Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Kristall Plaza Niederau Type B - 2-4 personen

Tegenover de piste en Markbachjoch skilift, in het gemoedelijke dorpje Niederau, vind je de compleet gerenoveerde appartementen Kristall Plaza Niederau (geopend in december 2016). De luxe appartementen hebben een centrale ligging, dichtbij alle voorzieningen. In het dorpscentrum van Niederau zijn een aantal restaurants/bars, winkeltjes en twee supermarkten te vinden. En ook de skiverhuur bevindt zich nabij de appartementen. Niederau heeft een eigen skigebied met voornamelijk rode en zwarte pistes of op de Markbachjoch en Lanerköpfl bergen. Vanaf de Lanerköpfl vertrekt ook een rodelbaan. Voor meer kilometers piste kun je gemakkelijk met de skibus naar het dorp Auffach, de skibus stopt bij het appartement. Dit deelskigebied van de Wildschönau is verbonden met het Alpbachtal. Mocht je ook eens in het WilderKaiser-Brixental skigebied willen skiën, dan kun je in ca. 15 minuten rijden naar de Salvenbahn in Hopfgarten. Het kleinschalige appartementengebouw Kristall Plaza Niederau heeft aan de buitenkant de traditionele Oostenrijkse uitstraling, waarbij veel hout is gebruikt. In het gebouw zijn vijf appartementen en een penthouse, allen modern ingericht met o.a. vloerverwarming en Wi-Fi. Via de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Op de begane grond bevindt zich het nieuwe restaurant Glennie's met typisch Hollandse gerechten en tussendoortjes, zoals winterse erwtensoep, malse biefstuk en broodjes vis, maar ook bitterballen en tompoucen zijn hier verkrijgbaar. Liefhebbers van après-ski kunnen hun hart ophalen in Glennie's Café, waar regelmatig een dj en/of een Nederlandse artiest zal optreden (er wordt hierbij rekening gehouden met het geluidsniveau i.v.m. de nachtrust). Bij Glennie's kun je tevens terecht voor een lunch. In het appartementengebouw vind je verder een receptie, een lift en een verwarmde skiberging. Bij Kristall Plaza Niederau zijn parkeerplaatsen. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.

Vanaf € 785,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Auhäusl - 6 personen

Chalet Auhäusl - 6 personen
Chalet.nl

Chalet Auhäusl is de perfecte keuze voor iedereen die van de natuur houdt en toch niet te ver weg van alle levendigheid wil zitten. Het sfeervolle houten chalet ligt namelijk direct aan de bosrand midden in het groen en het centrum van Fügen ligt op zo'n ca. 2,5 km afstand. Voor een gevorderde skiër is het bij goede sneeuwcondities mogelijk om vanaf het chalet met de ski's de skilift te bereiken. Tevens kun je met de skibus in ca. 10 minuten naar de Spieljochbahn en skipiste, de skibushalte vind je al op 300 meter afstand. Bij de skilift vind je tevens een skischool. Wil je een ander skigebied ontdekken? Dan kun je met de auto of skibus richting het dalstation van de Hochzillertalbahnen in Kaltenbach rijden. De skilift ligt op ca. 10 km van het chalet Auhäusl vandaan. In de levendige plaats Fügen vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er diverse winkels, restaurants en vele gezellige barretjes waar je kunt après-skiën en kunt genieten van een welverdiend drankje. Ook is er een schaatsbaan en is er de mogelijkheid om te ontspannen in het wellnesscentrum 'Erlebnistherme Zillertal' met overdekt zwembad. Er valt voor elke wintersporter wel iets te beleven! Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier fijn thuiskomen en kun je lekker opwarmen bij de tegelkachel in chalet Auhäusl. De eigenaar zorgt ervoor dat er voldoende hout aanwezig is. Bij het typisch Oostenrijkse chalet zijn voldoende parkeerplaatsen en is er broodjesservice mogelijk. Verder is er een wasmachine ter beschikking en heeft het chalet een terras. Door het gebruik van veel hout ademt het chalet een relaxte sfeer uit en kun je hier genieten van alle rust en het prachtige uitzicht.

