Appartement des Amis - 8 personen
Gunstig gelegen in Champéry vind je het kleinschalige appartementengebouw des Amis, waarvan wij dit comfortabele 8-persoons appartement op de eerste verdieping aanbieden. Het appartementengebouw is gebouwd in chalet-stijl en bevindt zich op ca. 400 meter afstand van de skilift Téléphérique Champéry Croix-de-Culet. Deze moderne cabinelift brengt je in korte tijd naar Planachaux op 2000 meter hoogte. Hier kun je o.a. afdalen naar Les Crosets, van waaruit je diverse kanten op kunt in het grote Les Portes du Soleil skigebied. Champéry heeft geen dalafdaling, maar met behulp van de cabinelift of skibus vanuit Grand Paradis (ca. 2 km) ga je weer terug naar het dorp. Bovenaan de skilift heb je een gratis skikluis tot je beschikking. Champéry biedt een combinatie van historische charme en moderne luxe. Appartement des Amis ligt op ca. 350 meter afstand van het centrum. In dit centrum vind je vele voorzieningen, waaronder verschillende (sport)winkels, supermarkten, diverse restaurants, barretjes en discotheken. Het dorp heeft ook een aantal skischolen. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt naast de cabinelift, ca. 400 meter van het appartement vandaan. Dit modern ingerichte appartement is voorzien van een open haard, zodat je na een lange dag in de sneeuw even heerlijk kunt opwarmen. Ook kun je na het skiën een bezoek brengen aan het tegenovergelegen sportcentrum Palladium, waar je tegen betaling gebruik kunt maken van het binnenzwembad, fitnesscentrum en de schaatsbaan, of genieten van een massage in je eigen appartement (op aanvraag). Appartement des Amis beschikt verder over Wi-Fi en vanaf het grote balkon (23 m²) is er een mooi uitzicht op de bergen. Je hebt twee parkeerplaatsen tot je beschikking in de overdekte parkeergarage van het chalet en je kunt gratis gebruik maken van de gezamenlijke sauna, wasruimte en skiberging. 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen bij het appartement.
Vergelijkbare Accommodaties
Vakantiewoning Met Pool Orchidea
Surrounded by the nature on the hills between Tuscany and Umbria, Felci is a cozy country house recently restored with care and taste by the owner. The property is situated close to the village of Fabro, a medieval hamlet, and to the picturesque small town of Città della Pieve. Felci, set in peaceful position in approx 80 acres of woods, meadows and pastures, is divided into 9 apartments in various buildings of the estate. In the central part of the property there is the farm which produces honey, wine, olive oil and breed they typical Chianine cows. In the estate there is also a restaurant (open to public too) where it's possible to taste typical Tuscan and Umbria dishes. The property also includes an equestrian center, an award-winning breeding of Andalusien horses, a horseback riding school (all levels), and hiking trails. Independent heating. Final cleaning included in the rental price.
Vanaf € 525,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Borgo Lama
Een oud gehucht midden in de Chianti-heuvels, met panoramisch uitzicht over de wijngaarden en de vallei. Borgo Lama is omgeven door bossen met talloze wandelpaden en deze magische plek is ideaal om een idyllische vakantie door te brengen in Toscane. De 12 appartementen zijn gerenoveerd in verschillende periodes en sommige zijn modern, terwijl andere meer rustieke stijl met hun bijzondere charme hebben. Ze zitten allemaal in het gehucht en de afhankelijkheid dicht bij het zwembad. Een restaurant is in het gehucht open voor publiek. Toegang tot een onverharde weg in goede omstandigheden.
Vanaf € 588,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Trebbio
An exclusive Villa with private pool in Tuscany, set in 400m a.s.l with nice views over the Arno Valley (Valle dell' Arno). Ancient traditions, herb garden secrets and a comfortable garden with pool to relax with family and friends. Typical Tuscan style furnishings with a few antique furniture pieces. Trekking and bike tours along the signposted trails.
Vanaf € 3.430,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Roc Noir type 1, 78 m² - 6-8 personen
De recent gebouwde résidence Le Roc Noir (2015) heeft een gunstige ligging in het wintersportdorp La Rosière. Vanuit de résidence heb je namelijk direct toegang tot de skipiste en ook de verzamelplaats van de ESF skischool bevindt zich voor de deur! De stoeltjeslift Roches Noires Express ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. La Rosière behoort samen met het Italiaanse La Thuile tot het skigebied Espace San Bernardo, met ca. 160 km piste. Aan het einde van je skidag ski je gemakkelijk weer terug tot aan de voordeur! Op slechts 100 meter loopafstand van résidence Le Roc Noir bevindt zich het dorpscentrum met o.a. een supermarkt, diverse sportwinkels met skiverhuur en een aantal restaurants en bars. Résidence Le Roc Noir bestaat uit 34 comfortabele en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 2 tot 20 personen. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een groot deel beschikt over een balkon. In de résidence bevindt zich een grote wellnessruimte (400 m²) met een zwembad, kinderbad, sauna's en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken! Daarnaast zijn er een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger, beveiligde bagageruimte, een lift en een skiberging met skilockers met skischoenendrogers aanwezig. Alle appartementen beschikken over één parkeerplaats in de parkeergarage, m.u.v. de studio's. De studio's beschikken over één parkeerplaats buiten.
Vanaf € 703,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Schöneben Haus Wikinge
In deze maisonnettewoning is plek voor 8 personen en maakt deel uit van het vakantiedorp Schöneben in Wald Im Pinzgau. Vanaf het balkon kijk je uit over het Pinzgauer dal, een uitzicht waar je iedere keer weer van versteld zult staan. De entree van de maisonnette bereik je met een trap. Via de hal kom je uit in de sfeervol ingerichte, ruimtelijke living met keuken, eethoek en zithoek. Ook vanuit de woonkamer kun je genieten van het uitzicht door de grote raampartijen aan de voor- en zijkant van de woning. De trap naar de slaap- en badkamers deelt de ruimte in tweeën en is voorzien van een traphekje! Wel zo fijn als je met jonge kinderen op vakantie gaat. Er zijn twee slaapkamers met 2-persoonsbed, de andere slaapkamer heeft naast een 2-persoonsbed ook een stapelbed met een lengte van 1.70 meter. In de winter sta je binnen 5-15 minuten bij één van de twee naastgelegen skigebieden met de skibus (op loopafstand) of met de auto. Zowel de Zillertal Arena als de Wildkogel Arena hebben skipistes voor de beginnende én gevorderde wintersporter. Er kunnen twee auto?s geparkeerd worden in de overdekte parkeergarage onder het complex. Na een actieve dag in de sneeuw kan iedereen zich weer opwarmen rondom de hout gestookte tegelkachel. In de zomer geniet je vanuit Haus Wikinge van alles wat het Salzburgerland te bieden heeft! Tijdens je vakantie heb je gratis toegang tot het naastgelegen Kristall(zwem)bad en binnen een kwartier sta je bij Europa?s grootse gefaseerde waterval! Verder biedt deze locatie de perfecte uitvalsbasis voor diverse wandelingen of andere sportieve activiteiten.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
