Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Le Cheval Blanc - 2-4 personen

Résidence Le Cheval Blanc heeft een gunstige ligging in het levendige wintersportdorp Val Thorens. Vanuit de résidence ski je namelijk gemakkelijk naar de piste en de skiliften, die je toegang geven tot het immense Les Trois Vallées skigebied. Het centrum van Val Thorens, met een uitgebreid aanbod aan winkels en restaurants, is op ca. 200 meter afstand te vinden. De appartementen Le Cheval Blanc zijn allemaal voorzien van een balkon en gratis Wi-Fi. Verder heeft de résidence o.a. een restaurant, kindercrèche van de Franse skischool, skiberging, bagageruimte en een broodjes afhaalservice (croissanterie). Een aantal van deze faciliteiten bevindt zich in het naastgelegen Village Montana. Op aanvraag (naar beschikbaarheid) en tegen betaling kan er gebruik gemaakt worden van de luxe spa's van de nabijgelegen résidences Montana Lodge (op ca. 50 meter) en Village Montana Plein Sud (op ca. 150 meter). Deze spa's zijn voorzien van o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam.

Vanaf € 429,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village - 14-16 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village - 14-16 personen
Chalet.nl

Mooie, recent gebouwde luxe chalet-appartementen ingericht en gebouwd in typisch Savoyaardse stijl. Er is gewerkt met veel hout en andere natuurlijke materialen, waardoor het geheel een gezellige uitstraling heeft gekregen. Les Balcons de Val Cenis Village bestaat uit een negental chalet-gebouwen waarin de appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn als een klein dorpje opgezet en dit "dorpje" heeft een aantal eigen faciliteiten voor de eerste behoeftes zoals een bakker, skiverhuur en een supermarkt. Bij de receptie en in alle appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de Val Cenis Village ligt direct aan een eenvoudige groene piste (Hermine). Via deze piste zijn de cabinelift (TC 10 Val Cenis Le Haut) en de skischool met kinderclub gemakkelijk bereikbaar (ca. 150 meter). De cabinelift heeft een snelle aansluiting op het beginnersgebied van Val Cenis, hier vind je vele groene pistes. De gevorderde wintersporter neemt na de cabinelift nog een snelle stoeltjeslift (Arcelle) waarna je het hele skigebied (125 km piste) door kunt. De appartementen zijn op loopafstand van het centrum van Val Cenis gelegen. Op ca. 200 meter van de résidence is een overdekt zwembad gelegen met een kinderbad (Parc des Glières) waar gratis gebruik van kan worden gemaakt. Ook is er een jacuzzi (tegen betaling). Les Balcons de Val Cenis Village heeft ook een eigen restaurant met zonneterras direct naast de piste; La Bergerie. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren, wel zo makkelijk!

Appartement Les Châteaux d'Abondance met jacuzzi - 8 personen

Appartement Les Châteaux d'Abondance met jacuzzi - 8 personen
Chalet.nl

In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.

Vanaf € 1.750,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Les Oursons - 6-7 personen

Chalet-appartement Les Oursons - 6-7 personen
Chalet.nl

Chalet Les Oursons heeft een gunstige ligging in het gezellige skidorp Les Gets. Zowel het centrum als de cabinelift naar het skigebied op de Mont Chéry vind je op slechts 200 meter loopafstand. Er rijdt een gratis treintje tussen de Mont Chéry cabinelift en de Chavannes skiliften, die aan de andere kant van het centrum liggen (ca. 450 meter). Met deze skiliften heb je toegang tot het Chavannes/Ranfoilly gebied dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Bij de Chavannes skiliften bevindt zich de ESF skischool. Les Gets is een familievriendelijk dorp met een levendig centrum, waar vele restaurantjes, (après-ski) bars, supermarkten, sportwinkels en boetiekjes te vinden zijn. Voor de allerkleinsten is er een kinderopvang en jong en oud kan zich vermaken op de schaatsbaan of rodelbaan. Chalet Les Oursons is onderverdeeld in drie comfortabele appartementen, geschikt voor 4 tot 12 personen. Er is parkeergelegenheid buiten bij het chalet.

Vanaf € 1.950,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Le Haut - 8-10 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Le Haut - 8-10 personen
Chalet.nl

Les Balcons de Val Cenis Le Haut bestaat uit prima chalet-appartementen die in typisch Savoyaardse stijl zijn gebouwd en ingericht. Er is veel gewerkt met hout en andere natuurlijke materialen waardoor het een gezellige uitstraling heeft. De résidence heeft een mooi uitzicht over de vallei. Een kleine supermarkt en bakker vind je direct bij de appartementen, voor de overige faciliteiten kun je terecht in het centrum van Lanslevillard, dat op ca. 500 meter afstand is gelegen. De appartementen zijn prima gelegen, op slechts 150 meter van de piste, skischool en de cabinelift (TC Val Cenis Le Haut). Bij voldoende sneeuw ski je zo naar de piste en lift (off-piste, niet voor absolute beginners). Om terug te komen, maak je gebruik van de sleeplift die begint bij de cabinelift en vlakbij de appartementen eindigt. Je kunt gratis gebruik maken van de fitnessruimte en de twee sauna's van Les Balcons de Val Cenis Le Haut. Elk appartement heeft een eigen skiberging. Op ca. 500 meter van de résidence is een overdekt zwembad met ijsbaan (Parc des Glières) gelegen, waar de gasten van deze appartementen gratis gebruik van kunnen maken. Bij de receptie en in alle appartementen kun je gebruikmaken van gratis Wi-Fi internet. Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage onder de résidence (hoogte 2.00 meter).

Chalet-appartement L'Ecrin des Neiges - 4-5 personen

Chalet-appartement L'Ecrin des Neiges - 4-5 personen
Chalet.nl

Résidence L'Ecrin des Neiges heeft een gunstige ligging in Chamrousse. De appartementen liggen in de wijk Roche Béranger, schuin tegenover de piste en stoeltjeslift Bachat-Bouloud. Deze lift brengt je het skigebied van Chamrousse in, waar ca. 90 km piste te vinden is. Het centrum van Chamrousse met verschillende winkels en restaurants ligt op ongeveer 500 meter afstand van L'Ecrin de Neiges. De résidence bestaat uit 134 eenvoudige appartementen, die verdeeld zijn over 3 gebouwen. Er is een lift aanwezig. Als gast van Résidence L'Ecrin des Neiges kun je gratis gebruik maken van het verwarmde binnenzwembad (10 x 10 meter). De sauna is tegen betaling te bezoeken (? 5,- p.p. / 30 minuten). Verder is er een skiberging en Wi-Fi in de appartementen (tegen betaling) en bij de receptie (gratis). De auto kun je parkeren in de overdekte parkeergarage (betaald) en ook buiten bij de résidence zijn parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid en alleen ter plaatse te reserveren).