Appartement Fontaines Blanches comfort - 4-6 personen
Résidence Fontaines Blanches bestaat uit comfortabele, netjes ingerichte appartementen voor 2 tot 6 personen, allen voorzien van een balkon op het zuiden. De appartementen hebben een gunstige ligging in het sneeuwzekere wintersportdorp Avoriaz, met directe toegang tot de skipiste. Via de piste bereik je gemakkelijk de diverse skiliften in het dorp, waarmee je verder het skigebied Les Portes du Soleil in gaat. Hier geniet je van maar liefst 650 pistekilometers! Fontaines Blanches ligt op korte loopafstand van het centrum, waar je diverse ski shops, supermarkten en (kinder)skischolen vindt. Daarnaast is er een uitgebreid aanbod aan restaurants en barretjes met zonneterrassen te vinden, waar je de dag heerlijk kunt afsluiten met een lekker drankje! Andere faciliteiten die zich in het dorp bevinden zijn o.a. een bowlingbaan, schaatsbaan, diverse wellnesscentra en het subtropisch zwemparadijs 'Aquariaz'. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom dien je je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Résidence Le Grand Panorama I geschakeld chalet - 8-10 personen
Résidence Le Grand Panorama I is gelegen aan het begin van het dorp Valmeinier 1800. Het bestaat uit individuele chalets, geschakelde chalets en vier chalet-gebouwen met in totaal 115 appartementen. De groene "Epiboles" piste slingert langs de accommodatie en brengt je naar de stoeltjeslift "Le Roi", die vanuit Valmeinier 1500 vertrekt. Hier vandaan kun je ook gemakkelijk richting Valloire en alle pistes die het gebied heeft ontdekken. De stoeltjesliften 'Pre Aynard' en 'Les Jeux', die vanuit het centrum van Valmeinier 1800 vertrekker, zijn gelegen op ca. 800 meter afstand. Hier vind je ook diverse winkels, restaurants en een aantal barretjes. Verder is er in Valmeinier een bioscoop, een schaatsbaan en kinderopvang. De gratis skibus, die vertrekt op ca. 100 meter, brengt je er in enkele minuten naar toe. Na een dag skiën kunnen de gasten van Le Grand Panorama I gratis gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad en tegen betaling van de sauna. Verder is er een receptie met Wi-Fi internetverbinding en een biljarttafel, voor elk appartement is er een ski-locker. In de directe omgeving van de résidence kun je gratis parkeren. Bij de appartementen zijn ook overdekte plaatsen, deze zijn wel tegen betaling.
Vanaf € 216,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Marie-Galante - 14-16 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Dit chalet is ruim opgezet en heeft een heel eigen stijl. Daarnaast is er een eigen wellnessruimte met o.a. sauna en jacuzzi! Marie-Galante is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 386,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Val Chavière met sauna - 12-14 personen
Eenvoudige chalet-appartementen met een ideale ligging; direct aan de blauwe piste (bij de overdekte rolbanden) en ook de winkels, het sportcentrum en de vele uitgaansmogelijkheden van Val Thorens vind je in de directe omgeving. Door de goede ligging, ski je van en tot de voordeur van de appartementen. Vanaf het zonnige balkon is er prachtig uitzicht op de pistes en over de bergen. Val Thorens is door hoge ligging zeer sneeuwzeker tot mei. Alle appartementen beschikken over een eigen skilocker en een Wi-Fi verbinding. De gasten van Le Val Chavière mogen gratis gebruik maken van het wellness centrum met zwembad (50 m²), sauna, hammam, jacuzzi en fitnessruimte dat gelegen is in Les Balcons de Val Thorens. Ook kun je de auto in hun parkeergarage parkeren (? 75,- per week, vooraf reserveren, ter plaatse te voldoen). Les Balcons de Val Thorens is op ca. 800 meter afstand van Le Val Chavière gelegen.
Vanaf € 423,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village - 5-7 personen
Mooie, recent gebouwde luxe chalet-appartementen ingericht en gebouwd in typisch Savoyaardse stijl. Er is gewerkt met veel hout en andere natuurlijke materialen, waardoor het geheel een gezellige uitstraling heeft gekregen. Les Balcons de Val Cenis Village bestaat uit een negental chalet-gebouwen waarin de appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn als een klein dorpje opgezet en dit "dorpje" heeft een aantal eigen faciliteiten voor de eerste behoeftes zoals een bakker, skiverhuur en een supermarkt. Bij de receptie en in alle appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de Val Cenis Village ligt direct aan een eenvoudige groene piste (Hermine). Via deze piste zijn de cabinelift (TC 10 Val Cenis Le Haut) en de skischool met kinderclub gemakkelijk bereikbaar (ca. 150 meter). De cabinelift heeft een snelle aansluiting op het beginnersgebied van Val Cenis, hier vind je vele groene pistes. De gevorderde wintersporter neemt na de cabinelift nog een snelle stoeltjeslift (Arcelle) waarna je het hele skigebied (125 km piste) door kunt. De appartementen zijn op loopafstand van het centrum van Val Cenis gelegen. Op ca. 200 meter van de résidence is een overdekt zwembad gelegen met een kinderbad (Parc des Glières) waar gratis gebruik van kan worden gemaakt. Ook is er een jacuzzi (tegen betaling). Les Balcons de Val Cenis Village heeft ook een eigen restaurant met zonneterras direct naast de piste; La Bergerie. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren, wel zo makkelijk!
Vanaf € 251,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 2, Château Doggestein - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Château Doggestein (nummer 16 op het park, zie plattegrond bij de foto's) is een mooi chalet dat met veel zorg door de eigenaren is ingericht.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
