Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Sunnalm - 6-8 personen

Chalet Sunnalm is prachtig gelegen in de wijk Dorf im Dorf, in het wintersportdorp Königsleiten. Het chalet bevindt zich op 200 meter (bergopwaarts) van de Eberharter's Almdorflift (sleeplift) met oefenweide. Deze lift brengt je naar het dalstation van de Königsleiten Dorfbahn waarmee je in het uitgerekte skigebied van de Zillertal Arena in komt. Chalet Sunnalm is een mooi, vrijstaand chalet met een warme uitstraling en een typisch Oostenrijkse 'Kachelofen'. Verder beschikt het chalet over een balkon op het zuiden, internetverbinding (Wi-Fi), een carport en een wasmachine en droger. Broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: H5, nr. 177 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 1.350,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Histor - 8 personen

Chalet Histor - 8 personen
Chalet.nl

Chalet Histor ligt op 1540 meter hoogte, midden in het skigebied van Hinterglemm. Je kunt dus zo je ski's onderbinden en vanuit het chalet de piste (Spieleck Abfahrt) op. Aan het einde van de dag ski je weer terug naar het chalet. Of wat dacht je van een heerlijke lunch op je eigen zonneterras? Dit chalet is het ultieme geluk voor rustzoekers want als de liften dicht gaan en alle skiërs naar huis zijn gekeerd, geniet je van alle rust in de natuur. Op ca. 2 km afstand ligt het centrum van Hinterglemm met vele bars, restaurants, winkels en een levendige après-ski. Op ca. 350 meter afstand ligt het pisterestaurant Wallegalm. Het chalet is met de auto bereikbaar (sneeuwkettingen verplicht) en heeft een garage voor maximaal drie auto's.

Vanaf € 1.400,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Leitnalm - 12 personen

Chalet Leitnalm - 12 personen
Chalet.nl

Chalet Leitnalm is een gemoedelijk en zeer comfortabel chalet dat direct aan de rode piste Popolo 1 is gelegen, in het dorpje Eben. Onderaan de piste bevindt zich de stoeltjeslift Popolo 1 en de oefen-sleeplift Topolino 1. Tussen de skiliften Popolo 1 en Popolo 2 bevindt zich de Reitlehenalm-bar met panoramabar en lounge, halverwege de Popolo 1 piste kun je de Moosalm-bar vinden. Op de Reitlehenalm is er een rodelbaan van maar liefst 5 km. Het chalet Leitnalm heeft een flink zonneterras met tuinmeubilair, waar bijvoorbeeld kinderen de ruimte hebben om te spelen. In de woonkeuken bevindt zich een typisch Oostenrijkse kachel die op koude dagen voor veel warmte kan zorgen. Daarnaast is er uiteraard ook een centrale verwarming aanwezig om het gehele chalet comfortabel warm te houden. Ook is er een sauna aanwezig waar je na een intensieve dag skiën heerlijk kunt uitrusten en bijtanken. Het skigebied van Eben, genaamd "Monte Popolo" telt twee stoeltjesliften, twee oefen-sleepliften, een funpark en een kinderland. Er is in totaal 6 km aan blauwe en rode pistes. De skischool bevindt zich op 300 meter afstand van chalet Leitnalm. In Eben zelf is er naast het dalstation een apres ski bar en restaurant. Verderop in het dorp kun je nog een aantal restaurantjes en een supermarkt vinden. Het skigebied Salzburger Sportwelt beschikt over maar liefst ruim 300 km goed geprepareerde pistes en 136 liften. Voor alle ski niveaus kun je hier terecht. Er rijdt een gratis skibus naar de andere plaatsen in het skigebied zoals Flachau of Altenmarkt/Zauchensee. Sneeuwkettingen worden aanbevolen! Broodjesservice is mogelijk. De eigenaar woont op ca. 200 meter afstand en staat de hele week met raad en daad voor je klaar.

Vanaf € 1.350,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Vordergottschallalm - 14 personen

Chalet Vordergottschallalm - 14 personen
Chalet.nl

Chalet Vordergottschallalm heeft een goede ligging in het skigebied van Obertauern op 1650 meter hoogte en biedt een prachtig uitzicht over de Obertauern Alpen. De stoeltjeslift (Kehrkopffbahn) is gelegen op ca. 300 meter. Bij voldoende sneeuw is het mogelijk om terug te skiën/snowboarden naar het chalet. Het centrum van Obertauern, skischolen, restaurants en winkeltjes zijn gelegen op ca. 2 km. De skibus die je hiernaar toe brengt, stopt op ca. 300 meter van chalet Vordergottschallalm. Er is voldoende parkeergelegenheid bij het chalet.

Vanaf € 1.350,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Panorama Typ C - 4-6 personen

Appartement Panorama Typ C - 4-6 personen
Chalet.nl

De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.370,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Filzsteinblick - 6-10 personen

Chalet Filzsteinblick - 6-10 personen
Chalet.nl

Chalet Filzsteinblick is een vrijstaand chalet met een comfortabele inrichting. Het chalet bevindt zich in de bosrijke wijk Filzstein in Hochkrimml, op een schitterende locatie direct aan de Filzsteinalpe. Vanuit het chalet heb je uitzicht op de bergen van de Hohe Tauern en er is internetverbinding (Wi-Fi). Op enkele minuten loopafstand bevinden zich de skiliften in de richting van Königsleiten, die je toegang geven tot het Zillertal Arena skigebied. Afhankelijk van de sneeuwcondities is het mogelijk om terug te skiën naar het chalet. Verder zijn er in de omgeving wandelpaden en langlaufloipen te vinden. Hochkrimml heeft weinig voorzieningen, maar voor de dagelijkse boodschappen, restaurants en après-skigelegenheden kun je terecht in Königsleiten, dat op circa 6 km afstand gelegen is. Ook vind je hier een skischool en skiverhuur. Het chalet beschikt over een parkeergarage met plaats voor twee auto's. Ligging op de plattegrond: F5, nr. 205 (zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.

Vanaf € 1.540,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje