Voordelig een Vakantiebungalow huren

Edelweisshaus Top 6

NIEUW - vanaf december 2019 Edelweisshaus Top 6 is onderdeel van het Edelweisshaus in Königsleiten en ligt op een top locatie hoog in het dorp. In deze uiterst luxe en sfeervol ingerichte vakantiewoning is plaats voor 6 personen. De moderne keuken is van alle gemakken voorzien. In de comfortabele zithoek zak je na een actieve vakantiedag heerlijk onderuit. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het terras. Van de twee slaapkamers heeft één van de kamers een tweepersoonsbed met extra stapelbed en een badkamer en suite met dubbele wastafel, douche en toilet. Verder is er nog een slaapkamer met tweepersoonsbed. Vanuit beide slaapvertrekken heb je toegang tot een extra balkonnetje. De tweede badkamer heeft een ligbad waarin je heerlijk kunt relaxen. Ben je na een warm bad toch toe aan nóg meer ontspanning? Dan biedt de gezamenlijke wellnessruimte van het appartementencomplex de uitkomst. Je kunt gratis gebruik maken van een kruidensauna en Finse sauna. In de winter is het echt ski-in, ski-out. De skilift van het skigebied van de Zillertal Arena loopt direct achter het appartementencomplex, langlaufers bereiken met deze skilift de sneeuwzekere hoogteloipe die direct naast het bergstation van start gaat. Zowel de er ervaren als beginnende wintersporter vermaakt zich uitstekend in dit uitgestrekte skigebied. Ook is een bezoek aan Europa?s hoogst gelegen planetarium een onvergetelijke ervaring tijdens je wintersportvakantie! Na een lange dag in de sneeuw kun je gezellig napraten over de belevenissen van die dag in het appartement, ontspannen in de gezamenlijke sauna of toch de deur uit voor een lekker hapje in één van de restaurants in het dorp. In de zomer kun je een veelzijdige vakantie beleven vanuit Edelweisshaus Top 6. Er zijn tal van activiteiten te doen in de omgeving. Wandel of fiets over de duidelijk gemarkeerde routes door het prachtige berglandschap of breng een bezoek de Krimmler watervallen met het naastgelegen kinder-themapark ?WasserWunderWelt?. Breng een dagje door aan het Durla?boden stuwmeer waar diverse watersporten uitgeoefend kunnen worden. Er is in ieder geval voor ieder wat wils te beleven! Maar ook op het terras van het appartement is het heerlijk vertoeven, begin de dag met een kopje koffie of thee en geniet van het uitzicht.

Vanaf € 318,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement L'Alpe de Virgile Chez Mado - 8-10 personen

Appartement L'Alpe de Virgile Chez Mado - 8-10 personen
Chalet.nl

In de wijk Les Verneys, ongeveer 2 km buiten het centrum van Valloire, bevindt zich het appartementenhuis L'Alpe de Virgile. Het huis is onderverdeeld in vier appartementen, geschikt voor 4 tot 10 personen. Op slechts 150 meter loopafstand van de appartementen vind je de piste en de stoeltjeslift Verneys, die je het skigebied Galibier-Thabor (150 km piste) in brengt. Bovenaan de lift kun je afdalen naar het centrum van Valloire of richting Valmeinier. Bij de stoeltjeslift zijn ook een skischool, skiverhuur en skibushalte gelegen. De skibus brengt je naar het centrum van Valloire, dat een ruim aanbod aan restaurants, bars en winkels heeft. Op ongeveer 150 meter afstand van de appartementen vind je een bakker en enkele bars/restaurants. Het huis heeft een gezamenlijke sauna en een wasruimte met een wasmachine en droger. In de gezamenlijke entree zijn een skilocker en skischoenendroger aanwezig. L'Alpe de Virgile beschikt over een privé-parkeerplaats.

Chalet de Bellecôte Type 2 - nummer 3 - 8 personen

Chalet de Bellecôte Type 2 - nummer 3 - 8 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet nummer 3 is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Appartement Sonneck - 4-6 personen

Appartement Sonneck - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartement Sonneck heeft een perfecte ligging in Königsleiten; zowel de piste als de Dorfbahn skilift bevinden zich naast het appartement! Met de skilift kom je direct in het Zillertal Arena skigebied. Op 100 meter van het appartement is een restaurant en een supermarkt vind je op 400 meter. In Königsleiten vind je tevens après-skibars, een skischool en skiverhuur. Er stopt een skibus op 10 meter van de appartementen. In het appartementengebouw is o.a. een zwembad (geopend van 9.00 - 21.00 uur, tijden onder voorbehoud) en een fitnessruimte (geopend van 16.30 - 20.30 uur, tijden onder voorbehoud). Verder is er een wellnessruimte met sauna, stoomcabine, infraroodcabine en relaxruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van het solarium en massages. Voor de kinderen is er een speelruimte. Verder is er gratis internet (Wi-Fi), een skiberging met skischoenendroger en een wasmachine (tegen betaling). Broodjesservice is mogelijk, en daarnaast is het mogelijk om van het ontbijtbuffet (tegen betaling) gebruik te maken. Per appartement beschik je over één parkeerplaats in de parkeergarage.

Vanaf € 1.555,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Village Montana - 8 personen

Appartement Village Montana - 8 personen
Chalet.nl

Résidence Village Montana is gelegen op een prachtige en zonnige locatie in Val Thorens, dichtbij de piste en de skiliften. Deze luxe appartementen bevinden zich in het centrum en liggen verspreid over vier aparte chaletgebouwen. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi en een balkon. De résidence heeft het een eigen 24-uurs receptie in het hoofdgebouw, lounge met open haard, broodjes afhaalservice (croissanterie), pisterestaurant "Le Montana", kindercrèche van de Franse skischool, skiberging en bagageruimte. In Montana Soleil bevinden zich een spelletjeszaal en een sportwinkel. Het centrum van Val Thorens beschikt over een uitgebreid aanbod aan restaurants, après-ski bars en winkels. Op aanvraag (naar beschikbaarheid) en tegen betaling kan er gebruik gemaakt worden van de luxe spa's van de nabijgelegen résidences Montana Lodge (op ca. 50 meter) en Village Montana Plein Sud (op ca. 150 meter). Deze spa's zijn voorzien van o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam.

Chalet La Petitta inclusief catering - 19-26 personen

Chalet La Petitta inclusief catering - 19-26 personen
Chalet.nl

In het centrum van het gezellige Jouvenceaux met zijn knusse straatjes ligt het authentieke chalet Petitta. Op loopafstand van het chalet is een tweetal bars/restaurants te vinden voor een drankje na het skiën. Echter kun je voor de grootse après-ski beter terecht in Sauze d'Oulx, dit dorp ligt op zo'n 1,5 kilometer afstand van Jouvenceaux. Op een afstand van ca. 150 meter van Chalet Petitta ligt de stoeltjeslift (Sportina), waarmee je direct in het immense skigebied Via Lattea terechtkomt. Zo is het ook mogelijk om te skiën naar o.a. Sestriere. In de middag kun je weer terug skiën naar het startpunt van deze lift via een rode piste. Echte beginners kunnen natuurlijk ook met de lift terug naar het startpunt. Chalet Petitta wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het chalet schoon en gezellig is. De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, La Dolce Vita!

Vanaf € 8.125,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje