Chalet-appartement Central Studio Deluxe - 2 personen
In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Sabine - 2-4 personen
Het comfortabele chalet-appartement Sabine is op korte afstand van de piste gelegen (ca. 200 meter). Het chalet bevindt zich bij de entree van Königsleiten, waardoor het een rustige, maar toch centrale ligging heeft. Het centrum van Königsleiten, met o.a. diverse restaurants, bars, winkeltjes en supermarkt bevindt zich op loopafstand. De Märchenwald lift ligt op slechts 300 meter afstand van chalet-appartement Sabine en bij voldoende sneeuw is het zelfs mogelijk om terug te skiën tot aan het chalet. Chalet-appartement Sabine is in zomer 2011 compleet gerenoveerd en beschikt over 4 appartementen. Het chalet is van binnen comfortabel en sfeervol ingericht. Alle appartementen hebben een groot balkon met tuinmeubilair en een internetverbinding (Wi-Fi). Verder is er een gezamenlijke wasruimte (tegen betaling) met wasmachine en droger en er is een skiberging met schoenendroger aanwezig. Ligging op plattegrond: C6, nr. 2 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 715,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Enzianalm Hirtenstube - 4-6 personen
Chalet-appartement Enzianalm is gelegen in het hogere gedeelte van Königsleiten vanwaaruit de skiliften gemakkelijk te bereiken zijn en het Zillertal Arena skigebied goed te verkennen is. Ook restaurants en après-ski gelegenheden zijn in de nabije omgeving te vinden. In het dorpscentrum vind je een supermarkt. Vanuit het chalet heb je een mooi uitzicht over het omliggende landschap. In chalet zijn meerdere appartementen gesitueerd. Alle appartementen zijn gelegen op het zuiden en voorzien van een internetverbinding (Wi-Fi). Er is een gezamenlijke skiberging met skischoenendroger, wasmachine en droger aanwezig. Bij chalet-appartement Enzianalm is broodjesservice mogelijk. Verder zijn er parkeerplaatsen. Ligging op plattegrond: G3, nr. 117 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 1.350,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Eberharter - 5 personen
Bij Fügen, in het dorpje Hart im Zillertal, vind je de appartementen Eberharter. Het familievriendelijke Spieljoch skigebied is gelegen op ca. 5,5 km van het appartement en bij het dalstation van de Spieljochbahn bevindt zich een skischool en oefenweide. Om in het grotere skigebied van Hochfügen-Hochzillertal te komen kun je naar de skilift in Kaltenbach rijden, op 12 km afstand. Voor langlaufers is er op 5 km een loipe. Op 200 meter van Appartement Eberharter vind je een restaurant. Meer restaurants, maar ook (après-ski)bars, winkels en een supermarkt vind je in het dorpscentrum van Fügen op ca. 5 km afstand. Tevens vind je in Fügen het wellnesscentrum Erlebnistherme Fügen met overdekt zwembad. De verzorgd ingerichte appartementen hebben een rustige, zonnige ligging. Broodjesservice is mogelijk. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen. Sneeuwkettingen worden aanbevolen
Vanaf € 383,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sonnberg Ferienanlage Appartement type B - 2-4 personen
Chalet-appartementen Sonnberg liggen op een kindvriendelijk vakantiepark en hebben een rustige ligging in de wijk Reitdorf in het gemoedelijke Flachau. De dichtstbijzijnde 'Space Jet 1' skilift ligt op ca. 1.5 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 50 meter, welke je binnen vijf minuten naar de liften brengt zodat je zo snel mogelijk het veelzijdige skigebied kunt verkennen! Vanuit drie verschillende punten in het dorp heb je toegang tot het enorme skigebied, onderdeel van de Salzburger Sportwelt. Flachau ligt in het hart van de Ski Amadé en het levendige dorp kent een gezellige après-ski. Je vindt er naast alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport een ruim aanbod van bars, cafés en discotheken waar het tot laat gezellig is. De chalet-appartementen Sonnberg beschikken over een wellnessruimte met sauna en stoombad, die van 15.00 tot 22.00 uur geopend zijn. Hier kun je na een dag actief op de piste lekker relaxen en ontspannen. Voor de kinderen is het hier een waar paradijs. Er is een grote speelruimte (200 m²), kinderbioscoop, en klimwand. Bovendien is er van maandag t/m vrijdag de gehele dag gratis kinderopvang (voor baby's van 10.00 tot 14.00 uur) mogelijk. Is de auto al volgepakt? Geen probleem want je kunt hier een een compleet babypakket bestellen (babybedje met beddengoed, badje, kinderstoel, plaspotje, luieremmer en nachtlichtje) Ook zijn er kinderwagens en draagzakken beschikbaar. Verder beschikt Sonnberg over gratis Wi-Fi, bibliotheek en diverse gezelschapsspellen. Je kunt je bagage laden en lossen bij de appartementen en daarna de auto op de parkeerplaats van het autovrije vakantiepark neerzetten. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 580,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Elto - 4-6 personen
Op slechts 350 meter vanaf het centrum van Kaprun vind je de appartementen Elto. Winkels, restaurants en (après-ski)bars zijn van hier dus binnen enkele minuten lopend bereikbaar. De Maiskogelbahn ligt op ca. 500 meter en brengt je in het Maiskogel skigebied. Door een nieuwe verbindingslift is dit skigebied verbonden met de Kitzsteinhorngletjser en heb je toegang tot de vele sneeuwzekere pistes die dit gebied rijk is. De skibushalte bevindt zich direct voor het appartement. In appartement Elto vind je een wellnessrruimte met sauna, infraroodcabine en een relaxruimte. Ook is er een solarium (tegen betaling). Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine en droger in het gebouw. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 416,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
