Chalet-appartement Das Bramberg Type 2a - 4-6 personen
Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Strubergasse - 4-6 personen
Appartementen Strubergasse hebben een rustige maar toch centrale ligging in het altijd gezellige Zell am See. In totaal zijn er 2 appartementen die beide modern en functioneel zijn ingericht. Op ca. 600 meter afstand van het appartement is de gondel "City-Express". Deze brengt je in het skigebied van Zell am See. Heb je geen zin om te lopen of wil je liever een keer in Kaprun gaan skiën? De skibus stopt op 200 meter van het appartement. Op korte loopafstand vind je het bruisende centrum van Zell am See met vele winkels, restaurants, bars en après-ski mogelijkheden. Mocht je met de trein reizen dan is het station op slechts 500 meter afstand van appartementen Strubergasse.
Vanaf € 357,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aqua Aria - 4-8 personen
Appartement Aria is een gloednieuw appartement voor maximaal acht personen en ligt in een rustige omgeving in Längenfeld. Het is een ideale bestemming als je overdag wilt gaan skiën in een top skigebied maar na een enerverende dag lekker rust wilt hebben. De skibus stopt op ca. 40 meter afstand en brengt je in ca. 20 minuten naar het zeer populaire skigebied van Sölden. De langlaufloipe loopt vrijwel langs het appartement. Het centrum van Längenfeld ligt op ca. 2 km afstand. Hier vind je verschillende restaurants, winkels, supermarkten en bars. Ideaal als je even een boodschap wilt doen of als je een avondje liever buiten de deur wilt vertoeven.
Vanaf € 1.475,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIa - 4-6 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Blaickner - 4-6 personen
Appartementencomplex Blaickner is rustig gelegen in het centrum van Neukirchen en wordt omgeven door de prachtige bergwereld van nationaal park Hohe Tauern. De Wildkogelbergbahn gondellift ligt op 400 meter afstand en brengt je middenin het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij dit dalstation bevindt zich tevens de oefenweide (geopend al naar gelang weersomstandigheden). Met je ski's of snowboard kan je vanaf Wildkogel ca. 5 kilometer afdalen tot bijna de deur van het complex. Verder zijn er in de buurt van Neukirchen twee grote skigebieden te vinden, dit zijn het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg (met de Panoramabahn Kitzbüheler Alpen vanuit Hollersbach op 11 km) en de Zillertal Arena (met het Talstation Gerlospass op 15 km). In appartementencomplex Blaickner is een ontbijt-, broodjes-, kranten- en roomservice. Verder is er een gezellig ingerichte ruimte met open haard, zijn er wellnessfaciliteiten (inclusief 3 x per week: zo, di en do), zoals een Finse sauna en infraroodcabine, en er is een wijnkelder. Tevens is er Wi-Fi. Gasten van appartementencomplex Blaicker kunnen dagelijks gratis gebruikmaken van het zwembad in een hotel op 150 meter afstand, hier kan je tevens genieten van een massage (tegen betaling). Let op: de foto's zijn voorbeeldfoto's en kunnen hier en daar afwijken van de werkelijkheid.
Vanaf € 1.470,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Ahornblick - 4 personen
Op een rustige en zonnige helling op ca. 6 km van het bekende Kaltenbach ligt het comfortabele appartementencomplex Ahornblick. De skilift ligt op 6,4 km; hiermee kom je in het aaneengesloten skigebied Hochfügen-Hochzillertal. Doordat het skigebied vrij hoog ligt, kun je hier vaak tot einde winterseizoen nog skiën of snowboarden. In Kaltenbach vind je de meeste faciliteiten naast het dalstation. Zo is er een skischool, skiverhuur, winkels, apres-ski en een aantal restaurants. Je kunt de auto op vertoon van een geldige skipas gratis parkeren in de grote parkeergarage van Kaltenbach, deze is vlakbij de cabinelift gelegen. Het appartementencomplex Ahornblick ligt boven Stumm, in de wijk Gatterberg. Door de wat hogere ligging heb je een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. Sneeuwkettingen worden aanbevolen. In het centrum van Stumm vind je ook enkele voorzieningen. Bij het appartementenhuis zijn parkeerplaatsen aanwezig. Verder beschikt Ahornblick over een skiberging en Wi-Fi (tegen betaling). Tevens is het ter plaatse mogelijk om tegen betaling broodjesservice te regelen.
Vanaf € 359,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
