Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Glanzer Homes Studio 3 personen - 2-3 personen

Op 2090 meter hoogte, in de wijk Hochsölden, ligt appartementenhuis Glanzer Homes. Slechts 100 meter bij het chalet ligt de piste. Je kunt hier vandaan naar beneden skiën richting de Rotkogel skilift en aan het einde van de dag ski je weer gemakkelijk terug richting het appartement. De appartementen zijn goed en comfortabel ingericht. In het appartementenhuis is een gemeenschappelijke wellnessruimte waar je na een dag in de buitenlucht heerlijk kunt opwarmen in de sauna of het Turks stoombad. Verder is er een skiberging met skischoendroger, een WiFi-internetverbinding, een verblijfsruimte en een overdekte parkeerplaats. Ontbijt is tegen betaling ter plaatste te regelen. Het bruisende centrum van Sölden ligt op ca. 7 km van het appartementenhuis. Hier vind je een supermarkt voor je dagelijkse boodschappen, meerdere restaurants en gezellige bars. Let op: om de appartementen te bereiken kunnen sneeuwkettingen nodig zijn.

Vanaf € 655,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Bauernhof Hallmoos - 4-6 personen

Chalet-appartement Bauernhof Hallmoos - 4-6 personen
Chalet.nl

In de wijk Hallmoos, in Wagrain, ligt het chalet-appartement Bauernhof Hallmoos. De skilift in Wagrain ligt op ca. 5,4 km afstand. Met de Grafenbergexpress kun je de Alpendorf op en kom je in het Ski Amadé - Salzburger Sportwelt gebied terecht. Er is een verbindingslift waardoor de verschillende bergen van het skigebied op elkaar aansluiten. Het centrum van Wagrain ligt op ca. 4,8 km van Bauernhof Hallmoos. Dit gezellige en sfeervolle dorp heeft goede après-ski mogelijkheden. Voor de liefhebbers zijn er zo'n 8 bars en 3 discotheken. Daarnaast zijn er veel restaurants in Wagrain en heb je daarmee keuze genoeg om lekker uiteten te gaan. Verder is er in het dorp een supermarkt en een overdekt zwemparadijs. Het chalet Bauernhof Hallmoos is gelegen in een rustige wijk en heeft meerdere appartementen. Deze zijn verzorgd en hebben een warme sfeer door het vele gebruik van hout. Vanaf het balkon heb je een panoramisch uitzicht. In het chalet is een skiberging met skischoendroger en er zijn parkeerplaatsen beschikbaar. De ligging van Baurenhof Hallmoos is op een hellende weg en daarom kunnen sneeuwkettingen nodig zijn.

Chalet Hüttendorf Präbichl - 5-7 personen

Chalet Hüttendorf Präbichl - 5-7 personen
Chalet.nl

Het in 2006 gebouwde chaletdorp Hüttendorf Präbichl bevat tien chalets, waarvan wij er twee aanbieden. De chalets hebben een comfortabele inrichting, zijn gelegen aan de rand van het bos en naast de piste van Präbichl. Het Hüttendorf ligt midden in de onberoerde natuur van Präbichl, met een schitterend uitzicht over de omliggende bergen. De rustige en zonnige ligging zal zorgen voor een ontspannen wintersportvakantie. De chalets in Hüttendorf Präbichl hebben een zeer goede verbinding met de skiliften, waardoor je binnen een mum van tijd beschikking hebt over het relatief kleine maar gevarieerde skigebied. Het chaletdorp is bereikbaar met de auto, er is parkeergelegenheid in de omgeving (ca. 20 tot 100 meter). De dichtstbijzijnde supermarkt is gelegen in het nabij gelegen Vordernberg (ca. 5 km), maar verse broodjes kunnen dagelijks besteld worden ter plaatse (van maandag tot zaterdag, excl. feestdagen). Een aantal restaurants is op loopafstand van de chalets gelegen.

Chalet Jované Superior chalet (combi app.+ chalet) - 18 personen

Chalet Jované Superior chalet (combi app.+ chalet) - 18 personen
Chalet.nl

Chalet Jované bevindt zich op een rustige locatie in Bad Kleinkirchheim, in de wijk Obertschern. Op ca. 600 meter afstand van het chalet kan je twee kanten op in het skigebied, namelijk richting St. Oswald door de Sonnwiesbahn I en II te nemen of richting Bad Kleinkirchheim te gaan door de dalafdaling te nemen en vervolgens met de Maibrunnbahn het skigebied in te gaan. In totaal heb je toegang tot ongeveer 115 km aan pistes. Voor diverse voorzieningen kan je terecht in het centrum van Bad Kleinkirchheim op ca. 2,5 km. Bad Kleinkirchheim staat bekend om zijn twee grote kuuroorden "Thermal Spa St. Kathrein" en "Thermal Spa Römerbad", waar je terecht kan om te ontspannen na een lange dag op de piste. Chalet Jované is een groot chalet, verdeeld in een appartement en een chalet. Beide zijn apart te verhuren en hebben een afzonderlijke toegangsdeur, maar het is ook als combinatie beschikbaar. Het appartement is geschikt voor 6 personen, het chalet voor 12 personen en het gehele chalet voor 18 personen. Kort verblijf is ook mogelijk bij dit chalet. De gemeente Bad Kleinkirchheim heeft een actie voor skipassen van januari tot maart, waar chalet Jované aan mee doet.

Vanaf € 3.300,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Klausner Enzian - 4 personen

Chalet-appartement Klausner Enzian - 4 personen
Chalet.nl

Chalet Klausner is een authentieke Tiroolse boerderij (250 jaar oud) waarin zich de smaakvol ingerichte appartementen bevinden. Het chalet is zonnig gelegen tegen een helling, aan een bosrand in het plaatsje Ramsau (bij Mayrhofen). Skigebied Zillertal 3000 bevindt zich op ca. 4 km afstand (Horbergerbahn) van chalet Klausner. Het skigebied is eenvoudig per auto te bereiken, maar ook met de gratis skibus. De skibushalte bevindt zich direct voor het chalet! In het centrum van het schilderachtige dorpje Ramsau, op ca. 1,9 km afstand van chalet Klausner, vind je een aantal skischolen, restaurants, après-ski bars, een overdekt zwembad, enkele wellnessfaciliteiten, een rodelbaan en een ijsbaan. Een supermarkt bevindt zich op ca. 2,6 km van het chalet en een restaurant op een afstand van 900 meter. Het bruisende centrum van Mayrhofen ligt op ca. 5 km afstand. Na een lange dag in de sneeuw kun je in chalet Klausner heerlijk ontspannen in de Finse sauna (tegen betaling), die zich in een blokhutje in de tuin bevindt. Verder beschikt dit ruime en gemoedelijke chalet o.a. over een fraaie houtkachel, gratis Wi-Fi internetverbinding, een skiberging met skischoendroger en een geweldig uitzicht op de omliggende bergen van het Zillertal! Het chalet beschikt over parkeergelegenheid.

Chalet-appartement Das Wildkogel Type IVb - 8-12 personen

Chalet-appartement Das Wildkogel Type IVb - 8-12 personen
Chalet.nl

Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)

Vanaf € 2.660,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje