Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Majorine - 6-10 personen

Chalet-appartement Majorine is gelegen op een gunstige locatie in het bergdorpje Le Bettaix. De stoeltjeslift bevindt zich op ongeveer 350 meter afstand en het is mogelijk om terug te skiën tot dichtbij het chalet. In Le Bettaix vind je slechts enkele voorzieningen, maar voor de dagelijkse boodschappen, allerlei restaurants en uitgaansgelegenheden, een skischool en voorzieningen zoals een overdekt zwembad, kun je terecht in het vlakbij gelegen Les Menuires. Je vindt dit gezellige dorp op circa 3 km afstand van chalet-appartement Majorine. Dit chalet-appartement is gelegen op de begane grond (toegang via trap) van een vrijstaand chalet. In dit chalet is nog een tweede appartement aanwezig. Chalet-appartement Majorine is geschikt voor maximaal 10 personen en beschikt o.a. over een sauna en een skiberging. Verder is er broodjesservice mogelijk. Bij het chalet zijn parkeerplaatsen aanwezig.

Vanaf € 288,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Dibona zondag t/m zondag - 6 personen

Chalet-appartement Dibona zondag t/m zondag - 6 personen
Chalet.nl

Dibona is een chalet-appartement voor maximaal 6 personen, gelegen in het rustige en charmante dorpje La Villette, vlakbij Vaujany. Op ca. 350 meter afstand vind je een blauwe piste en op ongeveer 500 meter afstand bevinden zich twee skiliften. Met de Villette-Montfrais cabinelift ga je direct het skigebied in. De Vaujany-Villette cabinelift brengt je naar Vaujany, waar je vervolgens met de Vaujany-Alpette cabinelift verder het skigebied in wordt gebracht naar 2800 meter hoogte. Het skigebied Alpe d'Huez-Le Grand Domaine beschikt in totaal over 250 km piste en biedt mogelijkheden voor wintersporters van alle niveaus! Vanaf het chalet rijdt er een gratis shuttlebusje naar de skilift en terug. Dit appartement is comfortabel ingericht in huiselijke stijl. In de sfeervolle woonkamer kun je na een dag op de ski's heerlijk opwarmen bij de houtkachel! Verder heeft het appartement o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een zonnig terras. Er is privé-parkeergelegenheid direct bij het chalet en er zijn een skiberging met skischoenendroger en wasmachine en droger aanwezig voor gezamenlijk gebruik. Ter plaatse kun je broodjesservice regelen. Het dorp Vaujany bevindt zich ongeveer 1 km van appartement Dibona vandaan en beschikt over diverse voorzieningen. Zo kun je er o.a. terecht voor een supermarkt, skischool, kinderopvang, sportwinkels, restaurants en bars. Ook vind je in het dorp een schaatsbaan, overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. De chalet-appartementen Dibona en Lucette bevinden zich in hetzelfde chalet.

Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 5-7 personen

Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 5-7 personen
Chalet.nl

Résidence Le Hameau de Valloire is gelegen bij de entree van het dorp Valloire. Het geheel herbergt in totaal 54 comfortabele appartementen, verdeeld over vijf verdiepingen (met lift). Het centrum van het gezellig Valloire, met een ruime keuze aan winkels en restaurants, is gelegen op ongeveer 1500 meter afstand. De skilift en piste zijn op ca. 1200 meter van Le Hameau du Valloire te vinden. Voor de résidence vertrekt de gratis skibus elke 30 minuten. De résidence beschikt over een wasserette, een gezamenlijke skiberging en over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad (8 x 14 meter), hammam en sauna (vanaf 16 jaar) en een fitnessruimte. Verder vind je er een squashbaan en een pooltafel. Er is Wi-Fi in het appartement en gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Broodjesservice is via de receptie mogelijk.

Chalet Balcons Acacia - 16-18 personen

Chalet Balcons Acacia - 16-18 personen
Chalet.nl

Chalet Balcons Acacia is een mooi en comfortabel chalet, geschikt voor groepen tot 18 personen. Het chalet is van alle gemakken voorzien en beschikt onder andere over een infraroodsauna, een wasmachine, twee open haarden, een skiberging en meerdere balkons. Chalet Balcons Acacia ligt direct naast chalet Acacia, maar is geheel op zichzelf staand. Het chalet bevindt zich in Saint Marcel de Belleville, een karakteristiek bergdorpje tussen Saint Martin de Belleville en Les Menuires. De cabinelift en skipiste zijn gelegen op circa 1,1 km afstand van het chalet, in het dorp Saint Martin de Belleville. De skibushalte ligt op circa 150 meter afstand. Vanuit Saint Marcel de Belleville rijden bussen naar Saint Martin de Belleville en Les Menuires. Let op: de skibus rijdt 's morgens 2x en aan het eind van de dag ook 2x (wijzigingen voorbehouden). In deze dorpen kun je terecht voor de dagelijkse boodschappen en andere voorzieningen. Bij het chalet is voldoende parkeergelegenheid.

