Appartement Steigerbauer Top 26 - 2-3 personen
De appartementen Steigerbauer zijn centraal gelegen in het altijd gezellige wintersportdorp Königsleiten. De woning is gelegen nabij het centrum en op loopafstand van de Märchenwaldlift. Deze lift brengt je direct naar het immens grote skigebied van de Zillertal Arena waar je kunt genieten van een gevarieerd aanbod aan pistes! Het nabijgelegen centrum heeft verschillende winkels, restaurants, skiverhuur en een ruim aanbod aan aprés-ski gelegenheden. In het centrum vind je ook een supermarkt. De verschillende appartementen Steigerbauer hebben een knusse inrichting en zijn uitermate geschikt voor kleine gezinnen met kinderen. Daarnaast bieden de appartementen een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. Verder is er bij het chalet een internetverbinding (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice. Ligging op plattegrond: C5, Nr. 25 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Pfundhof - 10-12 personen
Chalet Pfundhof is een voormalige boerderij uit de 17e eeuw en is tegenwoordig een comfortabel en ruim chalet. Omdat het chalet op een heuvel ligt, heb je een adembenemend uitzicht tot aan Mayrhofen. De skibus stopt voor de deur en brengt je in ca. 10 minuten naar de Horbergbahn. Van hieruit heb je een directe aansluiting op het skigebied van Mayrhofen. Het centrum van Hippach vind je op ca. 4 kilometer afstand. In de naastgelegen boerderij woont de eigenaar en kun je verse melk, eieren, brood en schnaps kopen. Chalet Pfundhof wordt verwarmd met een centrale verwarming maar op verzoek kan de eigenaar ook de Kachelofen in de woonkeuken aansteken.
Vanaf € 520,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Gerda begane grond - 10 personen
Het in 2009 gerenoveerde appartementenhuis Gerda is zonnig en centraal gelegen in Ried im Zillertal, op ca. 1 km van Kaltenbach. Het appartementenhuis ligt op ongeveer 50 meter van de skibushalte en vanaf daar ben je met de gratis skibus binnen 5 minuten bij de pistes in Kaltenbach. Vanuit Kaltenbach vertrekt een gondelbaan naar het grote skigebied Hochzillertal. Hier bevindt zich ook een skischool. Op ca. 10 km afstand bevindt zich bovendien de skilift van Zell am Ziller, die je in het skigebied Zillertal Arena brengt. Hiervandaan kun je naar Gerlos en Königsleiten skiën. Op 50 meter van het appartementenhuis bevindt zich tevens een langlaufloipe. In het 5 km verderop gelegen Fügen vind je het overdekte zwembad "Erlebnistherme Zillertal", met o.a. sauna's en massagemogelijkheden (tegen betaling). Het centrum van Ried im Zillertal is gezellig en sfeervol met een aantal restaurants, winkels en gezellige bars. Een kleine supermarkt bevindt zich op ca. 140 meter en een restaurant op ca. 70 meter. Appartementenhuis Gerda is onderverdeeld in drie appartementen en beschikt over een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling), een gezamenlijke skiberging met skischoendroger en een een gezamenlijke wasmachine (tegen betaling). Er is gratis parkeergelegenheid bij het appartementenhuis. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 386,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aineckblick - 2-4 personen
De appartementen Aineckblick liggen op slechts 100 meter van de piste én Aineckbahn skilift. Deze skilift brengt je in het gecombineerde Aineck-Katschberg skigebied, met pistes van alle niveaus. Bij het dalstation van de Aineckbahn bevinden zich de skischool met oefenweide en de skiverhuur. Tussen de dorpen St. Margarethen en Katschberg rijdt een skibus, maar ook de overige, naastgelegen skigebieden van de Lungau-regio (Großeck-Speiereck, Fanningberg en Obertauern) zijn met de skibus te bereiken. St. Margarethen is een klein wintersportdorp. Er is een restaurant op 300 meter en een supermarkt op 700 meter. Bij de skilift vind je een bar, voor meer après-ski kun je naar Katschberg. Langlaufers kunnen gebruikmaken van een loipe op 300 meter van het appartement. De appartementen Aineckblick zijn rustig gelegen en beschikken over een eigen parkeergarage.
Vanaf € 570,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Rudis - 6 personen
De appartementen Rudis zijn zonnig gelegen in Bad Gastein. In een straal van ca. 5 km heb je toegang tot meerdere skiliften; de Stubnerkogelbahn en de Graukogelbahn in Bad Gastein en de Schlossalmbahn in Bad Hofgastein. Er is een skibushalte op 50 meter van de appartementen. Op 100 meter is een restaurant en voor je dagelijkse boodschappen vind je op 3 km een supermarkt. Zowel in het wintersportdorp Bad Gastein als in Bad Hofgastein vind je wellnesscentra. Verder vind je in het Gasteinertal een skischool, rodelbaan en ijsbaan. In het appartementengebouw is een skiberging. Bij de appartementen Rudis zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 680,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Gretl inclusief catering - 28-32 personen
Chalet Gretl heeft een centrale maar rustige ligging in het familievriendelijke Serfaus. Het dorp is autovrij en beschikt over een ondergronds metrostelsel waardoor alles gemakkelijk te bereiken is. Het chalet ligt 60 meter van de dichtstbijzijnde metrohalte, deze metro brengt je binnen enkele minuten naar het dalstation. Vanaf hier vertrekken er drie gondels die je direct middenin het skigebied van Serfaus-Fiss-Ladis brengen. Het sfeervolle dorpscentrum van Serfaus bevindt zich zowat voor de deur van het chalet (50 m). Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een top wintersport. Zo zijn verschillende leuke eettentjes, supermarkten, (sport) winkels, verschillende barretjes en gezellige aprés-ski mogelijkheden. Het typisch Tirolse chalet is goed onderhouden en ademt veel sfeer uit. In het chalet is een infraroodsauna waar je lekker kunt bijkomen na een dag in de buitenlucht. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Alle kamers hebben een mooi uitzicht over de omliggende besneeuwde bergen en zijn er meerdere balkons waar je na een dag op de latten, als je geluk hebt, kunt genieten van de laatste winterse zonnestralen. Verder is er skiberging waar je het materiaal kunt opbergen en beschikt het chalet over Wi-Fi. Omdat het dorp autovrij is en je overal gemakkelijk komt met de ondergrondse metro zul je de auto niet nodig hebben tijdens je vakantie. Alleen op zaterdag is het mogelijk om met de auto naar het chalet te rijden zodat je de bagage makkelijk uit en in kunt laden. Aan het begin van het dorp zijn er verschillende uitgebreide parkeermogelijkheden waar je de auto kunt parkeren. Chalet Gretl wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.
Vanaf € 19.880,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |