Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Le Geais - 7 personen

Chalet Le Geais ligt op een mooie, rustige locatie onderin het wintersportdorp La Tzoumaz. Vanuit het chalet heb je een prachtig uitzicht over het Rhônedal. Op ca. 100 meter afstand vertrekt ongeveer elke 20 à 30 minuten de skibus naar het centrum en de cabinelift La Tzoumaz-Savoleyres. Het skigebied van La Tzoumaz is aangesloten op dat van Verbier. Vanuit Verbier kun je vervolgens verder Les Quatre Vallées gaan ontdekken! La Tzoumaz heeft een klein centrum, maar met alle benodigde voorzieningen. Het centrum ligt ca. 1 km van het chalet vandaan en heeft o.a. een aantal ski shops, restaurants/bars en een supermarkt. Ook vind je er een schaatsbaan en bij de cabinelift vind je een skischool, kinderopvang en overdekt zwembad met sauna. Chalet Le Geais is gebouwd en ingericht met veel hout, wat zorgt voor een warme sfeer, en de houtkachel maakt dit plaatje compleet. Er zijn twee parkeerplaatsen bij het chalet.

Vanaf € 675,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Les Bouquetins - 6 personen

Chalet Les Bouquetins - 6 personen
Chalet.nl

Het charmante chalet Les Bouquetins met privé-sauna is gelegen op een gunstige locatie boven het plaatsje Les Masses. De rode piste naar Les Masses loopt langs het chalet. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Les Masses, die je vervolgens weer het skigebied inbrengt. Bij goede sneeuwcondities is het mogelijk om tot aan het chalet te skiën. Chalet Les Bouquetins is gezellig ingericht met veel hout, wat zorgt voor een warme sfeer. Na het skiën kun je in het chalet lekker opwarmen bij het haardvuur of ontspannen in je eigen sauna! Verder heeft het chalet o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een terras en balkon met mooi uitzicht op de Dent Blanche en de beroemde Matterhorn. Je kunt niet met de auto bij het chalet komen, maar op ongeveer 60 meter afstand is een parkeerplaats gelegen. Je kunt het chalet verder te voet bereiken (via trap). Voor de dagelijkse boodschappen is er een supermarkt gelegen op ca. 1,5 km afstand van chalet Les Bouquetins. Het centrum van het plaatsje Les Collons, met winkels en restaurants, ligt ongeveer 2 km van het chalet vandaan.

Appartement Arc 1950 Le Village Superior - 8-10 personen

Appartement Arc 1950 Le Village Superior - 8-10 personen
Chalet.nl

De ski-in-ski-out résidence Arc 1950 Le Village ligt in het autovrije bergdorp Arc 1950, middenin het skigebied Paradiski - Les Arcs. Deze grote résidence bestaat uit 600 appartementen verdeeld over 8 gebouwen, gebouwd in chalet-stijl. De appartementen hebben een ideale ligging; direct aan de skipiste en dichtbij de skiliften, waardoor je 's ochtends meteen het skigebied in kunt! Het skigebied van Les Arcs is verbonden met het skigebied van La Plagne. Hierdoor heb je maar liefst 425 km piste tot je beschikking! Bij résidence Arc 1950 Le Village geniet je van allerlei luxe faciliteiten! Zo zijn er diverse wellnessruimtes aanwezig die samen beschikken over een sauna, hammam, jacuzzi's, fitnessapparaten, een verwarmd binnenzwembad en vier verwarmde buitenzwembaden. Tegen betaling kun je genieten van beautybehandelingen en massages. Daarnaast heeft de résidence o.a. een bar, restaurant, kleine supermarkt, bakker, sportwinkel, skiberging, wasruimtes, receptie (24/7) en een bagageruimte. De appartementen zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding. Het verschil tussen de 'normale' en Superior appartementen is het aantal vierkante meters. Er rijden regelmatig skibussen tussen de verschillende dorpen van Les Arcs. Er is ook een cabinelift die je van Arc 1950 naar Arc 2000 brengt. Auto's kun je tegen betaling parkeren in de parkeergarage bij de ingang van het dorp. Parkeerplaatsen kun je vooraf reserveren via www.effia.com.

Chalet Annika - 8-10 personen

Chalet Annika - 8-10 personen
Chalet.nl

Chalet Annika ligt in Huben in het Ötztal. Op ca. 9,5 km afstand is de Giggijochbahn in Sölden, van hieruit kun je het gehele skigebied verkennen. Het levendige centrum van Sölden met vele winkels, bars en restaurants is op 10 km afstand. De gratis skibus stopt op 130 meter van Chalet Annika. In Huben bevindt zich een supermarkt en een restaurant (op 400 meter van Chalet Annika. Voor meer keuze aan winkels en restaurants moet je naar Längenfeld toe (ca. 4 km).

Vanaf € 1.470,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Le Jardin d'Hiver met privé-zwembad - 14 personen

Chalet Le Jardin d'Hiver met privé-zwembad - 14 personen
Chalet.nl

Chalet Le Jardin d'Hiver is een nieuwgebouwd, authentiek en luxe chalet en bevindt zich in het zonnige, op een plateau gelegen, La Toussuire. De eerste piste van het Les Sybelles skigebied (ruim 300 km piste!) vind je op slechts 100 meter van het chalet. Je kunt al skiënd naar de piste gaan en je kunt ook skiënd weer terug bij het chalet komen (bij voldoende sneeuw). Alle benodigde winkels vind je op circa 200 meter van het chalet, daar begint het centrum van la Toussuire. Een gratis shuttlebus naar het centrum van La Toussuire vertrekt vlakbij het chalet. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor twee auto's. Er is één zak openhaardhout inclusief. Absoluut uniek aan Le Jardin d'Hiver is het verwarmde indoor zwembad, na een lange dag op de piste is het hier heerlijk bijkomen!

Chalet La Grange aux Fées - 10 personen

Chalet La Grange aux Fées - 10 personen
Chalet.nl

Het onlangs gerenoveerde appartement La Grange aux Fées ligt aan de rand van het dorp Les Gets, ongeveer 450 meter van de piste en Pérrières Express stoeltjeslift vandaan. Binnen een straal van 250 meter van het appartement vind je een Sherpa supermarkt, restaurant en skibushalte. Met de skibus sta je binnen enkele minuten in het centrum van Les Gets, waar de Chavannes skiliften en ESF skischool te vinden zijn. Verder beschikt het centrum over een uitgebreid aanbod aan gezellige bars en restaurants, winkels en ski shops met skiverhuur. In Les Gets kan er o.a. geschaatst, gerodeld, gelanglauft en gewandeld worden. De voormalige boerderij La Grange aux Fées is onderverdeeld in vier appartementen, waarvan wij een 10-persoons appartement aanbieden. Het appartement is o.a. voorzien van een balkon, Wi-Fi en een skiberging met skischoenendroger. Er zijn twee parkeerplaatsen beschikbaar voor dit appartement. Elke ochtend worden er gratis broodjes bezorgd bij dit appartement. Verder staat er bij aankomst een welkomstpakketje klaar met koffie, suiker, jam, boter en melk.