Chalet-appartement Stefan - 4 personen

Chalet-appartement Stefan - 4 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Stefan ligt in de wijk Mathon, nabij Ischgl. Op ca. 4,6 km afstand is de Silvrettabahn waarmee je op de Idalp komt. Vanuit hier kun je verder het skigebied van Silvretta Arena gaan verkennen. Bij de Silvrettabahn bevindt zich ook de skischool en het bruisende centrum van Ischgl. De skibushalte is op ca. 350 meter van het chalet-appartement. Het centrum van Ischgl ligt op ca. 4,7 km van chalet-appartement Stefan. In dit plezierige wintersportdorp vind je meerdere barretjes voor een gezellige après-ski. Er zijn in Ischgl ook diverse restaurants, winkels en een rodelbaan. Chalet-appartement Stefan heeft een moderne en vriendelijke inrichting en is van alle gemakken voorzien. In het appartement heb je een Wi-Fi internetverbinding en in het huis is een skiberging. Bij Haus Stefan is parkeergelegenheid. In de wijk Mathon kun je ook als langlaufer goed uit te voeten. Er ligt namelijk een mooie langlaufloipe die van Ischgl via Mathon naar Galtür tot aan de Bielerhöhe loopt. Daarnaast is er in Mathon nog een kleine oefenweide voor de beginnende skiër.

Appartement Hochkrimml 108 - 4 personen

Appartement Hochkrimml 108 - 4 personen
Chalet.nl

Klein, maar gezellige chalet met een centrale ligging in Hochkrimml en in de buurt van de Duxeralm stoeltjeslift. De Platten-Gletscherblickloipe loopt langs het chalet. Bij goede sneeuwcondities is het mogelijk om terug te skiën naar het appartement. Appartement Hochkrimml 108 beschikt o.a. over een sauna (gezamenlijk gebruik, tegen betaling) en er is parkeergelegenheid. Broodjesservice is mogelijk. Ligging op de plattegrond: G3, nr. 108 (zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.

Chalet Almdorf Katschberg Almdorf - 8-10 personen

Chalet Almdorf Katschberg Almdorf - 8-10 personen
Chalet.nl

Almdorf Katschberg bestaat uit vier chalets, elk geschikt voor 10 personen. Alle chalets zijn in Oostenrijkse stijl gebouwd en doen gezellig aan. Het park is fantastisch gelegen aan de voet van de rode piste (Abfahrt von Aineck, Nr. 11) en zwarte piste (Direttissima, Nr. 11a). De stoeltjeslift Aineckbahn die naar de top van de Aineck berg gaat ligt op 100-150 meter van de chalets. De dorpskern van het plaatsje Katschberg met de winkels en restaurants ligt op loopafstand van het chalet. Ook bevindt zich in Almdorf Katschberg een speelplaats voor kinderen.

Appartement Lydia Type A, zondag t/m zondag - 6 personen

Appartement Lydia Type A, zondag t/m zondag - 6 personen
Chalet.nl

Dichtbij het centrum van Galtür, gelegen op een rustige locatie, vind je appartement Lydia. De skibus stopt al op 50 meter en pendelt iedere 10 minuten naar de 2 km verderop gelegen stoeltjeslift. Met deze stoeltjeslift kom je in het familievriendelijke Silvapark skigebied, dit is eveneens gelegen in Galtür, in de wijk Wirl. Tevens is het mogelijk om met de skibus (ca. iedere 20 minuten) naar het welbekende en veelzijdige skigebied van Ischgl te gaan. In beide skigebieden bevinden zich skischolen, skiverhuurders en een skidepot. De bakker, slager, bank, VVV, restaurants en cafés zijn in ca. 2 minuutjes lopen te bereiken. Aan de rand van Galtür vind je een kleine supermarkt. Ben je op zoek naar meer restaurants of (après-ski)bars? In het bruisende Ischgl kun je je hart ophalen! Hier vind je tevens meer (sport)winkels. De appartementen zijn verzorgd ingericht en beschikken o.a. over een balkon op het zuiden en er is Wi-Fi aanwezig. Verder vind je in het appartementengebouw een skischoenendroger. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen. Gasten van appartement Lydia hebben gratis toegang tot het openbare zwembad "Erlebnishallenbad Silvapark", gelegen op ca. 130 meter van het appartement.