Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Haus Stefan Tweede etage - 5-7 personen

Chalet Haus Stefan ligt aan de rand van het dorp Hippach (bij Mayrhofen) en bestaat uit meerdere appartementen met een panoramisch uitzicht. De ligging is rustig en aan een doodlopende weg. De appartementen in Haus Stefan zijn comfortabel ingericht en hebben ieder een balkon met uitzicht op de omliggende bergen. Op ca. 3,5 km van Haus Stefan vind je de 8-persoonsgondel van de Horbergbahn. Ga met deze lift naar boven en je kunt vervolgens skiën naar Mayrhofen, Finkenberg en Hintertux. Het centrum van Hippach ligt op ca. 2 km van de appartementen. Daar vind je verschillende restaurants en barretjes, maar voor de echte après-ski kun je het beste naar Mayrhofen. In het huis is een skiberging met skischoendroger. Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij het chalet.

Vanaf € 368,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Jenig Nassfeld Holiday Parcs - 4-6 personen

Chalet Jenig Nassfeld Holiday Parcs - 4-6 personen
Chalet.nl

Jenig Nassfeld Holiday Parcs is een vakantiepark met chalets en heeft in 2018 haar deuren geopend. De in totaal 12 chalets zijn vervaardigd uit mooie robuuste houtsoorten en hebben een warme uitstraling. Ook de inrichting is sfeervol en modern maar geeft je toch ook het typisch Oostenrijkse gevoel. De chalets liggen in Jenig, een buurtschap van Nassfeld, op ca. 6 kilometer van de Italiaanse grens. Vanuit Jenig Nassfeld Holiday Parcs heb je zicht op de skipistes die zich op ca. 3 kilometer afstand bevinden. Hier neem je de Millennium Express (de langste gondel in Oostenrijk) die je direct in het skigebied van Nassfeld brengt. Dit gebied is het grootste skigebied van Karinthië en beschikt over moderne liften, sneeuwkanonnen en ruim 110 kilometer piste. De skibus naar deze gondel stopt op slechts 150 meter van Nassfeld Holiday Parcs maar uiteraard kun je ook met je eigen auto gaan. Een grote supermarkt vind je op ca. 3,4 km afstand maar verse warme broodjes voor het ontbijt kun je dagelijks bij de receptie bestellen. Op korte afstand van het park ligt ook nog een benzinestation met een shop waar je voor kleinere inkopen terecht kunt.

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal 2-kamer, met privé-sauna - 2-4 personen

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal 2-kamer, met privé-sauna - 2-4 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (nummer 1a) bevinden zich de luxe appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal. De skilift Schönberg-Schaukel ligt op slechts 200 meter afstand van de appartementen en is via de piste gemakkelijk te bereiken. Terug skiën naar de accommodatie is tevens mogelijk. De appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal liggen in het gedeelte Schönberg. In dit gedeelte bevinden zich in de winter diverse restaurantjes, een skischool, een winkel en de skilift. Op ca. 2 km van het Sissipark ligt het dorp Lachtal waar meer faciliteiten zijn. Vanaf de appartementen kun je zo naar dit dorp skiën. Er zijn diverse wandelpaden in de directe omgeving van Sissipark. Sissipark Schönberg-Lachtal bestaat uit 3 gebouwen, met in het totaal 22 appartementen, van een 4-persoons studio tot een 10-persoons appartement. In het hoofdgebouw bevindt zich een restaurant (ontbijt en half pension zijn bij te boeken). De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en diverse appartementen beschikken zelfs over een eigen sauna! Er is vanuit de accommodatie een mooi panoramisch uitzicht over het dal en de terrassen/balkons liggen allemaal op het zuiden. Verder is er o.a. gratis internet (Wi-Fi), broodjesservice en een skiberging. In het naastgelegen hotel kun je (tegen betaling) gebruik maken van het zwembad en een uitgebreid wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad en infraroodcabine. Er is voldoende parkeergelegenheid bij de appartementengebouwen.

Vanaf € 1.065,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Residenz Scherrhof - 18-20 personen

Chalet Residenz Scherrhof - 18-20 personen
Chalet.nl

Het gezellige 20-persoons chalet Scherrhof is rustig gelegen aan de rand van het dorp Kirchberg. De dichtstbijzijnde stoeltjeslift 'Obergaisberg' is gelegen op 1,2 km afstand. De cabinelift 'Fleckalmbahn', waarmee je het grotere skigebied van de Kitzbüheler Alpen bereikt, ligt net buiten het dorp op ca. 3 km afstand van het chalet. Deze lift is makkelijk te bereiken met de skibus die op 50 meter afstand van de accommodatie stopt. Dit ruime chalet beschikt o.a. over een privé-sauna. Het authentiek Tiroolse centrum van Kirchberg is gelegen op ca. 900 meter afstand van chalet Scherrhof. Er zijn hier veel leuke après-ski mogelijkheden te vinden, vooral de 'London Pub' is erg populair. In Kirchberg zijn diverse skischolen en een kleuter skischool (vanaf drie jaar) te vinden. Verder is er een rodelbaan, een kunstijsbaan, een squashbaan, tennishallen en een 'Indoor Adventure' zwembad. Ook beschikt Kirchberg over een zeer mooi langlaufgebied met 60 km aan loipen.

Vanaf € 4.940,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Aitken Inclusief catering - 8-9 personen

Chalet Aitken Inclusief catering - 8-9 personen
Chalet.nl

Chalet Aitken heeft een gunstige ligging in het levendige dorp Sankt Anton. Op 500 meter ligt de 'Rendlbahn' skilift welke je omhoog het skigebied in brengt. Wanneer je geen zin hebt om te wandelen kun je de skibus pakken, deze stopt namelijk zowat voor de deur van het chalet (15 m). Het skigebied telt samen met het naastgelegen Lech 340 kilometer aan veelzijdige en uitgestrekte pistes. Het sfeervolle dorpscentrum van Sankt Anton ligt op zo'n vier minuten lopen. Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er verschillende leuke restaurants, bruisende (après-ski)bars, een supermarkt, diverse winkels, skiverhuur en een oefenweide voor kinderen. Ook is er naast skiën genoeg te beleven. Zo is er een wellnesscentrum in Pettneu am Arlberg waar je tijdens een actieve vakantie fijn kunt ontspannen. Sankt Anton is een populair en bekend wintersportoord met vele mogelijkheden en is de laatste jaren wat toegankelijker geworden voor een breder publiek. Het comfortabele chalet heeft een sfeervolle inrichting. Ook beschikt het chalet over een open haard en sauna waar je na een dag in de buitenlucht kunt opwarmen. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Een verblijf in chalet Aitken is inclusief uitgebreide cateringservice. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf nabij chalet Aitken.

Vanaf € 5.760,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Almwelt Austria Holzknecht - 8-10 personen

Chalet Almwelt Austria Holzknecht - 8-10 personen
Chalet.nl

Almwelt Austria is een vakantiedorpje op zich en ligt op 1200 meter hoogte. Het bevindt zich direct op de piste dus je stapt zo op de ski's naar de Reiteralm I stoeltjeslift en Hochwurzen I cabinelift. De skibus stopt vrijwel voor de deur. Zowel bij het dalstation als bij het bergstation van de Reiteralm Silver Jet bevindt zich een skischool. Het centrum van Schladming met bars, winkels en restaurants is op ca. 10 km afstand te vinden. Almwelt bestaat uit verschillende chalets en een hoofdgebouw met restaurant, receptie, speelkamer en bar met zonneterras. Ook is er een grote spa (tegen betaling) met o.a. sauna's, stoombad, infraroodcabine, relaxruimte, speciale douches, massage en solarium. Verder is er een grote après-ski hut, deze bevindt zich aan de rand van het dorp, direct aan de piste. Ter plaatse is het mogelijk om tegen betaling ontbijt, diner of halfpension te boeken.

Vanaf € 3.770,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje