Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Le Pramecou - 2-4 personen

Le Pramecou is een kleinschalige résidence, gelegen aan de rand van de wijk Val Claret in Tignes. De résidence beschikt over mooie appartementen met allemaal een balkon met prachtig uitzicht over de omliggende bergen. De résidence heeft een gunstige ligging ten opzichte van zowel de piste als de winkels. De 'Tuffs' en de 'Tichot' stoeltjesliften zijn beide gelegen op zo'n 100 tot 150 meter van de résidence. Ook de piste is op zeer korte afstand gelegen. De gratis skibus stopt op ongeveer 50 meter van résidence Le Pramecou. In de directe omgeving van Le Pramecou vind je diverse winkels en uitgaansgelegenheden. Het sportcentrum en overdekte zwembad van Tignes zijn gelegen op zo'n 800 meter. In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling). Résidence Le Pramecou beschikt over een lift.

Vanaf € 373,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Les Alpages de Val Cenis - 2-4 personen

Chalet-appartement Les Alpages de Val Cenis - 2-4 personen
Chalet.nl

Les Alpages de Val Cenis zijn direct bij de piste gelegen chalet-appartementen in het vriendelijke Val Cenis. De comfortabele appartementen zijn in vijf gebouwen ondergebracht en liggen in de wijk Les Champs, vlakbij de Pré Novel stoeltjeslift. Middels een gemakkelijke groene piste is het mogelijk om naar de résidence te skiën. In de directe omgeving (max. 200 meter) zijn een aantal winkels, bar, restaurant, skiverhuur en de skischool al te vinden, voor de overige faciliteiten kun je in het centrum van Val Cenis terecht (gelegen op ca. 400 meter). Er rijdt een (gratis) skibus gedurende de dag door de verschillende wijken, de halte is op ca. 75 meter te vinden. Via de receptie van Les Alpages de Val Cenis kun je broodjesservice regelen en ook is het mogelijk om eten voor lunch en diner te bestellen. Verder beschikt de résidence over diverse gratis luxe faciliteiten, zoals een verwarmd buitenzwembad, fitnesszaal, sauna, jacuzzi, Turks stoombad en solarium. Tegen betaling kun je massages en beauty-behandelingen ondergaan in het beautycentrum. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras en een Wi-Fi internetverbinding (voor maximaal 2 apparaten). Tevens is er gratis Wi-Fi bij de receptie en een skiberging met skischoenendrogers aanwezig. Er is één overdekte parkeerplaats beschikbaar voor elk appartement. Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling.

Chalet les Clots met sauna en jacuzzi - 14 personen

Chalet les Clots met sauna en jacuzzi - 14 personen
Chalet.nl

Chalet Les Clots is een luxe en modern, maar toch sfeervol ingericht chalet met een rustige ligging in Valloire. Het centrum van Valloire ligt op iets meer dan 1 km afstand. Hier vind je verschillende winkels, skischolen, restaurantjes en barretjes. De stoeltjeslift, de Moulin Benjamin, is gelegen op ca. 700 meter. De skibus vertrekt op ongeveer 50 meter van het chalet. Bovenaan de stoeltjeslift kun je gemakkelijk afdalen naar het centrum van Valloire, waar je verschillende liften kunt nemen die je verder het gebied inbrengen. Na een dag in de sneeuw kun je heerlijk opwarmen bij de houtkachel (één zak openhaardhout gratis), of lekker de sauna of jacuzzi ingaan. Verder beschikt chalet Les Clots o.a. over een ruim terras met een schitterend uitzicht over de Grand Galibier en overdekte parkeergelegenheid voor twee auto's.

Chalet-appartement Le Kilimandjaro - 4 personen

Chalet-appartement Le Kilimandjaro - 4 personen
Chalet.nl

Résidence Le Kilimandjaro is in 2017 nieuw gebouwd in het skidorp Les Gets. De résidence ligt ongeveer 650 meter verwijderd van de dichtstbijzijnde pistes en de Chavannes skiliften. Deze skiliften zijn lopend bereikbaar, maar je kunt ook gebruik maken van de gratis skibus. De skibus vertrekt op ongeveer 200 meter loopafstand van de appartementen en brengt je via de stoeltjeslift Pérrières Express naar de Chavannes skiliften. Al deze skiliften geven je toegang tot de pistes van het Chavannes/Ranfoilly gebied met aansluiting op Morzine en de rest van Les Portes du Soleil. Vanaf de résidence is het ongeveer 400 meter lopen naar het sfeervolle dorpscentrum van Les Gets. Hier vind je een ruim aanbod aan winkels, restaurants en barretjes voor een gezellige après-ski, maar ook faciliteiten als skiverhuur, kinderopvang en een schaatsbaan zijn er te vinden. Bij het dalstation van de Chavannes skiliften bevinden zich twee skischolen. Le Kilimandjaro bestaat uit meerdere chalets, waarover de diverse appartementen verspreid liggen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en één of meerdere balkons met uitzicht op het dorp en de pistes. Per appartement heb je één skikluisje en één parkeerplaats in de parkeergarage (max. hoogte 1.90 m) tot je beschikking. Ook buiten bij de résidence zijn parkeerplaatsen. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.

Appartement Résidence Les Cristaux - 8-10 personen

Appartement Résidence Les Cristaux - 8-10 personen
Chalet.nl

Nette en comfortabel ingerichte appartementen, op slechts 20 meter van de pistes, in de wijk Preyerand in Les Menuires. De appartementen van Les Cristaux zijn over twee, direct naast elkaar gelegen, gebouwen verdeeld. Eén van de gebouwen beschikt over een mooie wellnessruimte met sauna en hammam. Hier maak je gratis gebruik van. Door de prima ligging van de appartementen stap je zo op de latten, de piste brengt je naar de Tortollet of Rocher Noir stoeltjesliften. Beide liften hebben een goede aansluiting op het gebied. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer op tien minuten loopafstand. Een bakker en pizzeria vind je direct bij résidence Les Cristaux. In de kelder vind je een verwarmde skiberging en parkeren kan gratis en direct voor de deur. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi.

Appartement Les Lumières de Neige - 2-5 personen

Appartement Les Lumières de Neige - 2-5 personen
Chalet.nl

Panoramisch gelegen appartementen op slechts 100 meter van de eerste pistes. Naast een skiberging is er een wasserette (tegen betaling) en kan er overdekt worden geparkeerd (max. hoogte 1.90 meter, beperkt aantal plaatsen). In de nabije omgeving zijn er gratis onoverdekte parkeerplaatsen. Tevens is er (tegen betaling) Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. De meeste appartementen hebben een balkon, sommige hebben een terras met uitzicht op de vallei of résidence. Het centrum van Valmeinier met diverse winkels is gemakkelijk te voet te bereiken.