Chalet Aigle des Neiges inclusief catering en buiten-jacuzzi - 20-21 personen

Chalet Aigle des Neiges inclusief catering en buiten-jacuzzi - 20-21 personen
Chalet.nl

Chalet Aigle des Neiges heeft een gunstige ligging in het traditionele wintersportdorp Les Gets. Het chalet ligt namelijk heerlijk rustig aan het einde van een doodlopend straatje, maar toch dichtbij het levendige centrum van Les Gets (ca. 300 meter). Aan beide zijden van Les Gets vind je skigebieden. De Chavannes skiliften liggen op ongeveer 450 meter loopafstand van het chalet en geven je toegang tot het Chavannes/Ranfoilly gebied. Dit gebied heeft mogelijkheden voor skiërs van alle niveaus en is aangesloten op de pistes van Morzine. Het kleinere skigebied op de Mont Chéry telt voornamelijk rode en zwarte pistes en is bereikbaar met de Mont Chéry cabinelift (ca. 600 meter afstand). Er rijdt een skibus naar het centrum en de skiliften; deze stopt op slechts 100 meter afstand van het chalet. Ook rijdt er de gehele dag een gratis treintje door het dorp, waar je met de ski's en skischoenen in en uit kunt stappen. In het centrum van Les Gets is volop te beleven. Naast een groot aanbod aan winkels zijn er vele restaurantjes en après-ski bars te vinden, maar ook kun je in het dorp een bezoek brengen aan de schaatsbaan of een Spa. De skischolen bevinden zich bij de Chavannes liften en voor de allerkleinsten is er een kinderopvang. Bij terugkomst in het chalet na een sportieve dag, is het heerlijk vertoeven in de jacuzzi op het overdekte terras of bij de open haard. Het chalet beschikt verder over o.a. een verwarmde berging voor het skimateriaal en Wi-Fi en bijna alle slaapkamers hebben een badkamer en-suite! Er is een privé-parkeergarage (voor één auto) onder het chalet, overige auto's kun je buiten bij het chalet parkeren. Bij chalet Aigle des Neiges is cateringservice inclusief. De cateringstaf bereidt de lekkerste maaltijden voor je en zorgt ervoor dat het chalet schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie 'Extra te boeken' voor een volledige omschrijving). Terwijl de cateringstaf je alle zorgen uit handen neemt, kun je volop genieten van het prachtige Les Portes du Soleil skigebied en alle faciliteiten die het chalet je te bieden heeft!

Vanaf € 11.800,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Arkor inclusief catering - 10-11 personen

Chalet Arkor inclusief catering - 10-11 personen
Chalet.nl

In het levendige centrum van Avoriaz in de wijk Ruches ligt chalet Arkor met ski-in en ski-out mogelijkheid. Doordat het chalet aan de piste ligt (10 m) kun je 's ochtends direct de latten onder binden en het veelzijdige skigebied ontdekken! De eerste skilift vind je al op 100 meter afstand. In het wintersportdorp Avoriaz lopen de skiliften en pistes tot midden in het dorp. Het autovrije dorp is het meest sneeuwzekere dorp in het hart van Les Portes du Soleil en staat ook wel bekend om haar kindvriendelijke karakter. Het sfeervolle dorpscentrum van Avoriaz ligt op drie minuten lopen. Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er verschillende leuke restaurants, bars, een supermarkt, diverse winkels, skiverhuur en een oefenweide voor kinderen. Ook is er naast skiën genoeg te beleven. Zo is er in het dorp een overdekt zwembad, wellnesscentrum, schaatsbaan, bowlingbaan, zijn er vier funparken. Ook kun je (in hoogseizoen) meelopen met de wekelijkse fakkeltocht. Chalet Arkor is een comfortabel en ruim opgezet chalet met een centrale ligging. Het chalet heeft verschillende faciliteiten te bieden. Zo beschikt het chalet over een sauna waar je na een dag actief in de buitenlucht lekker kunt ontspannen. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Ook is er in de woonkamer een open haard waar je 's avonds gezellig met een drankje kunt nagenieten van je dag. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom is er de mogelijkheid om je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht. Chalet Arkor wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen.

Vanaf € 6.950,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje