Chalet-appartement Civetta studio - 2-4 personen
In het hart van de Dolomieten en op 100 meter van de piste en cabinelift liggen de recent gebouwde (2011) chalet-appartementen Civetta. De Pecol cabinelift brengt je direct naar het centrum van het Civetta skigebied, met haar prachtige vergezichten. Ook is bij het beginpunt van de lift de skischool aanwezig. In Zoldo Alto is het ook mogelijk te avondskiën, de pistes waar dit mogelijk is liggen recht tegenover chalet-appartementen Civetta en hiermee is het avondskiën zeker een aanrader! Het centrum van Zoldo Alto ligt op korte loopafstand gelegen, hier is zijn verscheidene winkels en restaurants aanwezig. Ook is er op loopafstand van de chalet-appartementen Civetta een kleine aprés-ski bar gelegen. Er is een game-room voor de kleinsten onder ons aanwezig. Verder kan het skimateriaal in de skiroom met verwarmde schoendrogers geplaatst worden. In de residence zijn liften aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Residence Al Sole Superior - 2-4 personen
De mooie en moderne residence Al Sole ligt midden in het centrum van het gezellige en typisch Italiaanse Canazei. Op korte loopafstand kun je al veel winkels, restaurants en barretjes vinden. In de morgen is het mogelijk in 5 minuten lopend naar de cabinelift 'Pecol' te gaan, vanuit hier heb je direct toegang tot het immense Dolomieten skigebied. Bij deze lift is ook de skischool gelegen. De pistes rond Canazei zijn een schakel in de beroemde Sella Ronda skitour, vanuit hier kun je dus ook per ski naar o.a. Selva/Wolkenstein, Arabba en Corvara. Canazei beschikt over één (rode) dalafdaling, Residence Al Sole is perfect gelegen aan het eind van deze piste. Mocht je na het skiën nog heerlijk willen genieten in de wellness area is dit geen probleem! Wellness center AquaVitalis biedt voor de gasten een zwembad, kinderbadje omringd door ligstoelen, sauna, Turks bad en een fitness ruimte. Verder hoeven de kinderen zich ook niet te vervelen, voor hen is er een kinderspeelkamer met animatie in de middag (voor kinderen van 3 t/m 10 jaar). Residence Al Sole in Canazei beschikt over een restaurant en bijbehorende bar, een eigen parkeergarage (tegen betaling), een wasserette (tegen betaling) en elk appartement beschikt over een kluisje en een individuele skilocker. Bij de receptie is gratis Wi-Fi beschikbaar. Kortom, alle ingrediënten voor een geweldige vakantie zijn aanwezig in Residence Al Sole!
Vanaf € 1.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Edelweiss Alleghe Cardo - 4 personen
Vakantiehuis Edelweiss Alleghe is een recent gebouwd vakantiehuis (opgeleverd in zomer 2012) met meerdere appartementen. Het is prachtig gelegen aan het stuwmeer van Alleghe en op 1 km afstand van het centrum. Omgeven door natuur, bergen en water, is vakantiehuis Edelweiss ideaal voor een ontspannende vakantie met een mooi skigebied op korte afstand. De skibushalte bevindt zich al op 350 meter van het vakantiehuis, de skilift en piste op 1500 meter afstand. Vakantiehuis Edelweiss Alleghe bestaat uit vier appartementen. De appartementen zijn gezellig en smaakvol ingericht, met gebruik van hout en in de typische sfeer van de bergen. Alle appartementen beschikken over een balkon met uitzicht op het meer en een skiberging met skischoendrogers. Er is parkeergelegenheid aanwezig. Bij het vakantiehuis kun je heerlijk genieten van ontspannende avonden met een goed glas wijn of genieten van het uitzicht op de bergen. De dichtstbijzijnde winkels vind je al op 400 meter en in het centrum van Alleghe vind je naast winkels ook verschillende gezellige restaurants en barretjes. Daarnaast is het maken van een wandeltocht langs het meer een aanrader ("lungolago"), of de wat intensievere wandelroute "giro del lago", die je in ca. een uur van Masarè naar de waterval van Ru de Rialt leidt.
Vanaf € 725,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Excalibur 1
Twee onafhankelijke woningen, ontstaan na restauratie van een boerderij en het naastgelegen huis, gelegen op een panoramische en rustige locatie in de heuvels van de provincie Grosseto. Het pand wordt omringd door de bossen en biedt een ontspannen geheel. Het is de ideale locatie voor wie op zoek is naar ontspanning te midden van de natuur, maar op hetzelfde moment ook wanneer u geïnteresseerd bent in ongerepte plaatsen en dorpen buiten de gemeenschappelijke Toscaanse tours! Mooi en compleet meubilair. Single verwarming met GPL.Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs..
Vanaf € 924,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casale Biancospino
Mooi vrijstaand landhuis, onlangs gerestaureerd, gelegen in de heuvels bij Chianciano Terme. Het huis bestaat uit 2 aangrenzende appartementen ieder met eigen ingang, zodat de privacy verzekerd is voor twee samen reizende families. De eigenaar hield zelf toezicht bij de restauratie en gebruikte de typische stenen uit de streek. Het huis biedt een mooi uitzicht over het landschap en heeft een terras in de tuin om buiten te eten. Het panoramisch gelegen zwembad wordt soms ook gebruikt foor de eigenaar van het huis. Nieuwe meubels in rustieke stijl.
Vanaf € 1.589,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Regina - 2-4 personen
Appartementencomplex Regina bevindt zich aan het stuwmeer van het bergdorpje Alleghe. Het gezellige centrum met winkeltjes en restaurants ligt op 900 meter. De skilift ligt op ca. 700 meter afstand. Op 50 meter afstand van de residence stopt een skibus en hiermee is de cabinelift dus makkelijk bereikbaar. Ook is het eenvoudig met de eigen auto naar de lift te rijden, hier is namelijk een grote parkeerplaats (gratis). Belangrijk detail is dat de appartementen in zomer 2011 volledig zijn gerenoveerd. Veel appartementen bieden een schitterend uitzicht over het stuwmeer van Alleghe. In de kelder van het appartementencomplex is een skiberging. Verder zijn er overdekte en open parkeerplaatsen.
Vanaf € 600,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
