Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Pyenu - 4-6 personen

Pyenu is een 4-6-persoons appartement in Résidence 2100 B. Deze résidence heeft een rustige ligging in de wijk Tignes Le Lavachet. Het appartement is in de zomer van 2016 compleet gerenoveerd en heeft nu een moderne en gezellige uitstraling. Het appartement is voorzien van een balkon op het zuiden en een balkon op het noorden, met uitzicht op het Lac du Chevril. De loopafstand vanaf de résidence naar de piste en de stoeltjesliften Chaudannes en Pâquis, is ongeveer 250 meter. Deze skiliften geven je toegang tot het sneeuwzekere en moderne Espace Killy skigebied, dat 300 km gevarieerdere pistes te bieden heeft. Ca. 150 meter van het appartement vandaan vind je o.a. een supermarkt, bakker, bar, restaurant, sportwinkel en skibushalte. De résidence beschikt over een lift en een gezamenlijke skiberging met skikluisjes. Indien gewenst kun je een 4G Wi-Fi box huren voor in het appartement (vooraf te reserveren). In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling, vooraf te reserveren).

Vanaf € 394,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement l'Orée des Pistes - 2-4 personen

Chalet-appartement l'Orée des Pistes - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence l'Orée des Pistes bestaat uit een aantal chalets met appartementen, gebouwd in typisch Savoyaardse stijl, vlakbij diverse voorzieningen en aan de voet van de piste. Het centrum van Saint Sorlin d'Arves is gelegen op ca. 1 km van de résidence. In dit centrum bevinden zich allerlei winkels en restaurants. Naast skiën en snowboarden is het in het centrum van Saint Sorlin d'Arves ook mogelijk om een tocht te organiseren op raquettes, met een sneeuwscooter, sledehonden of te gaan langlaufen of parapenten. Ook is er een bioscoop in Saint Sorlin d'Arves. In de résidence kunnen gasten gebruikmaken van het verwarmde en overdekte zwembad en (tegen betaling) van de sauna of hammam. Ook is er een skiberging en Wi-Fi bij de receptie. Wanneer je geen zin hebt om te koken kun je eten in het restaurant van de résidence, 'Le Barock'.

Chalet-appartement La Cime des Arcs met cabine - 4-6 personen

Chalet-appartement La Cime des Arcs met cabine - 4-6 personen
Chalet.nl

Direct aan de piste, bij de stoeltjeslift en in het centrum van Arc 2000 ligt résidence La Cime des Arcs. Deze résidence, onderdeel van het bekende Chalet des Neiges, herbergt 57 appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement beschikt over een ski-locker met schoendroger. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte met sauna, zwembad, bowlingbaan, pooltafel en skiwinkel. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Gratis Wi-Fi bij de receptie.

Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 4-6 personen

Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Les Alpages du Corbier bestaat uit drie gebouwen, die direct aan de voet van de piste zijn gelegen. Via de stoeltjeslift Grand Crozat is er eenvoudig toegang tot het immense Les Sybelles skigebied. Het is mogelijk om tot nabij de appartementen terug te skiën via groene en blauwe pistes. De winkels in het centrum van Le Corbier bevinden zich op een afstand van 300 meter. De résidence heeft verschillende luxe faciliteiten waar gasten gebruik van kunnen maken zoals een verwarmd buitenzwembad en fitnessruimte. Tegen betaling kan men gebruik maken van de sauna en wasserette. Ook heeft de résidence een eigen restaurant, waar klanten ter plaatse kunnen reserveren. Bij de résidence zijn er een beperkt aantal overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en onoverdekte parkeerplaatsen.

Appartement Coronilles combinatie 2 x 6 + 2 x 8 personen - 20-28 personen

Appartement Coronilles combinatie 2 x 6 + 2 x 8 personen - 20-28 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen Coronilles zijn gelegen in een appartementengebouw, in het oude centrum van St. Martin de Belleville. Het appartementengebouw is gebouwd in chalet-stijl en beschikt over meerdere appartementen, variërend van 2 tot 8 personen. Het is tevens mogelijk om appartementen in combinatie te huren of om het chalet in het geheel te huren. Het gehele chalet biedt plaats voor groepen tot 36 personen. Alle appartementen zijn voorzien van een zonnig balkon met panoramisch uitzicht. Gratis Wi-Fi internetverbinding is tevens in alle appartementen beschikbaar. Circa 250 meter bergopwaarts zijn de skiliften gelegen, evenals een aantal winkels. Een supermarkt is gelegen op circa 100 meter afstand. In het centrum van St. Martin de Belleville kun je tevens terecht voor diverse restaurants en après-ski gelegenheden. Er is gratis parkeergelegenheid in de nabijheid van de chalet-appartementen Coronilles. Ook is er een skiberging aanwezig.

Appartement Les Châteaux d'Abondance - 8 personen

Appartement Les Châteaux d'Abondance - 8 personen
Chalet.nl

In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.

Vanaf € 1.535,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje