Chalet Oberzinnegg max. 16 volw. + 2 kinderen - 14-18 personen
Rustig gelegen in de wijk Jausern op 1000 meter hoogte, net boven het wintersportdorp Saalbach, bevindt zich chalet Oberzinnegg. Dit charmante en typisch Oostenrijks chalet bestaat uit meerdere appartementen, die alleen gezamenlijk worden verhuurd. Het chalet is van alle gemakken voorzien en beschikt onder andere over vloerverwarming, een wasmachine en wasdroger, een skiberging en een balkon met uitzicht over het Glemmtal en de omliggende bergen. Het chalet Oberzinnegg beschikt tevens over een tuinhuis met privé-sauna en douche! De dichtstbijzijnde skilift (Schönleitenbahn) vertrekt op circa 1,6 km afstand van chalet Oberzinnegg. Aan het begin van de straat, zo'n 1200 meter vanaf het chalet, bevindt zich de skibushalte. Het centrum van Saalbach is gelegen op circa 5 km afstand. Je vindt hier onder andere meerdere skischolen, kinderopvang, diverse restaurants en après-ski gelegenheden. Bij het chalet is broodjesservice mogelijk. De eigenaar van chalet Oberzinnegg is tevens eigenaar van 'Snowmobil-City' in het vlakbij gelegen Vorderglemm. Als gast van dit chalet krijg je 10% korting op de entreeprijs. Het chalet beschikt over parkeergelegenheid. Let op: op de begane grond bevindt zich de woning van de eigenaar.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Aqua Aria - 4-8 personen
Appartement Aria is een gloednieuw appartement voor maximaal acht personen en ligt in een rustige omgeving in Längenfeld. Het is een ideale bestemming als je overdag wilt gaan skiën in een top skigebied maar na een enerverende dag lekker rust wilt hebben. De skibus stopt op ca. 40 meter afstand en brengt je in ca. 20 minuten naar het zeer populaire skigebied van Sölden. De langlaufloipe loopt vrijwel langs het appartement. Het centrum van Längenfeld ligt op ca. 2 km afstand. Hier vind je verschillende restaurants, winkels, supermarkten en bars. Ideaal als je even een boodschap wilt doen of als je een avondje liever buiten de deur wilt vertoeven.
Vanaf € 1.475,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Wildkogel Penthouse Type IIa - 4-6 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 1.610,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Kitz Chalets Jochberg Chalet Evian - 6-10 personen
De luxe chalet-appartementen Kitz Chalets Jochberg bevinden zich in Jochberg, vlakbij het centrum en de cabinelift. Er is veel gebruik gemaakt van hout, wat het chalet een typisch Oostenrijkse uitstraling geeft. Daarnaast straalt de inrichting van het chalet luxe en gezelligheid uit. Jochberg ligt ca. 9,3 km onder Kitzbühel. Op ca. 1,7 km kan je de Wagstätt cabinelift nemen en vervolgens de Wurzhöhe om het skigebied van Kitzbüheler Alpen in te komen. De nieuwe 3S cabinelift verbind Jochberg met Kirchberg en Kitzbühel, waardoor je toegang hebt tot meer dan 230 km aan pistes. De skibushalte is op ongeveer 1,3 km afstand. Het centrum van Jochberg is op ca. 1,5 km en is klein, maar beschikt over een supermarkt, een aantal bars, restaurants en een skischool. Voor levendige aprés-ski gelegenheden kan je terecht in Kitzbühel. Kitz Chalets Jochberg bestaat uit vier appartementen, die toegang hebben tot een gemeenschappelijke wellness met sauna, zwembad en douche. Verder is er een skiberging, groot terras, parkeergelegenheid en Wi-Fi. Ter plaatse kan er op aanvraag ontbijt service geregeld worden tegen betaling. Als je gebruik wil maken van de wellness ruimte kan je ter plaatse een tijdstip reserveren bij het chalet. Op dit tijdstip is de wellness ruimte alleen te gebruiken voor deze gasten. Als de wellness ruimte niet is gereserveerd, is het open voor alle gasten.
Vanaf € 5.775,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Ladner - 5-7 personen
Het typisch Tiroolse chalet Ladner is gelegen op een rustige locatie in Kappl, op een heuvel met schitterend uitzicht over de vallei. Het chalet bestaat uit twee appartementen, die zowel apart als in combinatie gehuurd kunnen worden. De appartementen hebben een comfortabele inrichting. De skilift (Dias-Bahn) is gelegen op ca. 2,8 km afstand van chalet Ladner en geeft je toegang tot het Silvretta Arena skigebied. Ook het skigebied van Ischgl, dat op ongeveer 10,5 km afstand gelegen is, is goed te bereiken. De skibus vertrekt op slechts 20 meter afstand van het chalet. Het centrum van het charmante dorpje Kappl ligt ca. 1,5 km van het chalet vandaan. Je vindt hier o.a. een skischool, kinderopvang en een aantal restaurants en après-ski bars. Chalet Ladner beschikt over parkeergelegenheid.
Vanaf € 1.030,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Residenza Solaris - 3 personen
Residenza Solaris is rustig en zonnig gelegen in de wijk Ebene, behorend tot de levendige wintersportplaats Ischgl. De dichtstbijzijnde skilift is de Pardatschgratbahn in Ischgl. Deze skilift is op ca. 3,5 km afstand van de appartementen gelegen en ook vind je hier pistes. De gratis skibus stopt vlakbij en brengt je in een paar minuten naar de lift. Op 150 meter vanaf Residenza Solaris vind je een Gasthof waar je traditionele Tiroolse specialiteiten, maar ook internationale gerechten kunt eten. Het centrum van Ischgl ligt op ongeveer 3,5 km afstand van de appartementen. Je kunt hier o.a. terecht voor gezellige après-ski- en uitgaansgelegenheden, restaurants, winkels, supermarkten, kinderopvang en de skischool. Ook een overdekt zwembad en schaatsbaan vind je in het dorp. In de omgeving van Ischgl zijn er tevens prima mogelijkheden om te wandelen, langlaufen en rodelen. De ruime appartementen van Residenza Solaris zijn licht en netjes ingericht en beschikken allemaal over een gratis Wi-Fi internet verbinding. In het appartementengebouw is een wellnessruimte aanwezig met een kleine sauna, stoombad en een ontspanningsruimte, waar je gratis gebruik van kunt maken. Er is een skiberging met skischoenendroger en er zijn gratis parkeerplaatsen bij het appartementengebouw. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 760,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
