Chalet Le Cerf - 12 personen
Het 12-persoons chalet Le Cerf heeft een gunstige ligging op 1640 meter hoogte in het charmante dorp Champoussin. Bij goede sneeuwcondities kun je namelijk direct vanaf het chalet naar de piste skiën (ca. 150 meter), die uitkomt bij de sleeplift Champeys. Via deze skilift bereik je de stoeltjeslift Aiguille des Champeys, waarmee je vervolgens verder het skigebied in gaat. Aan het einde van je skidag kun je ook weer terug skiën tot aan de voordeur van het chalet. In het enorme Les Portes du Soleil skigebied geniet je van maar liefst 650 pistekilometers! Champoussin is een klein dorp met enkele voorzieningen. Op ca. 800 meter afstand van het chalet vind je een skischool, restaurant/bar, kleine levensmiddelenwinkel en sportwinkel, evenals het VVV-kantoor en een skibushalte. De gratis skibus brengt je naar de nabijgelegen dorpen Les Crosets (ca. 6,5 km) en Val d'Illiez (ca. 7 km). Voor meer voorzieningen, waaronder een grote supermarkt (Coop), kun je terecht in Monthey (ca. 16 km) en ook in Champéry (ca. 11 km) zijn een supermarkt en diverse leuke restaurants en bars te vinden. In het comfortabele chalet Le Cerf is het heerlijk thuiskomen na een actieve dag in de sneeuw! Het chalet is voorzien van een gezellige woonkamer met houtkachel en op de balkons en het terras met zuidelijke ligging geniet je van het winterzonnetje en een schitterend uitzicht op de Dents-du-Midi. Verder zijn faciliteiten als een Wi-Fi internetverbinding en wasruimte aanwezig in het chalet. De ski's kunnen naast de buitendeur onder een afdak geplaatst worden. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's buiten voor het chalet.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Les Bonheurs - 8-10 personen
Het mooie chalet Les Bonheurs met privé-sauna ligt in het familievriendelijke wintersportdorp Nendaz, in het hart van Les Quatre Vallées. Afhankelijk van de sneeuwcondities kun je 's ochtends na slechts 150 meter lopen je ski's aantrekken en vervolgens naar de piste skiën. Deze piste leidt naar de cabinelift in het centrum van Nendaz, die je naar Tracouet (2200 m) brengt. Hier bevinden zich o.a. een aantal kinderliften, sneeuwtuin en restaurant en je kunt vanaf hier richting Siviez skiën. Siviez is het middelpunt van Les Quatre Vallées, waar je diverse kanten op kunt in het ruim 400 km piste tellende skigebied. Aan het einde van je skidag kun je tot dichtbij het chalet terug skiën. De afstand via de weg tot de cabinelift is ongeveer 700 meter. Hier bevindt zich een parkeergarage waar je tegen betaling de auto kunt parkeren. Ook het centrum van Nendaz ligt ongeveer 700 meter van chalet Les Bonheurs vandaan. Je vindt hier o.a. een uitgebreid aanbod aan restaurants, bars en winkels, supermarkten, skischolen, een schaatsbaan en een groot wellnesscentrum. Les Bonheurs is een zeer ruim en sfeervol ingericht chalet, voorzien van alle comfort . De woonkamer beschikt o.a. over meerdere zithoeken, een sfeervolle open haard en grote ramen met een schitterend uitzicht op de omliggende bergwereld en het Rhônedal. Na een dag in de sneeuw kun je in het chalet heerlijk bijkomen in je eigen sauna. Verder is het chalet o.a. voorzien van een verwarmde berging voor de ski's en skischoenen, een wasruimte en een Wi-Fi internetverbinding. Zowel aan de oost- als westzijde van het chalet bevindt zich een terras en er zijn drie balkons aanwezig. Het chalet is te bereiken via een steil weggetje, het wordt dan ook aanbevolen om sneeuwkettingen mee te nemen. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor twee auto's. Overige auto's kunnen langs de kant van het weggetje geparkeerd worden.
Vanaf € 2.975,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Dort Ists
Zoals de naam al zegt, ?daar is het!?, een luxe en vrijstaand chalet midden in het bergdorp Königsleiten. Deze sfeervolle vakantiewoning is in luxe en klassiek Oostenrijkse stijl ingericht met een moderne knipoog en de gemakken van nu. De knusse zithoek nodigt uit om lekker te relaxen bij de open haard en in de Oostenrijkse eethoek kan gezellig worden (na-)getafeld! Of daag je reisgezelschap eens uit voor een spelletje aan de eettafel. In de compleet uitgeruste keuken kun je gemakkelijk een lekkere maaltijd bereiden. Het chalet heeft plaats voor 12 personen, de slaapplaatsen zijn verdeeld over vijf slaapkamers. Drie slaapkamers hebben een 2-persoonsbed, één slaapkamer heeft twee stapelbedden en er is nog een speel-/slaapruimte op zolder met twee 1-persoonsbedden, ideaal voor de kinderen. Daarnaast kun je ultiem ontspannen in de saunaruimte van het chalet, met infraroodsauna met lichttherapie, dat wordt genieten! In de winter zit je hier perfect met alle winterfaciliteiten op loopafstand. Vanaf het chalet loop je zo naar de oefenweide en kunt hier naar boven gaan met een sleepliftje. Of je loopt een stukje verder naar de gondel en om hoog het grote skigebied Zillertal Arena in te gaan. Dit sneeuwzekere skigebied is geschikt voor alle type skiërs en snowboarders. Je hebt hier voldoende blauwe-, rode- maar ook zwarte pistes voor de echte waaghalzen. Ook de minder fanatieke wintersporters kunnen zich heerlijk vermaken in dit mooie wintersport dorp. Gezellig het dorp rond wandelen en op de vele terrasjes genieten van een hapje en een drankje. Of waag een ritje van een rodelbaan! In de zomer biedt Königsleiten met haar zonnige zuidhellingen heerlijke wandel- en fietsmogelijkheden. Neem de ?Dorfbahn? gondel hoog de bergen in om schitterende wandelingen te maken door de hoge Alpenweides. De omgeving biedt vakantieplezier voor jong en oud. Het Sparreboskasteel is leuk voor jonge kinderen, of bezoek het themapark ?WasserWunderWelt? bij de Krimmler watervallen. Voor liefhebbers van canyoning is de Zillertal een perfect gebied. Je kunt hier onder begeleiding van een ervaren instructeur klimmen en klauteren door kloven, langs en door snelstromende riviertjes en watervallen.
Vanaf € 453,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Hauts de Comborcière - 6-8 personen
Les Hauts de Comborcière is een résidence in Savoyaardse stijl gebouwd in het zonnig gelegen La Toussuire. Het bestaat uit 115 appartementen, verdeeld over drie chalet-gebouwen (met lift). De appartementen zijn hoog gelegen in het dorp en de blauwe piste loopt langs de résidence. Ook kun je lopend verschillende skiliften bereiken. Het gezellige centrum van La Toussuire met verschillende winkels, restaurants, barretjes en schaatsbanen vind je op slechts 100 meter afstand van de appartementen. De résidence beschikt onder andere over een receptie met lounge en biljarttafel, een restaurant, een verwarmd binnenzwembad met bubbelbad, sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice en maaltijden zijn mogelijk bij te boeken. Er is een parkeergarage (max. 1.90m) onder de residence.
Vanaf € 315,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Grillon met buiten-jacuzzi - 10 personen
Chalet Grillon met buiten-jacuzzi ligt net buiten het centrum van de gezellige wintersportplaats Nendaz. De cabinelift ligt op ongeveer 700 meter loopafstand, maar je kunt er ook voor kiezen om de skibus te nemen. De skibus rijdt in de ochtend en middag ca. elke 20 minuten en vertrekt op slechts 100 meter afstand van het chalet. De cabinelift brengt je naar Tracouet op 2200 meter hoogte, waar je een beginnersgebied vindt met o.a. een aantal kinderliften, sneeuwtuin en een restaurant. Vanaf hier kun je verder skiën naar Siviez, het middelpunt van Les Quatre Vallées, waar je vervolgens verschillende kanten op kunt in het skigebied! Vanaf chalet Grillon is het ongeveer 500 meter lopen naar het centrum. Hier vind je een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, waaronder een bakker, meerdere supermarkten, verschillende bars en restaurants, sportwinkels en skischolen. Ook kun je in het centrum een bezoek brengen aan het enorme wellnesscentrum 'Spa des Bisses' of een rondje schaatsen op de schaatsbaan. Het dichtstbijzijnde restaurant bevindt zich al op slechts 200 meter loopafstand. Al bubbelend in de buiten-jacuzzi op het terras van chalet Grillon, geniet je van een mooi uitzicht op de bergen, maar ook kun je in het chalet heerlijk opwarmen bij de centrale open haard in de sfeervolle woonkamer. Het chalet beschikt over Wi-Fi en een garage (niet voor auto) waar je je skimateriaal in kunt opbergen. Er zijn voldoende gratis parkeerplaatsen in de nabije omgeving.
Vanaf € 2.940,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Podere Vanni
Een stenen vakantievilla met zwembad die dateert uit de 18e eeuw, gelegen tussen Siena en Arezzo, ligt in het hart van het Toscaanse platteland, omringd door een prachtig landschap. De villa is onlangs gerenoveerd met behoud van de originele elementen, en biedt totale privacy voor de gasten die er kunnen wandelen, joggen en genieten van de omliggende velden en bossen. Rustiek ingericht met enkele antieke stukken.Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 2.611,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
