Chalet-appartement Montagnettes Lombarde - 8 personen
Direct aan de skipiste in het rustige deel van Val Thorens liggen de ruime chalet-appartementen Montagnettes Lombarde. Het centrum van Val Thorens, de skischool en kinderopvang bevinden zich allen op loopafstand. De negen ruime en sfeervolle appartementen zijn uitermate geschikt voor families met kinderen. Er is een internetaansluiting (Wi-Fi) aanwezig (voor 1 apparaat tegelijk). Via de receptie van de appartementen is het mogelijk om broodjes te laten bezorgen. Op loopafstand is tevens een sportcomplex met o.a. een overdekt zwembad, sauna's, funpark, fitness en andere sport- en spelmogelijkheden, voor zowel volwassenen als kinderen. Montagnettes Lombarde beschikt niet over een eigen parkeergarage. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 500 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement La Clef des Champs - 4 personen
De recent gebouwde résidence La Clef des Champs (2015) ligt op een gunstige locatie in het charmante dorp Les Gets. De cabinelift naar het skigebied op de Mont-Chéry ligt slechts 200 meter van de résidence vandaan en de Télécabine des Chavannes en Chavannes Express vind je op ongeveer 500 meter afstand. De Chavannes skiliften geven je toegang tot het Chavannes/Ranfoilly skigebied, met aansluiting op Morzine. Vanuit Morzine kun je diverse kanten op in de skiregio Les Portes du Soleil. Het sfeervolle centrum van Les Gets is gelegen op ca. 300 meter afstand van résidence La Clef des Champs. In dit centrum vind je een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants en bars. Les Gets biedt daarnaast diverse voorzieningen voor kinderen, zoals kinderopvang, een kinderclub en schaatsbaan en er worden allerlei activiteiten georganiseerd. Résidence La Clef des Champs is onderverdeeld in meerdere appartementen, waarvan wij een 4-persoons en een 6-persoons appartement aanbieden. De appartementen zijn comfortabel ingericht en hebben o.a. een Wi-Fi internetverbinding, ruim terras en ski locker. Je hebt één parkeerplaats buiten bij de résidence tot je beschikking.
Vanaf € 488,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Goléon-Val Écrins - 10 personen
Résidence Goléon-Val Écrins bestaat uit twee naast elkaar gelegen chalet-gebouwen waarin 20 mooie appartementen zijn ondergebracht. Beide gebouwen zijn drie verdiepingen hoog en beschikken over een lift. De résidence is gelegen in de chalet-wijk Petit Plan op korte afstand van zowel de skilift als de winkels. De piste vind je op ca. 100 meter en de skibus naar het centrum stopt direct voor de deur. De résidence beschikt over een sauna en Turks stoombad (open van 14u tot 20u), skiberging met skischoendroger, Wi-Fi internet (tegen betaling, één code per apparaat) en eigen parkeergelegenheid (zowel tegen betaling overdekt als gratis in de openlucht).
Vanaf € 708,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Du Soleil - 10-12 personen
De mooie, luxe chaletappartementen van Chalets du Soleil liggen op de hoogste plek van Les Menuires; aan het einde van de wijk Reberty 2000. De appartementen zijn in diverse vrijstaande chalets ondergebracht en liggen direct aan de piste. Je hebt gemakkelijk toegang tot twee blauwe pistes en het beginnersgebied van Les Menuires. Ook is de skischool op een korte afstand gelegen. De appartementen zijn in Savoyaardse stijl gebouwd met veel hout en hebben een sfeervolle inrichting met o.a. een open haard. Elk appartement heeft een eigen ski-locker met schoendroger en beschikt over Wi-Fi verbinding (max. 1 apparaat tegelijk). Het centrum van Les Menuires is met de gratis skibus te bereiken. Winkels, bars en restaurants zijn in de directe omgeving van Chalets du Soleil te vinden. Bij de receptie is het mogelijk om verse broodjes te bestellen en om fondue- en raclette apparaten te lenen. De auto kun je op de gratis parkeerplaatsen in de omgeving kwijt of parkeer je tegen betaling in de eigen parkeergarage.
Vanaf € 361,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Des Neiges Arolles - 6 personen
Mooie, comfortabele chalet-appartementen die van alle gemakken voorzien zijn. Chalet des Neiges Arolles is centraal gelegen in het gebied van het zeer sneeuwzekere Les Arcs en heeft een mooi uitzicht. De appartementen zijn over een aantal chaletgebouwen verdeeld en liggen in de chaletwijk van Arc 2000, vlak onder het centrum van dit moderne skistation. De piste eindigt op ca. 30 meter van het hoofdgebouw. De sleeplift is direct tegenover het receptiegebouw gelegen. Met deze lift heb je direct toegang tot het gehele skigebied. Om in het centrum te komen, kun je met een personenlift (deze bevindt zich in het gebouw tegenover de receptie) naar boven en is het daarna nog een klein stukje lopen. In dit centrum zijn diverse winkels, restaurants, bars, een bowlingbaan en ook de skischool te vinden. Chalet des Neiges Arolles heeft diverse luxe voorzieningen zoals een sauna, fitness en verwarmd overdekt zwembad (allen gratis toegankelijk). Op slechts 25 meter van de appartementen vind je een supermarkt, twee pubs en twee skiwinkels. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en in de appartementen. Chalet des Neiges Arolles beschikt over een eigen parkeergarage, de plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 100,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.20 meter, vooraf reserveren is sterk aanbevolen. Eventueel kun je de auto ook parkeren op één van de de openbare parkeerplaatsen (ca. ? 70,00 per week) of in één van de openbare parkeergarages (ca ? 90,00 per week) in het dorp.
Vanaf € 450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Vermont - 6-8 personen
Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vanaf € 216,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
