer 800 meter afstand. Tom Sojer heeft 15 appartementen, een ontbijtruimte met bar, speelkamer met biljart en darts en een wellness met sauna's en een relaxruimte. Er is een lift aanwezig, een skiberging met skischoenendroger en er zijn parkeerplaatsen. Alle appartementen beschikken over gratis internet (Wi-Fi). Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 2.350,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Sonneck Loisi - 2-6 personen
Chalet-appartement Sonneck bevindt zich op een rustige locatie buiten het centrum van Kirchberg. De Maierl skilift vertrekt op ca. 2,7 km en brengt je direct naar het skigebied van de Kitzbüheler Alpen. De skibus brengt je naar deze skilift en bevindt zich op ca. 170 meter afstand. Het centrum van Kirchberg bevindt zich op ca. 800 meter afstand, waar zich diverse winkels en restaurants bevinden. Op ca. 190 bevindt zich een supermarkt. Verder vind je in Kirchberg een openbaar zwembad, sauna, solarium en indoor tennis-squashbaan. Voor de langlaufers begint er een loipe op ca. 250 meter.
Vanaf € 575,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
