Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Panorama - 4-6 personen
De appartementen Panorama hebben een perfecte ligging aan de blauwe piste, midden in de Dolomieten. De liften om je verder in het prachtige gebied van Tre Valli te brengen, zijn dan ook gemakkelijk per ski te bereiken en hier is ook de skischool aanwezig. De appartementen zijn ruim en van alle gemakken voorzien. In het appartementencomplex is een wellness ruimte aanwezig met o.a. sauna, jacuzzi en Turks bad (vooraf te reserveren, kinderen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan). Verder is er een eigen bar, een skilocker met skischoendrogers en een wasruimte aanwezig (gebruik van wasmachine is tegen betaling). Een ontbijt buffet is tevens tegen betaling bij te reserveren, ook is het mogelijk simpelweg broodjes te bestellen voor het ontbijt. Het gezellige centrum van Falcade met restaurants en winkels ligt op een afstand van 4,5 kilometer. Dit centrum is met de auto in 5 tot 10 minuten bereikbaar. Naast de appartementen Panorama bevindt zich ook een restaurant en een aprés-ski bar om na het skiën gezellig een drankje te nuttigen. Appartement Panorama wordt standaard aangeboden van zaterdag t/m zaterdag, maar op aanvraag is een verblijf van zondag t/m zondag ook mogelijk!
Vanaf € 1.170,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Schöneben Chalet Op 't Suyden
In het prachtige dal van de Pinzgau en in het pittoreske dorp Wald in Pinzgau ligt het vrijstaande chalet Op ?t Suyden. Vanuit de woonkamer heb je toegang hebt tot het zonnige balkon/terras met een prachtig uitzicht op de bergen. Je kunt in dit chalet met maximaal 12 personen comfortabel verblijven. Het chalet is voorzien van drie slaapkamers met een 2-persoonsbed, één slaapkamer met twee 1-persoonsbedden en één slaapkamer met twee stapelbedden. Er zijn twee badkamers met douche, wastafel en toilet aanwezig waarvan er één uitgerust is met een bad. In de winter zit je goed in chalet Op ?t Suyden! De bushalte ligt op loopafstand van het chalet waardoor je binnen de kortste keren bovenop de berg staat in het familie skigebied Wildkogel Arena of het gevarieerde Zillertal Arena skigebied. Aan het einde van de dag berg je je ski?s en skischoenen op in de skiberging en kun je heerlijk ontspannen in de sauna of lekker opwarmen voor de open haard. In de zomer kun je vanuit het chalet diverse uitstapjes plannen. Stap op de fiets en maak een tocht door het prachtige Pinzgau dal. Breng een bezoekje aan het Nationalpark museum in Mittersil. Beklim de Krimmler Watervallen, pak een heerlijk terrasje in de omgeving of neem een duik in het Kristall(zwem)bad waar je gratis gebruik van mag maken.
Vanaf € 573,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vivaldi
Nice Agriturismo in midst of a property of 105 hectares (approx.. 600m a.s.l.) made of vineyards, olive groves, trekking paths, nature reserve, oak and chestnut forests , a restaurant and CASALE BOSCONI (in our offer as well). Wonderful views from the Apuan Alps to the Chianti hills and a lot of privacy. The agriturismo is divided into 8 carefully renovated holiday apartments, whish ar set in the main building and the ex-barn. High quality furnishings in Florentine Style. Central heating.
Vanaf € 847,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Sport Chalet Suite 6
In appartement Suite 6 kun genieten van alle luxe en comfort die je maar kunt wensen. Het appartement maakt deel uit van het Sport Chalet appartementencomplex in het traditioneel Oostenrijkse dorpje Maria Alm. In totaal is er plaats voor 7 personen in Suite 6. De slaapplaatsen zijn verdeeld over twee slaapkamers, één met 2-persoonsbed en stapelbed en één met 2-persoonsbed en 1-persoonsslaapbank. In de woonkamer zit een comfortabele zithoek, eethoek en compleet uitgeruste keuken. Het zal je aan niks ontbreken in dit appartementencomplex, met een gezamenlijke gezelschaps-, wellness- en fitnessruimte. Wil je ?s ochtends op je wenken bediend worden? Je kunt ontbijtservice bijboeken zodat je de dag met alle gemak begint. Als dit geen ontspannen vakantie wordt? In de winter is de skibus en de sleeplift op loopafstand gelegen, je staat dus snel op de piste! Fanatieke wintersporters kunnen met een meerdaagse skipas hun wintersporthart ophalen in de uitgestrekte skiregio Ski Amadé waar Maria Alm/Hochkönig onderdeel van zijn. Ervaren langlaufers kunnen een prachtige tocht maken over de Panorama loipe die loopt tussen Dienten en Mühlbach. Maar er is nog meer te doen! Maak bijvoorbeeld eens een arrensleetocht of sjees van de berg over de rodelbaan in Hintertal, op een half uurtje rijden van het appartement vandaan. Nadat de skispullen weer hangen te drogen in de skiberging, geniet je van alle comfort die het Sport Chalets complex te bieden heeft zodat je de volgende dag weer fit bent voor nieuwe wintersportavonturen. In de zomer beleef je een heerlijke vakantie in appartement Suite 6. Na een goede nachtrust kijk je uit over het prachtige berglandschap vanuit de loggia van het appartement. Met de kinderen op stap? Waterpret gegarandeerd in het buitenzwembad mét glijbaan in Maria Alm. Golfliefhebbers kunnen een balletje slaan te midden van het prachtige alpenlandschap op de 18-holes golfbaan en wandelaars kunnen gebruik maken van de wandelbus, die rijdt tussen het centrum van Maria Alm en het Arthurhaus in Mühlbach. Of geniet van de Oostenrijkse keuken in één van de restaurantjes in de gezellige bergdorpjes in de omgeving of in de buurt van het appartement.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Residenz Monica Top 1
Het appartementencomplex Residenz Monica ligt aan de rand van het centrum van het sfeervolle, Oostenrijkse dorpje Sankt Margerethen im Lungau op 1065 meter hoogte. Appartement Top 1 ligt op begane grond en heeft een heerlijk terras op het zuiden. Vanaf het terras heb je een vrij uitzicht op de alm van de Katschberg. Het gerenoveerde appartement (voorjaar 2019) is netjes en eenvoudig ingericht voor 6 personen met twee slaapkamers en een badkamer. De ene slaapkamer heeft een 2-persoonsbed en in de andere slaapkamer staan twee stapelbedden. In de compleet uitgeruste keuken kunnen lekkere maaltijden worden gemaakt waarvan genoten kan worden in de eethoek. Verder heeft de woonkamer een zithoek met sfeervolle houtkachel. Er kan één auto geparkeerd worden bij het appartementencomplex en er zit een restaurant op loopafstand. In de winter is het echt ski-in, ski-out! Niet alleen de skipiste is dichtbij ook de gondel! Bij de gondel zijn alle faciliteiten aanwezig zoals een groot skidepot, een sportwinkel en skischool. Het skigebied van Aineck-Katschberg is ideaal voor families. De skipistes in dit skigebied gaan van 1100-2200 meter hoogte. Eén van de bekendste skipistes is de A1, deze is 6km lang en daarmee één van de langste van Oostenrijk. Het appartement beschikt over een eigen skiberging. Tip; met de Lungau skikaart kun je ook in de nabijgelegen skigebieden van Grosseck-Speiereck en Fanningberg skiën. Eenmaal terug in het appartement is het heerlijk vertoeven bij het knisperend haardvuur in de houtkachel. In de zomer geniet je van een heerlijke vakantie! Geniet van een goed boek op het terras terwijl de kinderen spelen op de aangrenzende weide. Of trek erop uit, de Lungau vakantieregio heeft zoveel te bieden. Bezoek kastelen, kerken en musea in de omgeving, waterpret gegarandeerd in één van de zwembaden van de omliggende dorpen of verken de natuur te voet, met de fiets of te paard! Wat ook zeker een bezoek waard is, is de Taurachbahn. Op Oostenrijks hoogst gelegen smalspoor rijdt van juni tot september een historische stoomlocomotief van Mauterndorf naar St. Andrä en weer terug. Als kers op de taart zit de ?LungauCard? bij je verblijf inbegrepen, hiermee kun je diverse gratis activiteiten ondernemen en krijg je hoge kortingen.
Vanaf € 578,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
